KristineMa
CONTRIBUTOR *

Kā atbrīvot no vecāku maksas vienlaicīgi visus noteiktas nodaļas bērnus treneru atvaļinājuma laikā

autors KristineMa

Labdien,

1) vai kāds varētu ieteikt,  kā  var ielikt lielam bērnu skaitam trenera atvaļinājum, nevadot to manuāli katram bērnam ( neejot iekšā bērna kartiņā un to nelabojot)? Vai iespējams to izdarīt vienlaicīgi visiem bērniem, kuri piesaistīti konkrētam trenerim?

2) vai iespējams ir uzlikt vienlaicīgi atvaļinājumu vienas nodaļas vairāku treneru bērniem, ja visā nodaļa uz noteiktu laiku visi treneri iet atvaļinājumā (piem. visi vieglatlēta treneri iet  atvaļinājumā no 12.06-14.08.)? Vienā nodaļā ir vairāk kā 300 bērni.

Paldies!

13 ATBILDES 13
KristineMa
CONTRIBUTOR *

autors KristineMa

Ja ielikšu audzēkņiem atvaļinājuma periodu, sistēma piešķirs pa to periodu 100% atlaidi līdzmaksājumam?

autors Gunita Puķīte

Lai pilnvērtīgi sniegtu atbildi uz Jūsu jautājumu, būtu jāredz likmes konfigurācija.

 

Ja konfigurācija paredz, ka aprēķins ir atkarīgs no apmeklējuma, tad par atvaļinājuma periodu samaksai nevajadzētu tikt aprēķinātai.

autors Gunita Puķīte

Labdien!

 

Ja bērni ir sadalīti grupās/klasēs atbilstoši šai piesaistei pie konkrētā trenera, kā arī tiek izmantots TEDIS, tad TEDIS papildus iestādes kalendāram ir iespēja konfigurēt arī grupas kalendāru. Grupas kalendārā tad būtu iespēja atzīmēt, ka trenera atvaļinājuma laikā grupai ir brīvdienas.

 

Tomēr, lai rastu piemērotāko risinājumu konkrētajā situācijā, būtu jāvērtē arī tas, kā ir konfigurēts likmes veids (summa mēnesī/dienā, kā arī, vai aprēķins ir atkarīgs no apmeklējuma u.c.).

autors Gunita Puķīte

Tāpat arī atgādinām, ka rīkojumā par audzēkņu atvaļinājumu var atlasīt un izvēlēties uzreiz visus konkrētās grupas bērnus. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams veidot rīkojumu katram bērnam atsevišķi.

KristineMa
CONTRIBUTOR *

autors KristineMa

Labdien Gunita, paldies par informāciju,  vai varu ar Jums kā sazināties, lai precizētu, kā pareizi to var izdarīt, jo šajā programma strādāju tikai 2 mēn.

autors Gunita Puķīte

Dokumenti>Vecāku maksas>Rīkojumi veido jaunu rīkojumu, izvēloties rīkojumu veidu "Par audzēkņu atvaļinājumu".

Rīkojumā norāda izglītības iestādi, grupu, kā arī numuru un datumu.

Pēc tam sadaļā "Audzēkņi", stāvot uz kolonnas "Uzvārds", var atvērt visu šajā grupā esošo audzēkņu sarakstu: 

VM_050721_1.PNG

Atzīmē visus audzēkņus un spiež "Izvēlēties". Visi izvēlētie audzēkņi tiks ielasīti rīkojumā.

Augšpusē norāda atvaļinājuma periodu.

 

Rīkojumu saglabā. Pēc tam to atkārtoti atver labošanas režīmā un izvēlas "Apstiprināt".

 

 

Ja Jums tomēr ir vēl papildus jautājumi vai neskaidrības, varat rakstīt uz mūsu atbalsta e-pastu support.horizon@visma.com ar lūgumu nodot jautājumu Gunitai.

Ja Jūsu apkalpošanas līgums nav ar Visma, tad aicinām Jūs vispirms vērsties pie sava apkalpotāja.

 

 

KristineMa
CONTRIBUTOR *

autors KristineMa

Liels paldies, sanāca uzlikt atlaidi visas nodaļas bērniem ar vienu rīkojumu. Tik kurā vietā var redzēt pēc tam  bērnu kartiņā, ka no tā un tā perioda ir uzlikta atlaide, nekur neatrodu šādu informāciju bērnu kartiņās.

Paldies!

autors Gunita Puķīte

Atlaide bērna kartītē redzama sadaļā "Atlaides".

Savukārt atvaļinājuma gadījumā tiek slēgts esošais ieraksts par bērna dalību grupā un atvērts jauns ar nākamo datumu pēc atvaļinājuma beigām.

KristineMa
CONTRIBUTOR *

autors KristineMa

Labdien, kā būtu pareizi jāievada Rīkojums par atvaļinājumu audzēkņiem, ja tas ilgst no 19.07.2021-12.09.2021? Pareizāk būtu sadalīt un izveidot 3 dažādus rīkojumus ( 1.- no 19.07.-31.07,  2.- no 01.08.-31.08. un 3. -no 01.09 -12.09.), lai katra mēneša Tabelē parādītos visi nodaļas bērni un varētu piesaistīt ienākošos maksājumus. Vai katru rīkojumu ievadīt pēc katra mēneša jaunās Tabeles izveides?  Paldies

autors Gunita Puķīte

Labdien!

Mākslīgi dalīt rīkojumu pa daļām noteikti nevajag, jo sistēmai ir ierobežojums, kas ļauj apstiprināt rīkojumus par atvaļinājumiem tikai pie nosacījuma, ja starp tiem ir vismaz viena diena.

 

Diemžēl šobrīd nav risinājuma, lai, izmantojot atvaļinājumu funkcionalitāti, tabelē varētu ielasīt bērnus, kuri atvaļinājumā ir visu kalendāro mēnesi, kas līdz ar to neļauj piesaistīt šajā laikā saņemto samaksu.

 

Iespējamie risinājumi:

1) Rīkojuma par audzēkņu atvaļinājumu vietā veidot rīkojumu par likmes maiņu (atvaļinājumu laikam izveidojot speciālu nulles likmi);

2) Ja atvaļinājumā visa grupa dodas vienlaicīgi un šai grupai ir sava atsevišķa likme, ko neviens cits neizmanto, tad uz atvaļinājuma periodu likmes summu var nomainīt pašā likmes aprakstā.

KristineMa
CONTRIBUTOR *

autors KristineMa

Labdien, ja rīkojumu izveido pirms jaunu mēneša tabeļu izveides, tad jaunajās tabelēs neparādās bērni, kuriem ielikt atvaļinājuma periods visu mēnesi un līdz ar to nevaram piesaistīt ienākošos maksājumus. Vai tā tas varētu būt? Kā pareizāk būtu rīkoties?

Paldies

autors Sarmīte Spēlmane

Labdien! Informējam, ka @Gunita Puķīte līdz 19.07.2021. ir atvaļinājumā, līdz ar to atbilde var tikt provizoriski sagaidīta pēc šī datuma.

KristineMa
CONTRIBUTOR *

autors KristineMa

Paldies, pamēģināšu

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām