Anonymous
Neattiecas

Konfigurāciju kopēšana

autors Anonymous (Atjaunots ‎26-07-2018 12:53 autors Mija Zaļūksne VISMA )

Labdien!

 

Iespējams, ka šāds jautājums jau ir bijis, bet nevaru atrast.

Ja mums ir vairāku uzņēmumu bāzes, vai ir iespēja pavairot/padalīties uzņēmumu starpā, piemēram, ar kontējumu shēmām? Ja var, tad - kā to izdarīt?

 

Ar sveicieniem,

Līga

4 ATBILDES 4
Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Nē, diemžēl kontējumu shēmas nevar pavairot uz citu uzņēmumu.

Ir saraksti, kurus ir iespējams eksportēt un tad importēt attiecīgi, bet tas neattieksies uz kontējumu shēmām

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"

Sveiki!

Ja doma ir pārnest kontējumu shēmas no vienas firmas uz otru vienas instalācijas ietvaros, tad risinājums šādai vēlmei ir kontējumu  shēmu publiskošana. Izpildot šo darbību, kontējumu shēma automātiski kļūst pieejama VISĀS instalācijas firmās. Kontējumu shēmu sarakstā, izliekot izskatā kolonnu <Piesaiste>,  var redzēt, vai kontējumu shēma ir individuāla (šajā gadījumā šeit uzrādīsies firmas nosaukums) vai publiskota (uzrādās tukšums). Publiskotu shēmu priekšrocība ir tā, ka, veicot labojumus tajā, tas automātiski salabojas visās iestādēs, jo shēma ir visiem kopīga. 

Shēmu publiskošana.jpg 

Ja doma ir pārnest kontējumu shēmas no vienas Horizon instalācijas uz otru, tad to lietotāja spēkiem nevar izdarīt. To var izdarīt, iesaistot tehnisko speciālistu, kurš šo pārkopēšanu var veikt datu bāzē, izmantojot scenāriju ar skriptiem. Tas parasti ir maksas pakalpojums.  

Lai veicas :)!

Accepted solution
Sarmīte Spēlmane
VISMA

Vēl viena piezīme - ja gadījumā šī iespēja ir neaktīva, tad tas ir licences jautājums. Ja šī funkcionalitāte ļoti nepieciešama, tad jākonsultējas ar savu uzturētāju par licences izmaksām un attiecīgi tās iegādi. Iespējams, ka šī funkcionalitāte nāk kopā ar centralizācijas risinājumu, bet to varat paši pārbaudīt, ir šī iespēja aktīva un attiecīgi lietojama vai nē.

Jauku šo saulaino dienu vēlot,

Sarmīte  

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Paldies, viss skaidrs.

 

Jauku dienu Jums arī!

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām