atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Aira
CONTRIBUTOR **

Lauku vērtību pārnešana no PIEPRASĪJUMA uz Pavadzīmi

autors Aira

1) Pieprasījumā un p/z ir lauks DARĪJUMA VIETA. Ja no Pieprasījuma ģenerē p/z, tad p/z Darījuma vietas laukā vienmēr raksta IEKŠZEME, nevis ieraksta to vērtību, kas bija Pieprasījumā. Tas ir kaut kādu uzstādījumu jautājums, kas jāapraksta? Kur jāapraksta, lai pārnestu? P/z dokumenta tipam nav noteikta Darījuma vietas noklusētā vērtība.

2) Pieprasījuma šķirklī Piegāde ir lauks Piegādes veids. Vai šī lauka vērtība no Pieprasījuma uz P/z netiek nodota? Vajadzētu. 

3) Pieprasījuma škirklī Papildinfo ir lauks "KLienta pasūtījuma numurs" , kuru jādrukā uz p/z. P/z šāda lauka nav, bet izdrukas formā lauks ir pieejams drukāšanai. Iekļāvu lauku p/z izdrukas formā dažādos apgabalos, bet tie izdrukas formā nedrukājās. Kur ir problēma? 

Paldies jau iepriekš par ieteikumiem un padomiem!

 

5 ATBILDES 5

autors Lana Garonska

Sveicināti, 

pakomentēšu jūsu vērojumus saistībā ar pieprasījuma-pārdošanas PVZ mijiedarbību:

1) DARĪJUMA VIETA: Darījuma vietu var nofiksēt dažādos veidos. 1.līmenis: Darījuma vieta fiksēta dokumenta tipam. Tad neatkarīgi no nekā, tā tiks ielikta dokumentā 2.līmenis: ja Darījuma vieta nav nofiksēta dokumenta tipā, tad nākamā prioritāte no kuras tiks ņemta darījuma vieta ir "Klienta kartīte". Klienta kartītē ir jānorāda valsts un atbilstoši valsts kartītē ir jānorāda <Darījuma vieta>.
Ja atbilstoši korekti klienta kartītē ir norādīta valsts, tad arī pieprasījumā tā tiek ielikta automātiski un pavadzīmē ir tā pati darījuma vieta kas klienta kartītē.

2) Šo konkrēto datu pārnešana šobrīd sistēmā nav iestrādāta. Šo vajadzību fiksēšu kā nepieciešamu ieviest sistēmā. Esam apzinājuši, ka ir vairāki lauki Pieprasījumā, kas būtu jāvienādo ar Pārdošanas PVZ un pie tā šobrīd aktīvi strādājam.

3) Ja šis iepriekš ir strādājis, tad noteikti ieteiktu pieteikt šo mūsu SalesForce sistēmā, kā kļūdu. Labas, strādājošas lietas noteikti nevēlamies pazaudēt sistēmā.

guntisp
CONTRIBUTOR **

autors guntisp

Labdien!

1) Versija 575.8 ģenerējot pavadzīmi no pierasījumiem pārnes korekti Darījuma vietu. Diemžēl nezinu, vai tas ir speciāli kaut kur jāuzstāda.

2) Pilnībā atbalstu, ka Pieprasījumu lauks "Pieg.veids" būtu automātiski jāpārnes uz Pavadzīmes lauku "Intrastat.Piegāde". To jau 2018.gadā lūdzu (lai gan uz automātiski ģenrētajiem Avansa rēķiniem), bet viss esot izstrādē.

3) Klienta pasūtījuma numurs izdrukā rādījās iepriekšējās versijās, šajā versijā man ar nerādas 😞

 

Aira
CONTRIBUTOR **

autors Aira

Paldies! 

Kur ziņot par 2) un 3) . Vajag ASAP! 

autors Lana Garonska

Abus vēlams pieteikt mūsu atbalsta sistēmā (varat izveidot pieteikumu pieslēdzoties sistēmai vai rakstot e-pastu uz support.horizon@visma.com)

2)-ais būtu sistēmais izmaiņu pieprasījums, kuru noteikti piefiksēsim un ņemsim vērā risinājuma attīstībai

3)-ais  būtu kļūdas pieteikums. 

Aira
CONTRIBUTOR **

autors Aira

Paldies, Lana! Informāciju uz support.horizon nosūtīju.