Kristaps1
CONTRIBUTOR ***

Nav atrasts neviens aktīvs dokumenta tips ar kodu "NPAR"

autors Kristaps1

​Vēlamies nosūtīt pasūtījumu no wordpress uz Horizon. Sūtam Post pieprasījumu uz ​/rest/TLgPiepDBL. Tiek pieprasīts ievadīt dokumenta tipu "<docType>".  Kā dokumenta tipu norādīju "NPAR".  Tiek uzrādīts, ka nav atrasts neviens aktīvs dokuments ar šādu nosaukumu. Kā šo varētu risināt.

Post pieprasījumu veicu caur curl.

10 ATBILDES 10
Kristaps1
CONTRIBUTOR ***

autors Kristaps1

npar.PNG

NPAR tiek uzrādīts veicot šādu vaicājumu. 

autors Ģirts Juraševskis

2711 ir pārdošanas pavadzīme, Tev ir pieprasījums un tam jāliek 7162.

Kristaps1
CONTRIBUTOR ***

autors Kristaps1

Jā, ievadot šo numuru neuzrādijās šis dokumenta tips. Es vēlos pievienot pārdošanas pavadzīmi, izmantojot curl. Uz kādu linku man būtu jāveic post un kādu norādīt doctype? Vai arī ir nepieciešams aktivizēt doctype? 

Accepted solution
Ģirts Juraševskis
VISMA

autors Ģirts Juraševskis

Pārdošanas pavadzīme - TNdmPvzSale

Tur Tev derēs NPAR

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Jūs vēlaties izveidot kaut ko vai vienkārši paskatīties? 

 

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Kristaps1
CONTRIBUTOR ***

autors Kristaps1

Sveiki. Vēlos izveidot jaunu ierakstu veicot POST uz sākumā minēto saiti. 

Accepted solution
Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

VitlijsPukovs_0-1637847456537.png

Lai izveidotu pieprasijumu/ierakstu - POST ir janosuta uz konkrēta dokumenta template resursu. manā gadijumā man būtu POST pieprasījums uz resursu - /rest/TLgPiepDBL/template/696 , lai izveidotu dokumentu - "Klienta pieprasījum veikala"

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Kristaps1
CONTRIBUTOR ***

autors Kristaps1

template-hor.PNG

Pašlaik man nav template priekš izveidošanas. Pārdošanas pavadzīme kaut kā tiek izveidota caur GUI. Tam template piekļūt nevar? Vai bez template iztikt nevar?

Accepted solution
Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Es nezinu vai caur REST var izveidot dok.tipu attiecīgam sarakstam. Šeit parādās visi dok.tipi, kurus var izveidot - attiecīgi, ja tādu nav, tad okdumentu nevarēs izveidot un tie jāievada Horizonā.

 

un cik skatos no augšas - tad šis ir Pieprasījumu saraksts. Priekš pavadzīmēm ir PVZ sales ko minēta Ģirts augstāk.

 

Tur analoģiska tā procerudā ir  - nosūtam datus uz attiecīgo  template ar nepieciešamiem aizpildītiem datiem .Jo vairāk datu ir jau ievadīts Dokumenta tipa iestatījumos, jo mazāk vajadzēs pašam bakstīties 😉 

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"

autors Ģirts Juraševskis

Ar šādu vaicājumu vari paskatīties, kādi ir iespējamie pieprasījuma dokumenta tipa kodi

../rest/TdmDocTypeSar/query?filter=T_ID eq 7162&columns=T_KODS

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām