VIESTURS
CHAMPION ***

Nolietojuma atskaite

autors VIESTURS

Labdien!

Vai var lūdzu iegūt pamatlīdzekļu nolietojuma atskaiti par periodu, kurā katram objektam ir tikai viena kopsumma? Man pieejamās standarta atskaitēs ir vai no katram mēnesim sava rindiņa (Nolietojums par periodu) vai apvienoti 3 mēneši (Nolietojuma aprēķini). Nolietojumu rēķinu 1 reizi ceturksnī.

Paldies,

Viesturs

2 ATBILDES 2
Accepted solution
Aiva Bondare
VISMA

autors Aiva Bondare

Labdien!

No Jūsu jautājuma nevar precīzi saprast kāds periods ir vajadzīgs atskaitei. Un vai pietiek ar to, ka informāciju iegūst uz ekrāna vai to vajag arī izdrukāt. Tāpēc izdaru pieņēmumi, ka atskaites periods ir lielāks par ceturksni (jo tad jau būtu viena rindiņa), piemēram gads.

Lai uz ekrāna iegūtu atskaiti, kurā ir tikai viena rindiņa par katru pamatlīdzekļa kartīti, ir jānoņem no izskata kolonas, kas detalizē informāciju. Tas ir jebkurš lauks no objektiem <Pēdējais dokuments> un <Aprēķins>, izņemot lauku <Aprēķins.Apr.noliet.>, jo tā ir nolietojuma summa. Lai ātrāk un ērtāk mainītu atskaites kolonu izskatu, ieteikums izveidot vairākus saraksta izskatus, gan tādu, kas uzrāda detalizētās summas, gan tādu, kurā ir tikai kopsumma pa kartīti.

PL kopsumma.PNG

Lai tādu summētu izskatu iegūtu arī uz izdrukas formas, kur ir jāveido jauna izdrukas forma, kurā izveido grupu un grupai uzstāda summēšanu. 

VIESTURS
CHAMPION ***

autors VIESTURS

Labdien!

 

Paldies.  Jā, mērķis ir iegūt atskaiti par gadu ar kopsummām katrai kartītei bez atšifrējuma pa ceturkšņiem. Nav jāizdrukā. Izdevās iegūt tādu dokumentu ar 3 kolonnām - numurs, nosaukums un nolietojuma kopsumma. Nedrīkst pievienot uzskaites, uzkrātā nolietojuma  un atlikušo vērtību, bet tā nav problēma.

 

Viesturs.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām