monvids
CONTRIBUTOR *

Nomenklatūras īpašības pavadzīmes rindiņās

autors monvids

Labdien!

Vai, veidojot pavadzīmi un izvēloties nomenklatūru, ir iespējams pavadzīmes rindiņās ielasīt nomenklatūras kartiņā pievienotās īpašības?

3 ATBILDES 3

autors Baiba Uljāne

Labdien,

Pavadzīmes (saņemšanas, pārdošanas) rindiņās īpašību ar lomu Pavadzīmes rinda var norādīt tikai manuāli. Automātiska nomenklatūras vērtība nenorādās arī pie dažādām lomu kombinācijām.

 

Daļēji automātisku īpašību kopējo vērtību iespējams pavadzīmē iegūt skaitliskām īpašībām ar lomu kombināciju Pavadzīme un Nomenklatūra. Pavadzīmes sadaļā īpašības, ja nomenklatūru kartiņās norādīta skaitliskās īpašības vērtība uz vienu vienību, spiežot zibeni, ielasās un aprēķinās skaitlisko īpašību kopsummas atbilstoši rindās norādītajiem daudzumiem.

monvids
CONTRIBUTOR *

autors monvids

Žēl, ka tā. Nomenklatūras īpašības biju iedomājies izmantot, lai "nepārslogotu" nomenklatūras nosaukumu, proti nomenklatūras specifiskus parametrus neiekļaut nosaukumā, bet īpašībās, iznesot tās atsevisķās kolonnās nomenklatūru sarakstā. Taču, ja tas rada problēmas izveidot kvalitatīvas pavadzīmes rindiņas, tad nāksies no šīs idejas atteikties.

Accepted solution
Baiba Uljāne
VISMA

autors Baiba Uljāne

Šeit aprakstīju situāciju par pavadzīmes ievadformas rindām.

 

Nomenklatūru sarakstā, no kā izvēlaties nomenklatūru pavadzīmes rindai, īpašības vērtību no kartiņas var izlikt un to redzēt. To arī  iespējams ielikt izdrukas formas nomenklatūras rindā. Iespējams, ka jūsu gadījumā, tas ir pietiekami.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām