IlzeLo
CONTRIBUTOR **

Norēķinu atlikumu un apgrozījumu salīdzināšana

autors IlzeLo

Labdien!

 

Vai ir iespējams (un no kuras atskaites) izveidot salīdzināšanas aktu, kuru varētu izmantot ja nepieciešams salīdzināt atlikumu uz perioda sākumu, apgrozījumu par periodu un atlikumu uz perioda beigām (arī tad, ja atlikums ir nulle)? Kā iegūt salīdzināšnas aktu par atlikumu uz perioda beigām, ja atlikums ir nulle?

 

 

2 ATBILDES 2
Accepted solution
vinetavikstreine
CONTRIBUTOR ***

autors vinetavikstreine

Sveika, taisu no Virsgrāmatas - jo man jāsalīdzina apgrozījums vienlaicīgi pa vairākiem kontiem un ļoti tracina tā pārrakstīšana revīzijai, jo šāda atskaite sistēmā nav....
Virsgrāmatas izdrukās esmu izveidojusi speciālas formas (līdzīgā stilā kā parasti revidenti dod)  - LV un EN. 
Realizācijas un apgādes blokus pirms tam tikai salīdzinu ar VG.
Man tas ir ļoti ērti. Vienīgi, no VG nav iespējams pievienot sarakstu ar dokumentiem, kas veido atlikumus. Ja tādā vajadzība ir, diemžēl tērēju savu laiku un pievienoju klāt no atlikumu blokiem. Gaidu no izstrādātāja kādu reālu risinājumu "Ar vienu klikšķi". Dati sistēmā ir, bet katra atskaite dod kaut ko vienu, kas ir nepieciešams vienā izdrukā.....

VINETA

Ludmila_M_
CHAMPION ***

autors Ludmila_M_

Ja atlikums ir 0.00- salīdzināšanās aktu iegūst Atskaites> Apgāde/Realizācija noņemot filtrus.

Ja nepieciešams akts ar apgrozījumiem- var no Atskaites> apgāde/Realizācija> Klientu apgrozījums. ( zem Darbības ir visi apgrozījumu dokumenti)

Pavisam banāli- var no Atskaites> Virsgrāmata> Kontu apgrozījums pa klientiem

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām