Sanita
CONTRIBUTOR **

PL kartiņā ierakstīts nepareizs ekspluatācijas nodošanas datums

autors Sanita

Labdien! 

Kā var izlabot PL kartiņā ekspluatācijas nodošanas datumu, ierakstīts nepareizs gads (kartiņa izveidota februārī, kļūda pamanīta tagad jūlijā). CapturePL kartiņa.PNG)

4 ATBILDES 4
Accepted solution
Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Labdien!

 

Neesmu iedziļinājies pamatlīdzekļos, bet, manuprāt, nevar labot ekspluatācijas nodošanas datumu, jo tas ir nodots ekspluatācijā un ir iekļauts aprēķinos (dokumentos), no kuras tad varētu būt rēķināta amortizācija. 

 

Pēc pirmām pazīmēm izskatās, ka vajadzētu atcelt saistītos dokumentus no tā datuma līdz šodienai un pārrēķināt visus dokumentus pēc tam. 

 

Iespējams ir cits vieglāks ceļš.

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Sanita
CONTRIBUTOR **

autors Sanita

Paldies par atbildi! 

Accepted solution
Aiva Bondare
VISMA

autors Aiva Bondare

Labdien!

Vieglāka ceļa nav!

Pamatlīdzekļu kartītē lauks "Ekspluatācijā no" tiek aizpildīts no iegādes vai ekspluatācijā nodošanas dokumenta datuma vai arī paliek tas datums, kas manuāli jau ierakstīts veidojot kartīti. Jebkurā no variantiem lauks ir labojams tikai tad, kad kartīte ir statusā Sagatave. Tāpēc ir jāatceļ visi dokumenti un tie pēc tam jāpārrēķina. Svarīga ir atcelšanas secība no šodienas (no pēdējā dokumenta) līdz iegādes dokumentam. Un tik par svarīga ir pārrēķināšanas un atkārtotas izpildes secība - no iegādes dokumenta līdz šodienai.

Sanita
CONTRIBUTOR **

autors Sanita

Paldies par atbildi! Jā, to garo atpakaļiešanas ceļu zinu, domāju, ka varbūt ir cita alternatīva.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām