Ilva_O
CONTRIBUTOR ***

Patstāvīgā piemaksa

autors Ilva_O

Labdien!

Kāda varētu būt kļūda uzstādījumos patstāvīgajā piemaksā pēc aprēķina veida "Summa proporcionāli nostrādātām dienām", ja tekošajā mēnesī piemaksa sarēķinās pareizi, pret nostrādātajām dienām, bet nākošajā mēneša aprēķinā, šī nenopelnītā starpība ielec kā iepriekšējā mēneša pārrēķins. Līdz ar to katru mēnesi noslēdzu un iesaldēju patstāvīgo piemaksu un nākošajā mēnesī veru par jaunu vaļā.

2 ATBILDES 2
Accepted solution
Modrīte Šiškova
VISMA

autors Modrīte Šiškova

Labdien!

Lai varētu precīzi pateikt iemeslu, ir šoreiz jāredz konfigurācija un ievadītie dati. Vēlams pieteikt konsultāciju par šo jautājumu. Pastāvīgo piemaksu aprēķins ir atkarīgs no samaksas veida konfigurācijas, no darbinieka personas amatu datiem un ievadītās informācijas darba laika uzskaites dokumentos.

Accepted solution
Modrīte Šiškova
VISMA

Pastāvīgā piemaksa netika pareizi aprēķināta tāpēc, ka samaksas veida konfigurācijas lappusē ''Rēķina no'' nebija norādīti vajadzīgie samaksas veidi no kuriem ir jāņem nostrādātās dienas. Tika veikts pārrēķins nākamajā mēnesī par prombūtnes dienām.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām