atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Manas jomas

Sign in

Sign in or create a new user to get relevant areas automatically added to your areas.

Highlighted
CONTRIBUTOR *

auditpieraksti

Šobrīd sistēmā ir Auditpieraksti, kur redzama, kad lietotājs pieslēdzas un atslēdzas. Ir audita datu eksports par veiktajām darbībām. Vai auditēšanai ir iespējams veikt jebkādu konfigurāciju (auditējamās darbības, lietotāji)?

3 ATBILDES 3
Highlighted

Re: auditpieraksti

@marise, Labdien!

 

Auditpieraksti plašākā apjomā pieejami Sistēmas uzstādījumu sadaļās <Notikumi>, kur tiek fiksētas darbības attiecībā uz dokumentu, pamatdatu apstrādi, kā arī <Administrēt>, kur pieejama informācija par litotājiem, to lomām un veiktajām darbībām.

Ja kādā no šīm sadaļām neatradāt sev interesējošo jautājumu, droši jautājiet!

 

Veiksmīgu dienu!

Highlighted
CONTRIBUTOR *

Re: auditpieraksti

Interesē kā atsekot konkrēta lietotāja veiktās darbības (arī skatīt darbību) noteiktā laika periodā?

Highlighted

Re: auditpieraksti

@marise šobrīd aplūkošanas (skatīšanās) darbības netiek fiksētas, jo tas veidotu papildus noslogojumu un prasītu papaildus resursus šādas informācijas uzglabāšanai.

Savukārt, visas lietotāja veiktās darbības gan sarakstos (sarakstu drukāšana un eksportēšana failos), gan attiecībā uz dokumentiem un pamatdatiem, pieejamas sarakstos: Sistēma - > Notikumi - > Dokumentu apstrāde, sarakstu notikumi, pamatdatu apstrāde, sistēmas pamatdatu apstrāde. Pirms uzsākt analizēt informāciju, izskatā jāatlasa konkrēti interesējošais lietotājs.

Var, protams, analizēt log failus, bet tur informācija nebūs tik pārskatāmi strukturēta kā manis norādītajās sistēmas sadaļās.