Iznākusi jaunā HoP versija Irbe

autors IndraTeile (Atjaunots ‎23-10-2024 09:39 autors Mija Zaļūksne VISMA )

Veikti uzlabojumi un novērstas problēmas vairākos moduļos.

 

Platforma

  1. Novērsta kļūda, ka DLU apstiprināšanas uzdevumos netika rādīta struktūrvienība, ja dokuments tika veidots par struktūrvienību, kurai ir apakšstruktūrvienības un tika atzīmēta pazīme "Iekļaujot apakšstruktūrvienības".
  2. Uzlabots lietotāju sinhronizācijas mehānisms. Mākoņpakalpojuma klientiem sinhronizācijas intervāls mainīts uz 10min.
    Svarīgi! Klientiem, kam HoP ir savā infrastruktūrā, pēc versijas atjaunošanas jārestartē visi mikroservisi.

 

Papildiespējas Personāls+

Personāls

 

  1. Mani dati, Mani darbinieki:  sadaļā “Pamatdati” nodrošināta iespēja izvēlēties, par kurām tiesiskajām attiecībām (TA) rādīt informāciju. Atbilstoši izvēlētajām TA, tiek attēloti dati laukos “Amats”, “Struktūrvienība”, “Dienesta pakāpe”, “Tiešais vadītājs”.
  2. Mani dati, Mani darbinieki:  sadaļā “Valodu prasmes” papildināta ar detalizāciju par vērtējumiem. Pievienotas valodas zināšanu kategorijas: klausīšanās, runāšana, lasīšana, rakstīšana. Dati tiek attēloti tām valodām, par kurām informācija ir aizpildīta. Uzlabota arī informācijas kārtošana. Valodu zināšanas tiek kārtotas primāri pēc alfabēta, tāpat kā līdz šim. Savukārt, ja kādā no valodām ir vairāki ieraksti, tad valodas ietvaros, tie tiek kārtoti pēc lauka “Datums” - ieraksts ar jaunāku kārtošanas datumu tiks attēlots saraksta augšpusē. 
  3. Mani darbinieki: tagad darbinieku sarakstā, kad peles kursoru novieto uz darbinieka amata nosaukuma, tiek parādīts pilns amata nosaukums.
  4. Meklēt kolēģi: nodrošināts, ka darbiniekiem ar garu amata nosaukumu, novietojot uz tā ar peles kursoru,  parādās pilns amata nosaukums. Atverot detalizācijas skatu, pilnais nosaukums ir redzams uzreiz.
  5. Prombūtnes kalendārs: tagad tiek attēlotas arī atvērtās prombūtnes
  6. Mani atvaļinājumi :tagad sadaļā “Tavas prombūtnes ”attēlojas arī atvērtās prombūtnes.
  7. Mācību pieteikumi: izvēloties pieteikumā mācību kursu, nepazūd dokumenta tipā norādītās piezīmes.
  8. Mācību pieteikumi: norādot pieteikuma laukā “Mācību maksa” vai “Kredītpunkti” vērtību 0, tā attēlojas apstiprināšanas uzdevumu sarakstā.
  9. Mana darba vieta: korekti tiek parādītas dienas “Mana darba vieta” kalendārā, ja HoP lietotājs nestrādā Latvijā, un viņam ir atšķirīga laika zona.

Rīkojumi un vienošanās

  1. Lai atvieglotu rīkojumu un vienošanās veidošanu klientiem, kuriem personālam paralēli ir vairākas slodzes ar vienādiem amatiem, rīkojuma/vienošanās izveides formā papildslodzes amata datiem ir pievienota atzīme “Papildslodze”. Pamatslodzes amata datiem nekādas papildus atzīmes nav. Atzīme “Papildslodze” tiek attēlota arī  rīkojuma/vienošanās detalizācijas skatā, apstiprināšanas uzdevumu sarakstā un detalizācijas skatā.

Esmu iepazinies

  1. Lai atvieglotu “Esmu iepazinies” elektroniskā paraksta lietotāja konfigurēšanu,  aplikācijas uzstādījumos pievienota ikona, ar kuru ir iespējams  pārbaudīt pieslēgumu pie parakstīšanas platformas.
 
 

IndraTeile_3-1729009541970.png    2. Esmu iepazinies” notikumu sarakstā nodrošināta iespēja kopēt notikumus. Iespējams kopēt informāciju visos laukos, izņemot “Aktīvs līdz”, “Faili”, “Adresāti”.

Mani izdevumi

  1. Tagad “Mani izdevumi’’ funkcionalitātē var mainīt vai pievienot pielikumu arī saskaņošanas laikā. Iespēja pieejama,  ja tā iekļauta Horizon saskaņošanas scenārija etapa konfgurācija un saskaņotājam ir piešķirtas atbilstošas tiesības. 
    Uzzināt vairāk >>
  2. Veikti uzlabojumi, lai čeku iesniegšana būtu lietotājam draudzīgāka. Iepriekš nebija saprotams, kā vienam čekam pievienot vairākus failus, tāpēc ieviesta jauna poga ’’Pievienot nākamo failu’’, kas ir pieejama pēc pirmā faila pievienošanas. Savukārt mobilajā skatā sadaļa ‘’Pievienotie čeki’’ dokumenta ievadformā būs redzama tikai tad, ja būs saglabāts vismaz viens čeks, tādējādi vairs neatspoguļojot tukšu sarakstu formas sākumā.IndraTeile_4-1729009725638.png

    3. Pievienojot saimniecisko izdevumu dokumentu, pieteikuma veida izvēlnē tiks atspoguļoti pilni to nosaukumi.

    IndraTeile_6-1729009768744.png

Komandējumi

 
  1. Turpmāk informācija par notikušajiem komandējumiem, par kuriem atskaite vēl nav iesniegta, pieejama komandējumu saraksta sadaļā “Atskaite jāiesniedz par’’.
  2. Uzlabojot HoP lietojamību, tagad komandējumu pieteikumu izdevumu sadaļā nesaglabātās izmaiņas iespējams atcelt, nevis spiežot “x”, bet izmantojot pogu “Atcelt”. 
  3. Veikti uzlabojumi, lai čeku iesniegšana būtu lietotājam draudzīgāka. Iepriekš nebija saprotams, kā vienam čekam pievienot vairākus failus, tāpēc ieviesta jauna poga ’’Pievienot nākamo failu’’, kas ir pieejama pēc pirmā faila pievienošanas. Savukārt mobilajā skatā sadaļa ‘’Pievienotie čeki’’ dokumenta ievadformā būs redzama tikai tad, ja būs saglabāts vismaz viens čeks, tādējādi vairs neatspoguļojot tukšu sarakstu formas sākumā.
  4. Novērsta kļūda komandējumu atskaites kopsavilkuma summas “Samaksāts avansā” aprēķinā, kas radās, ja Horizon ar avansa pārvedumu dokumentu līdzekļi tika pārvirzīti no viena komandējuma uz citu vai labojot finanšu dimensijas. Labojums spēkā, sākot ar Horizon 645. versijas 6. laidienu.
  5. Novērsta kļūda komandējumu atskaites sadaļas “Uzņēmuma apmaksātie izdevumi” summu atainojumā. Ja uzņēmums nav PVN maksātājs un iepirkuma summā tika iekļauts PVN, tad PVN tika aprēķināts dubultā. Turpmāk lauks “Summa” tiek pārdēvēts par “Summa apmaksai” un atspoguļo summu ar korektu PVN. Labojums spēkā, sākot ar Horizon 645. versijas 9. laidienu.

     

Papildiespējas Grāmatvedība+

Materiālie resursi

  1. Tagad materiālo resursu pieteikumus var atkal iesniegt arī mobilajos telefonos. Pieejami arī vairāki nelieli lietojamības uzlabojumi un novērstas dažas vizuālas nepilnības.
  2. Materiālo resursu pieteikumu apstiprināšanas uzdevumu sarakstā pievienotā faila  ikona tiks parādīta tikai tad, ja pieteikumam būs pievienots vismaz viens fails. Tāpat mainīta failu pievienošana materiālo resursu apstiprināšanas uzdevumā. Tagad uzreiz var redzēt visu pievienoto failu nosaukumus saraksta veidā, kā arī tos dzēst vai pievienot piezīmes.
  3. Arī krājumu norakstīšanas pieteikumu apstiprināšanas uzdevumu sarakstā un pašā apstiprināšanas uzdevumā  pievienotā faila ikona tiks parādīta tikai tad, ja pieteikumam būs pievienots vismaz viens fails.

 

 

Horizon savietojamībai ieteicamie laidieni

640. versija

645. versija

Jaunākais vai sākot ar 

640.4.

Jaunākais vai sākot ar 

645.4.

 

Kā saņemt versiju?

Mākoņpakalpojama klientiem jau ir pieejama jaunākā versija. Ja neesat mākoņpakalpojuma klients, tad Hop versijas iespējams lejupielādēt šeit

 

Kur var uzzināt par attīstības plāniem?

Lai savlaicīgi uzzinātu par plānotajām izstrādēm un iesaistītos produkta attīstībā ar savu balsi un komentāriem, aicinām apskatīt attīstības ceļa karti!

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām