atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Esiet sveicināti sadaļā par HoP!

Šeit vienkopus atradīsiet noderīgu informāciju par risinājuma lietošanu un jaunumiem, kā arī varēsiet sarunāties ar citiem lietotājiem, uzdot jautājumus un rast atbildes uz sev svarīgajiem jautājumiem.

Lai meklēšana būtu vienkāršāka, iesakām izmantot tēmu pogas, ko redzēsiet sadaļās: Forums, Zināšanu bāze un Jaunumi.
Jaunākie ieraksti

Līdz ar Komandējuma moduļa integrāciju HoPā lietotājiem ir jāpiešķir pieejas tiesības šim modulim.Uzņēmumā kopā ar grupas uzņēmumiem (5gab.) strādā tuvu 2000 darbinieku un visiem jānodrošina pieeja Komandējuma modulim.Kāds ir jūsu ieteikums ,kā operatīvi piešķirt pieejas tiesības, ņemot vērā lietotāja uzņēmumu? Manuāli to veikt ... neizklausās jauki.
Labdien!Pārcēlu Horizon iegādāto inventāru no noliktavas uz materiāli atbildīgo personu ar dok."Inventāra kustības pavadzīme"(25.06.2018.) . HOPā mat.atbildīgais šim inventāram izveidoja pieteikumu- nodot lietošanā kādam darbiniekam (03.10.2018). Brīdī, kad ģenerēju Horizonā "Inventāra izsniegšana lietošanā", man parāda, ka šis inventārs vēl atrodas vecajā noliktavā. Ja taisu vienkārši Izsniegšanas dokumentu Horizonā (nesaistot ar HOPa pieteikumu)- Horizonā viss kārtībā, bet HOPā inventārs stāv kā neaktīvs- ne atrašanās vietu var mainīt, ne norakstīt. Vai ir kādi ieteikumi?
Horioznā mums ir 6 firmas. Web lietotājam"ZANDA"ir pieeja 2 firmām. HoPā moduļu pārvaldībā nepiedāvā šīs 2 firmas, lai veiktu ierobežojumus.Arī lietotājam, kuram pieeja 1 firmai, HoP uzrādās pieeja firmām bez ierobežojuma.Kādi iestatījumi ir jāuzliek, lai var pārvaldīt pieeju moduļiem pa firmām?
Jaunākās HoP versijasHawkfish galvenās izmaiņas un apraksts.
Instrukcija, kā var paslēpt un kārtot lietotājam pieejamās HoP lietotnes.
Populārākie vērtētie autori
Populārāko risinājumu autori