Loģistikas uzlabojumi Horizon 590. versijā

autors Mija Zaļūksne (Atjaunots ‎14-12-2021 19:16 autors Mija Zaļūksne VISMA )

Loģistika

 

Moduļa reorganizācija

 

Turpinot darbu pie loģistikas moduļa reorganizācijas, šajā versijā galvenās izmaiņas skar loģistikas saišu veidošanu no noliktavas dokumentiem, darbības ar preču rezervācijām, kā arī priekšapmaksas rēķinu ģenerēšanu no loģistikas dokumentiem.


Saites starp loģistiku un noliktavu turpmāk varēs veidot arī no pavadzīmes, kas ļauj izsekot pieprasījumu/pasūtījumu izpildi arī tajos gadījumos, kad pavadzīme netiek ģenerēta no loģistikas moduļa. Kā piemēram, importēta no xml, excel failiem vai veidota manuāli.

 

Uzzināt vairāk >>


Tāpat ir radītas jaunas iespējas preču rezervāciju veikšanai loģistikā un to maiņai noliktavas dokumentos, kas turpmāk ļaus rezervēt realizācijai konkrētas noliktavas preču partijas, kas, piemēram, ir svarīgi gadījumos, kad jāizsniedz preces ar konkrētu derīguma termiņu vai konkrētu sērijas numuru.

Uzzināt vairāk >>

Savukārt priekšapmaksas rēķinu ģenerēšanas no loģistikas dokumentiem funkcionalitāte papildināta ar iespējām manuāli ģenerēt priekšapmaksas rēķinus, kas ļaus priekšapmaksas rēķinus ģenerēt jebkurā brīdī.

 

Uzzināt vairāk >>

 

Visi 590. versijas jaunumi >>

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām