Elektroniskās inventarizācijas saskaņošana HOPā no 605.versijas

autors Sarmīte Spēlmane
Vēlamies vērst uzmanību, ka 605.versijā ir būtisks elektroniskās inventarizācijas funkcionalitātes papildinājums. Ir pieejama elektroniskās inventarizācijas saskaņošana HOPā, nedrukājot inventarizācijas aktus. Lai šo saskaņošanas funkcionalitāti izmantotu, ir jāveic zināmas konfigurācijas izmaiņas un jādefinē saskaņošanas scenāriji.  

Zemāk minētajā rakstā ir apkopotas visas darbības, kas ir veicamas, lai nodrošinātu elektroniskās inventarizācijas saskaņošanu HOPā. Vadoties pēc apraksta, ir iespējams visas darbības veikt individuāli, neiesaistot Visma speciālistus. 
 
Paralēli informējam, ka ir pieejamas publiskās apmācības par elektronisko inventarizāciju, kurās tiek stāstīts arī par visām izmaiņām saistībā ar 605.versijas jauninājumiem.
Saite uz reģistrēšanos un detalizētāku apmācību aprakstu šeit: 
 
Aicinām priekšlaicīgi izvērtēt, vai šī gada inventarizācijas procesu īstenošanā izmantosiet elektroniskās inventarizācijas saskaņošanas iespējas un vai būs nepieciešama Visma iesaiste, lai nodrošinātu šo procesu.
Tā kā temats ir aktuāls plašam lietotāju lokam, ja saredzat, ka vēlēsieties lielāku Visma speciālistu iesaisti, tad aicinām šo pieprasījumu veikt savlaicīgi, lai mums būtu iespēja to savstarpēji saskaņot un ieplānot. 
Tā var būt:
- individuāla online konsultācija (jāpiesaka klientu atbalsta sistēmā);
- konsultācija/ apmācības par jaunumiem lielākam lietotāju skaitam par 605.versijas jaunumiem (jāpiesaka klientu panākumu vadītājam, lai saskaņotu formātu un vajadzības);
- savlaicīga reģistrēšanās uz apmācībām pēc augstāk minētās saites, ņemot vērā, ka grupas piepildās.
 
Lai mierīgs un plānveidīgs inventarizācijas process! 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām