Ko Visma dara, reaģējot uz jaunāko informāciju par COVID-19?

autors Mija Zaļūksne

Visma ļoti nopietni uztver koronavīrusu un dara visu iespējamo, lai aizsargātu savus klientus, partnerus un darbiniekus. Mēs sekojam notikumu gaitai un varas iestāžu ieteikumiem.

 

Esam arī veikuši pasākumus un atjauninājuši iekšējās vadlīnijas, lai pēc iespējas samazinātu infekcijas izplatību. Piemēram:

  • visiem Visma darbiniekiem ir ieteikts iespēju robežās strādāt no mājām;
  • visas iekšējās sanāksmes notiek attālināti, izmantojot Hangouts/Meet saziņas platformu;
  • darbiniekiem, kuri ir atgriezušies no ceļojuma vai kuriem ir bijuši kontakti ar kādu, kas atgriezies no ceļojuma, tiek uzdots nākamās 14 dienas strādāt no mājām neatkarīgi no simptomu pazīmēm;
  • visiem biroja apmeklētājiem tiek nodrošinātas roku dezinfekcijas iespējas un dezinfekcija tiek regulāri veikta arī visām virsmām birojā.

Lai gan mēs darām visu iespējamo, lai neciestu sadarbība ar mūsu klientiem, esam bijuši spiesti pieņemt virkni lēmumu, kas ietekmē mūsu klientu pieredzi.

 

  • Visi zvani, ko saņemam uz Horizon klientu atbalsta tālruni 67116299 vai konsultanu stacionārajiem telefoniem, tiek reģistrēti klientu atbalsta sistēmā ServiceCloud un Horizon konsultanti atzvana klientam tiklīdz iespējams;
  • Visas Horizon klātienes apmācības ir atceltas līdz 14. aprīlim. Tālākām apmācībām ir iespējams reģistrēties, tomēr konkrēti datumi vēl nav noteikti.
  • Ierosinām visas tikšanās (konsultācijas, projektu sapulces, pārdošanas un attīstības tikšanās, u.c.) veikt izmantojot Google Hangouts Meet vai klienta izvēlētu videozvana iespēju;
  • 20. maijā paredzētā Visma Infodiena ir pārcelta uz 24. septembri.

Par spīti šīm izmaiņām, darbs pie Horizon un citu Visma risinājumu attīstības turpinās. Jūtam pastiprinātu interesi no klientiem par risinājumiem, kas ļauj nodrošināt attālinātā darba iespējas viņu organizācijās - HoP pašapkalpošanās platformu un Horizon mākoņrisinājumu. Šos pieprasījumus prioritizējam un nodrošināsim piegādi attālinātā veidā prioritārā kārtībā.

 

Infekcijas izplatības novēršana sabiedrībā ir mūsu visu kopējais uzdevums. Visos Visma grupas uzņēmumos ir noteikta kārtība, vadlīnijas, plāni un darba grupas, lai pieņemtu un īstenotu lēmumus, ja tiek saņemta jauna informācija.

 

Šis teksts tiek nepārtraukti atjaunināts pēc nepieciešamības.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām