Mana alga moduļa izmaiņas Zander versijā

autors Artūrs Ernštreits (Atjaunots ‎12-01-2023 11:35 autors Mija Zaļūksne VISMA )

Sākot ar HoP Zander versiju, lietotāji var izmantot lietotni "Mana alga", kurā darbinieki var elektroniski apskatīt savu algas lapiņu (uzzināt vairāk), arī tad, ja nav abonēts/iegādāts "HoP Personāls" modulis. Lietotne ir pārveidota par atsevišķu moduli, ko var piešķirt neatkarīgi no citiem moduļiem.

 

Ja jau lietojat HoP Personāls, mainās tikai informācija licences pārvaldībā - pieejami divi moduļi "Personāls" un "Mana alga". Pēc versijas atjaunošanas visiem "HoP Personāls" lietotājiem būs jau automātiski pieejams arī modulis "Mana alga". Tiks saglabāti moduļa "Personāls" uzstādījumi - ja personāla modulim bija iespējota automātiska piešķiršana jauniem lietotājiem, tad pēc līdzības būs piešķirta modulim "Mana alga".

 

Ja HoP nelieto visi iestādes darbinieki, tad pārējiem darbiniekiem jāizveido piekļuves un jāveic konfigurācija algas lapiņas attēlojumam.

 

Ja jau lietojat HoP, bet nelietojat "HoP Personāls"  - licences pārvaldībā ir pieejams jauns modulis "Mana alga", kas ir jāpiešķir lietotājiem.

 

ArtrsErntreits_0-1673364920471.png

 

 

Visi Zander versijas jaunumi

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām