atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Manas jomas

Sign in

Sign in or create a new user to get relevant areas automatically added to your areas.

Par iespēju sarakstīties ar kolēģi Horizon vidē

(updated by laurabriviba VISMA ‎28-04-2020 20:24 )

Apstākļos, kad ir ierobežotas iespējas uzdot precizējošus jautājumus blakussēdošajam kolēģim, ir nepieciešami jauni mehānismi komunikācijas uzlabošanai. Tāpēc šobrīd izvērtējam ideju Horizon dokumentiem pievienot komentēšanas iespējas. 

 

Risinājums paredz iespēju veidot komentārus pie Horizon dokumentiem, norādot kolēģus, kuriem ir pieejams Horizon lietotājs. Pēc komentāra pievienošanas kolēģis saņems ziņu epastā, kā arī ziņa parādīsies zem aploksnes augšējā navigācijas līnijā (pieejama sākot ar 555. versiju), no kuras lietotājs arī varēs atvērt konkrēto dokumentu.
 
Lai iegūtu priekšstatu par iespējām esam sagatavojuši nelielu video prototipu. Lūdzu ņemiet vērā, ka prototipam ir ilustratīva nozīme, kā arī video nav parādīta ziņas saņemšana epastā un pašā Horizon.
 

 
 
Lūdzu aizpildiet šo anketu, lai palīdzētu mums saprast, vai šāda iespēja Jums šķiet vērtīga. Savas domas variet izteikt arī komentāros zem šī raksta.
6 Komentāri
CHAMPION ***

Kaut kad sen mani ar šādu ideju atsēdināja - Horizon nav komunikāciju vide, šim mērķim ir citi risinājumi. Beidzot man atradies kāds atbalstītājs 😊 👍

 

CONTRIBUTOR *

Baigi forši, Izskatās ļoti ērti . 👏👍

CONTRIBUTOR ***

Noderētu iespēja nosūtīt ziņu visiem un/vai atlasītiem lietotājiem no tekošā pieslēgumu saraksta.

Piemēram, pirms jauninājumu likšanas varētu apziņot lietotājus, lai pabeidz iesākto un iziet no programmas. 

Vēl gadījumos, kad pieslēdzoties parādās paziņojums, ka "Visas licences ir aizņemtas", tad varētu caur pieslēgumu sarakstu palūgt kādu kolēģi "ieziet".

CHAMPION ***

🙂 @Nauris_arise_lv parasti ir vēlēšanās palūgt aizvērt programmu kādam, kuram visilgāk nav bijušas darbības programmā, taču kā likums šis lietotājs ir atgājis no datora un tāpat neredzēs šo paziņojumu. Manuprāt, netraucētu "administratora" paziņojums visiem aktīvajiem lietotājiem - to gan kāds redzēs.

(updated by Artūrs Ernštreits VISMA ‎28-05-2020 16:30 )

Paldies visiem, kuri atbildēja anketā! Guvām apstiprinājumu savai hipotēzei un komentēšanas iespējas būs pieejamas jūnija versijā! Sāksim ar dokumentiem, kas tika norādīti visbiežāk - klientu kartīte, līgumi, personas kartīte u.c. Septembrī dokumentu klāts tiks būtiski palielināts.

 

Vēl daži komentāri, ņemot vērā izskanējušos ieteikumus un ierosinājumus:

*) mehānisms ir primāri domāts saziņai par konkrēto dokumentu! Uzskatām, ka sarunām par citām vispārīgām tēmām ir pieejami daudz atbilstošāki rīki, kā piemēram Slack, Google Hangouts, WhatsApp u.c.

*) šī iespēja uzlabos komunikāciju, bet pilnībā nenodrošinās automatizāciju, kas, balstoties uz kādām datu izmaiņām, automātiski iniciētu darbības ar citiem dokumentiem. Šādu virzienu ņemsim vērā, domājot par brīdinājumu mehānismu uzlabošanu!

*) vajadzību apziņot plašu darbinieku skaitu un ne Horizon lietotājus par kādu notikumu (piemēram, par Ziemassvētku balli) vai dokumentu (IT politika, darba drošība u.c.), plānojam nodrošināt ar jaunu HoP moduli "Esmu iepazinies", kas būs pieejams jūnija beigās

*) administratora paziņojums ir izvērtējama ideja. Pati problēma gan labi tiek atrisināta mākoņpakalpojuma gadījumā, jo atjauninājumi tiek likti ārpus darba laika

 

Capture.JPG

CHAMPION ***

@Artūrs Ernštreits - es ļoti ceru, ka ar vārdu "līgumi" tiek domāti arī NĪP līgumi. Apsaimniekotāji būs ļoti pateicīgi par šādu komunikācijas iespēju 🙂