Personāls un Personāls + uzlabojumi Yellowtail versijā

autors Artūrs Ernštreits (Atjaunots ‎17-10-2022 09:51 autors Mija Zaļūksne VISMA )

Personāls 

 

Mani izdevumi

1. Saimniecisko izdevumu apstiprināšanas uzdevumiem pievienota informācija par saskaņošanas vēsturi.

2. Saimniecisko izdevumu pieteikumus tagad var saskaņot arī persona, kurai nav tiesisko attiecību konkrētajā firmā.

 

Komandējumi

 

Iekšzemes komandējumiem valūta valstu rindā tiek ielasīta automātiski.

 

Mani darbinieki

 

Mainīta navigācija sadaļā “Mani darbinieki”. Navigācija starp sadaļām pašlaik ir ekrāna kreisajā pusē. Lai varētu turpināt darbu uz pilna ekrāna, to ir iespējams paslēpt.

 

ArtrsErntreits_0-1665397896751.png

 

Personāls +

 

Esmu iepazinies

 

1. Notikumu atskaites skatā pievienota iespēja atkārtoti nosūtīt notikumu adresātam gadījumā, ja sūtīšana nav izdevusies. 

 

IndraTeile_0-1665493599530.png

 

2. Pievienojot elektroniski parakstāmu eDoc dokumentu, vairs netiek veidots jauns eDoc dokuments. Paraksti tiek pievienoti uz jau parakstītā dokumenta, lai izvairītos no situācijas, ka eDoc arhīvs tiek ielikts jaunā arhīvā.

 

Mani darbinieki / Rīkojumi un vienošanās

 

1.Pievienota iespēja HoP lietošanas laikā saglabāt atlasītā laika perioda filtru.

2.Pievienots piemaksu kontroles brīdinājums. Turpmāk veidojot rīkojumu par piemaksu, tiks attēlots brīdinājums, ja pārsniegts piemaksu limits, kas uzstādīts Horizon.

 

Visi Yellowtail versijas jaunumi

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām