Personāls uzlabojumi Whale versijā

autors Artūrs Ernštreits (Atjaunots ‎14-04-2022 14:09 autors IndraTeile VISMA )

Mani atvaļinājumi

 

1.Izveidota jauna ikgadējā atvaļinājuma dienu kontrole, kas atļauj norādīt, par cik lietotājs drīkst pārsniegt atvaļinājuma uzkrājumu. Lai funkcionalitāte darbotos, sistēmas aplikācijā “Uzstādījumi” jānorāda atļautais pārsniegums procentos vai dienās:

 

ArtrsErntreits_0-1649836193252.png

 

Ja pieļaujamais atvaļinājuma uzkrājums tiks pārsniegts, tad lietotājs saņems paziņojumu un atvaļinājuma pieteikumu izveidot nevarēs:

 

ArtrsErntreits_1-1649836193256.png

 

 

2. Svarīgi! Kā ziņojām iepriekšējā versijas aprakstā, sākot ar šo versiju, vairs nedarbosies iepriekšējā atvaļinājumu saskaņošanas uzdevumu saite, kas tiek nosūtīta lietotājiem epastā, lai nokļūtu uz konkrēto saskaņošanas uzdevumu,  piemēram,  https://hop.visma.lv/#!/HOP/vacationapproval/1

Turpmāk jāizmanto jaunā uzdevumu saskaņošanas saite: https://hop.visma.lv/#!/HOP/vacation/approval/1. Saiti iespējams nomainīt Horizon sadaļā “E-pastu šabloni”.


3.Veikti sistēmas uzlabojumi, lai darbinieki, kuru tiesiskajās attiecībās ir norādīts ienākumu kods 1064 (“Algota darba ienākumi no profesionālā sporta”), varētu pieteikt atvaļinājumus.

 

Mani darbinieki

Pievienota iespēja apskatīt informāciju par darbinieka valodu prasmēm.

 

Mani komandējumi

1.Lai lietotājiem saskaņošanas laikā tiktu attēlota nepieciešamā informācija, komandējuma pieteikuma saskaņošanas uzdevumā pievienota informācija par norādīto kontaktpersonu:

ArtrsErntreits_2-1649836193266.png

 

2.Mainīts pieteikuma veida izvēles izskats komandējumu, saimniecisko izdevumu un mācību pieteikumu jauna pieteikuma izveidošanas logā, lai varētu attēlot garu pieteikumu veidu sarakstu:

 

ArtrsErntreits_3-1649836193117.png

 

 

Vienreizējās samaksas pieteikumi

Pievienots paziņojums gadījumiem, kad lietotājs pievieno failu, kas ir lielāks par atļauto limitu, kā arī līdz 30MB palielināts kopējais pievienoto failu limits.

 

Mana alga

Mainīts algas lapiņas vizuālais izskats: vēstures grafiks par izmaksātajām un ieturētajām summām tagad tiek attēlots zem algas lapiņas informācijas  sadaļā “Vēsture”.

ArtrsErntreits_4-1649836193199.png

 

Visi Whale versijas jaunumi

 



 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām