Tiks atslēgta esošo atvaļinājumu rezerves fondu funkcionalitāte

autors Mija Zaļūksne

Sākot ar 530.versiju, esošie atvaļinājumu rezerves fondi būs pieejami tikai apskates režīmā. Tas nozīmē, ka būs iespējams tikai apskatīties, cik dienas bija sarēķinātas līdz brīdim, pirms tiks uzlikta 530.versija.

 

2018-11-22_12-21-04.png

 

530.versijā, veidojot prombūtnes dokumentus, atvaļinājuma kompensācijas, atvaļinājumu rezerves dokumentus, dienu skaits no esošajiem atvaļinājumu rezerves fondiem netiks aprēķināts. Tāpat atvaļinājuma dienu skaits no esošajiem fondiem netiks uzrādīts Horizon WEB / Visma HoP. Lai dienu skaits tiktu aprēķināts un uzrādīts, ir obligāti jāpāriet uz jaunajiem atvaļinājumu rezerves fondiem! Jauno atvaļinājumu rezerves fondu apraksts un instrukcija, kā pāriet uz jaunajiem atvaļinājumu rezerves fondiem, pieejama šeit.


Šajā versijā iepriekšējo atvaļinājumu rezerves fondu informācija turpmāk būs atrodama Pamatdati → Personāla uzskaite → Arhīvs → [ARHĪVS] Atvaļinājumu rezerves fondi darbiniekiem un [ARHĪVS] ARFD Korekciju dokumenti.


Dokumenti → Personāla uzskaite -> Atvaļinājumu rezerves fondi darbiniekiem būs pieejami tikai jaunie atvaļinājumu rezerves fondi.

2 Komentāri

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām