Yellowtail versijā novērstās problēmas

autors Artūrs Ernštreits (Atjaunots ‎12-10-2022 10:47 autors Mija Zaļūksne VISMA )

Platforma

 

1. Novērsta kļūda, ka pieteikumos pievienotajiem failiem tiek mainīta krāsa.

2. Paziņojums par to, ka paroles maiņas saite nosūtīta uz e-pastu, turpmāk tiks rādīts arī tad, ja ievadītais lietotājs neeksistē.

 

Personāls

 

1. Uzlabota sistēmas ātrdarbība, izvēloties piegādātāju saimniecisko izdevumu pieteikumos.

2. Saimniecisko izdevumu piegādātāju sarakstā vairs netiks rādīts privātpersonas personas kods, kā arī parādīsies tikai klienta kartītes ar tipu “kreditors” vai “neuzskaita”.

3. Lietotājam, kuram ir piešķirts modulis “Mani izdevumi”, bet nav piešķirts modulis “Komandējumi”, atverot “Mani izdevumi” lietotni, vairs neparādīsies kļūdas paziņojums "Neizdevās izgūt komandējuma izdevumu dokumentus".

4. Ja pieteikumā ir ievadīts garš čeka numurs, tā informācija saskaņošanas uzdevumā vairs neaizsegs lauka “Summa” vērtības.

5. Komandējumu pieteikumus tagad var izveidot neatkarīgi no laika zonas, kurā lietotājs atrodas.

6. Prombūtnes kalendārā, pārslēdzoties starp periodiem, vairs netiek mainīta darbinieku attēlošanas secība.

7. “Esmu iepazinies” testa atbildes turpmāk varēs iesniegt, spiežot arī uz atbildes teksta, ne tikai uz izvēles rūtiņas.

 

Materiālie resursi

 

1. Inventāra pieteikumos kolonnā "Ekspluatācijā no" tiks rādīts "Izveides datums", kas ņemts no inventāra kartītes izveides datuma, neatkarīgi no pēdējā pārvietošanas dokumenta datuma.

2. Kopējot noraidītu pieteikumu, pamatlīdzekļi/inventārs tiks atlasīts pēc pieteikuma atbildības veida.

3. Tagad saskaņotāji apstiprināšanas uzdevumam var pievienot failus.

4. Materiālo resursu saskaņošanas uzdevumu ātrajā skatā pievienota informācija par pieteikuma izveidotāju.

 

Atskaites

 

Labota kļūda, ka netika pārlasīti izveidoto atskaišu parametri.

 

Visi Yellowtail versijas jaunumi

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām