Onderwerpopties
- Als nieuw markeren
- Als gelezen markeren
- Bladwijzer
- Abonneren
- Printervriendelijke pagina
- Ongepaste inhoud melden
Digitaal opgaaf ICP verzenden naar de Belastingdienst
Wij hebben goed nieuws: vandaag is de nieuwe functionaliteit aan de ICP-opgave in Visma eAccounting toegevoegd! De ICP-opgave kan nu digitaal worden ingediend bij de Belastingdienst. Hiervoor is apart inloggen of het aanvragen van eHerkenning niet meer nodig. Met de vernieuwde ICP-opgave worden alle verkopen aan bedrijven binnen de EU overzichtelijk weergegeven in een lijst.
De volgende functionaliteit is vanaf nu beschikbaar:
- Digitaal verzenden naar de Belastingdienst, zonder eHerkenning
- Correcties van onjuiste btw-nummers eenvoudig toevoegen en verzenden naar de Belastingdienst
- De creditfacturen en eventueel eerder niet ingediende facturen worden automatisch meegenomen in de aangifte en correct gerubriceerd
- Een duidelijk overzicht van gemaakte (credit)facturen die betrekking hebben op de ICP-opgaaf
- Niet verzonden aangiftes gemakkelijk annuleren
- Inzicht in het rapport van de gebruikshistorie, zodat direct zichtbaar is wanneer en door wie de ICP-aangifte is verzonden.
Voor de update video zie:
2 Opmerkingen
U moet een geregistreerde gebruiker zijn om hier een opmerking toe te voegen. Als u al geregistreerd bent, moet u zich aanmelden. Als u zich nog niet hebt geregistreerd, moet u zich registreren en aanmelden.