Alergēnu uzskaite (505.v.)

23-01-2018 10:38 (Atjaunots 26-06-2018)
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 986 Skatījumi

Ar 505 versiju RVS Horizon realizēta jauna funkcionalitāte, lai nodrošinātu iespēju TEDIS pārlūkprogrammā iegūt dienas vai nedēļas ēdienkartes izdruku, kura satur informāciju par alerģiju izraisošām sastāvdaļām, kuras iekļautas ēdienā.

 

Ēdiena sastāvdaļu (alergēnu) klasifikācija

 

Ēdiena sastāvdaļu (alergēnu) , kuras var izraisīt alerģiju, klasifikāciju ir jāievada nomenklatūru papildgrupu sarakstā. Pamatdati -> Noliktava -> Kartītēm -> Papilgrupas To iespējams izdarīt kartītē aizpildot laukus Kods, Nosaukums un ieliekot atzīmi "Alergēnu uzskaite".

 

1.PNG

 

Alergēna norādīšana Materiālu kartītē

 

Materiālu (pārtikas produktu) kartītes (Pamatdati -> Ražošana -> Materiāli) lappusē Papildgrupas jānorāda, vai produkts ir alergēns. To iespējams izdarīt piešķirot kartītei vienu vai vairākas nepieciešamās alergēnu papildgrupas.

 

Saglabājot kartīti, tajā tiks aizpildīts lauks Alergēni. Šo lauku iespējams izlikt materiālu saraksta izskatā. Alergēnu papildgrupas materiālu kartītēs iespējams piešķirt arī masveidā izmantojot materiālu kartiņu Excel veidni.

 

2.PNG

 

Alergēnu pārnešana uz produktu (ēdienu receptes) kartīti

 

Uz produktu (ēdienu receptes) kartīti iespējams pārnest produkta kartītes lappusē Specifikācija iekļauto materiālu kartiņu alergēnu papildgrupas.

 

Esošas kartītes labošana Horizon

 

Ja produkta kartītes jau ir ievadītas, vai tiek veidotas jaunas kartītes RVS Horizon programmā, tad, iezīmējot šīs kartītes, ir jāveic sekojošas darbības produktu sarakstā:

(Iezīmē rindiņas) -> Darbības -> Pārnest alergēnus

 

3.PNG

 

Jaunas kartītes veidošana pārlūkprogrammā TEDIS

 

Ja tiek veidotas jaunas produkta kartiņas no pārlūkprogrammas TEDIS, tad tajās iekļauto materiālu kartiņu alergēnu papildgrupas tiks pārnestas automātiski.

 

4.PNG

 

Rezultātā produkta kartiņās tiks aizpildīts lauks Alergēni. Šo lauku iespējams izlikt produktu saraksta izskatā.

 

Izdrukas formās veicamie papildinājumi

 

Izmantojot alergēnu uzskaiti, nepieciešams papildināt Horizon izdrukas formas:

  • Dienas ēdienkarte;
  • Nedēļas ēdienkarte.

To iespējams izdarīt Sistēma -> Uzstādījumi -> Dokumentu un pārskatu formas Izdrukas formā nepieciešams pievienot lauku Ēdiens.Satur alergēnus.

 

5.PNG

 

Alergēnu atspoguļojums Ēdināšanas plānā

 

Pārlūkprogrammā TEDIS Ēdināšanas plāna rindiņā ir pievienots jauns lauks Satur alergēnus TEDIS -> Ēdienkaršu uzskaite -> Ēdināšanas plāns Alergēnu papildgrupas rindiņā tiek ielasītas no produkta (ēdiena recepte) vai materiālu (pārtikas produkts) kartītes.

 

6.PNG

 

Pēc ēdināšanas plāna saglabāšanas var iegūt izdruku.

 

7.PNG

 

 

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām