atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Manas jomas

Sign in

Sign in or create a new user to get relevant areas automatically added to your areas.

  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 223 Skatījumi

Katrā programmas modulī ir iespējama dažāda veida konfigurācija. Dažos gadījumos konfigurācija ir ar nozīmīgu ietekmi uz programmas darbības un aprēķina algoritmiem. Un tāda veida konfigurāciju ieteicams veikt kopā ar konsultantu. Daļa konfigurācijas ir saistīta ar dažādiem programmas brīdinājumiem, ko lietotājs vēlas vai nevēlas saņemt.

 

Pamatlīdzekļu moduļa konfigurāciju iespējams veikt Sistēma -> Uzstādījumi -> Kontroles un vides parametri -> Pamatlīdzekļi.

 

KVP_PL1.PNG

 

Pamatlīdzekļu modulī ir 3 parametri, ko iespējams uzstādīt pēc lietotāju vēlmēm. Konfigurācijas parametru var uzstādīt visiem lietotājiem vienādu vai katram atšķirīgu.

 

Uzskaites un nolietojuma vērtības kontrole

 

Iespējamās vērtības - aizliedz, brīdina, nepārbauda.

 

KVP_PL2.PNG

 

Parametrs attiecas tikai uz rekonstrukcijas dokumentu.

Kontrole notiek par uzskaites vērtības un nolietojuma vērtības aizpildi dokumentā.

 

KVP_PL2.1.PNG

 

Ekspl. datuma aizpilde PL kartītē

 

Iespējamās vērtības - aizpilda vienmēr, aizpilda, ja ir tukšs

 

KVP_PL3.PNG

 

Parametrs attiecas tikai uz dokumentiem “Iegāde” un “PL nodošana ekspluatācijā”. Veidojot tos dokumentus, atkarībā no parametra vērtības kartītē laukā “Ekspluatācijā no” tiek ierakstīts/pārrakstīts dokumenta datums vai arī atstāts tas datums, ko lietotājs manuāli norādījis sagatavojot pamatlīdzekļa kartīti.

 

 

PL iekļaušana citu dokumentu sagatavēs

 

Iespējamās vērtības - aizliegt, brīdināt, ignorēt.

 

KVP_PL4.PNG

 

Parametrs attiecas uz visiem pamatlīdzekļu moduļa dokumentiem. Veidojot jaunu dokumentu un to izpildot, programma pārbauda vai dokumentā esošie pamatlīdzekļi nav kādā citā dokumentā, kas ir statusā “Sagatave”.

 

KVP_PL4.1.PNG

 

Ja ir parametra vērtība “Brīdināt”, tad pēc saņemtā brīdinājuma noteikti ir jāpārbauda sagataves un tām ir jāveic pārrēķins. Sagatavē esošā dokumenta izpilde bez pārrēķina var radīt nepareizus uzskaites datus.

 

Atlikumu fiksācijas maksimālais rindu skaits

 

Parametrs attiecas tikai uz atlikumu fiksācijas dokumentu, kas bija jālieto, lai pārkonvertētu datus no latu summām uz eiro.

 

Šobrīd parametrs vairs nav aktuāls.

Dalībnieki