atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Publicēta 575. versija

15-03-2021 14:13 (Atjaunots 06-04-2021)
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 816 Skatījumi

Pielikumā ir pieejams 575. versijas apraksts.

 

Jaunāko Horizon versiju iespējams lejupielādēt šeit. To iespējams izdarīt arī caur Horizon (nonāksiet klientu zonā jau kā ielogojies lietotājs).

 

Videosemināra ieraksts par svarīgākajām izmaiņām 570. versijā:

 

 

Galvenās izmaiņas

 

Svarīgi! Lai veiktu inventāra pārvietošanu starp atbildīgajām personām vai lietotājiem, no 575.versijas vairs nebūs iespējams ievadīt vecos inventāra kustības dokumentus.  Turpmāk datu ievadei jāizmanto "Inventāra pārvietošanas dokuments".  
 
 

Sistēma

 

Lai nodrošinātu labāku Horizon failu glabātuvju pārvaldību, izveidota iespēja pārvietot failus no vienas failu glabātuves uz citu.

 

Norēķini

 

Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas risinājumā veiktas būtiskas izmaiņas:
  • Uzlabota kavējuma naudu aprēķina ātrdarbība.
  • Saistībā ar nomas summu sadali pa mēnešiem veiktas izmaiņas summu korekcijas mehānismos perioda beigās, lai rēķinos izrakstītā summa sakristu ar līguma kopējo summu.
  • Uzlabota atbrīvojumu periodu piešķiršanas funkcionalitātē.

 

Algas un personāls

 

Personāla modulī Personas kartītēs turpināti uzlabojumi saistībā ar datu automātisku aizpildi samazinot personas kartiņas aizpildē patērēto laiku. 
 
Veikti uzlabojumi Darba nespējas lapu importā no EDS.

 

Finanses

 

No 575.versijas inventāra pārvietošanā, nodošanai lietošanā, atbildībā varēs izmantot tikai dokumentu  “Inventāra pārvietošanas dokuments”. Jaunais dokuments ļaus daudz ātrāk veikt ikdienas inventāra kustības darbības ar viena dokumenta palīdzību.
 
Izceltā tēma