Visma Community vadlīnijas

05-12-2017 17:06 (Atjaunots 12-10-2021)
  • 2 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 7117 Skatījumi

VISMA mērķis ir veidot Community kā drošu saziņas platformu.

 

Moderatori var sniegt norādījumus, rediģēt un dzēst saturu, kā arī bloķēt Community lietotājus, ja tie pārkāpj Visma Community vadlīnijas.

 

Kā lietot Community?

 

Atbilstošs saturs - publicējiet saturu jomās, kas vislabāk atbilst Jūsu jautājumiem un komentāriem. Tādējādi ir iespējams ātrāk iegūt atbildes. Dažos gadījumos moderators var pārvietot Jūsu ziņu uz piemērotāku sadaļu vai jomu.

Dalieties pieredzē un uzdodiet jautājumus - Jūs veicināt Community izaugsmi un dalībnieku dialogu. Ja uzticēsieties Community un būsiet tajā aktīvi, Jūs mudināsiet arī dalībniekus darīt to pašu. Tā Community aug un kļūs par nozīmīgu informācijas un pieredzes apmaiņas portālu.

Sniedziet atgriezenisko saiti - ja atrodat citu lietotāju publicētu un Jums noderīgu informāciju, sniedziet pozitīvu vērtējumu vai pievienojiet komentāru.

Ziņojiet par nepiemērotu izmantošanu - paziņojiet VISMA, ja redzat ziņojumu, kas pārkāpj šīs vadlīnijas.

Augšupielādējiet profila attēlu - vienmēr ir patīkami zināt, kā izskatās persona, ar kuru Jūs runājat.

 

Atcerieties!

Esiet pieklājīgi - labas manieres un cieņa pret citiem dalībniekiem ir svarīgākās Community dalībnieka īpašības.

Informācijas privātums - aizsargājiet savu un citu dalībnieku privāto informāciju. Nepublicējiet tālruņa numurus, e-pasta adreses, kontu numurus vai citu konfidenciālu informāciju. Jūsu publicēto informāciju redzēs arī citi dalībnieki.

Informācijas avoti - lielu daļu Community atrodamā satura publicē dalībnieki, kas nav VISMA darbinieki. Daudziem VISMA produktu lietotājiem ir plašas zināšanas par mūsu produktiem, tādēļ viņi bieži publicēs noderīgu informāciju un atbildes uz jautājumiem. Tas nozīmē, ka VISMA nevar saukt pie atbildības par padomiem un informāciju, ko nav publicējuši VISMA darbinieki.

Nekādas reklāmas - Community moderatoram ir tiesības dzēst saturu, kuru var uzskatīt par reklāmu, pārdošanas piedāvājumu, surogātpastu, ķēdes vēstulēm, utml.

 

VISMA papildinās šīs vadlīnijas, ja tas būs nepieciešams Community kvalitātes un drošības palielināšanai.

 

Saite uz vispārīgajiem noteikumiem

Komentāri
Irse1967
CONTRIBUTOR *
autors Irse1967

Labdien! 

Cien. kolēģi, vēršos pie Jums ar savu problēmu. 

Programma neaprēķina summētā darba laika darbiniekiem pastāvīgu piemaksu par papilddarbu proporcionāli nostrādātajām stundām. Aprēķinu manuāli, veidojot korekcijas dokumentu.  Lūdzu Jūsu viedokli.

autors Ilga Andersone

@Irse1967 Pievienoju jūsu jautājumu Horizon forumā. https://community.visma.com/t5/Forums/bd-p/LV_VE_Horizon_forums

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām