Zināšanu bāze

Kārtot pēc:
Kā uzdot jautājumu?   1. Pieslēdzaties Visma Community. 2. Dodaties uz diskusiju forumu, kurā vēlaties uzdot jautājumu, un noklikšķiniet uz Pievienot jautājumu. 3. Lapā Jauns ziņojums ir lauks virsrakstam un viens lauks saturam. 4. Laukā virsraksts ievadiet sava jautājuma nosaukumu. Šī ir vienīgā jautājuma daļa, kas tiek parādīta kopējā foruma sadaļā, tāpēc mēģiniet jautājumam piešķirt skaidru un kodolīgu nosaukumu. 5. Ievadiet jautājumu otrajā laukā pamatteksts. Šeit varat pievienot arī bildes vai pielikumus, ja tas nepieciešams. 6. Pievienojiet tēmu, lai skaidri parādītu, par ko ir jūsu jautājums. 7. Varat noklikšķināt uz Priekšskatīt, lai redzētu, kā ziņa izskatīsies forumā. 8. Kad apraksts pabeigts, noklikšķiniet uz pogas Publicēt. Jūsu jautājums tiks ievietots forumā, un visi pārējie šajā sadaļā to varēs izlasīt.       Kā atbildēt uz jautājumu?   1. Izmantojiet rakstā esošo pogu Atbildēt, lai uz ziņu uzrakstītu atbildi. 2. Varat izmantot pogu Citāts, lai atbildes tekstā ielīmētu ziņojumu, uz kuru atbildat. 4. Kad ievietojat atbildi, ziņa tiek pievienota esošajam pavedienam. Jauns pavediens netiek izveidots. Kā saņemt paziņojumu, ja ir jauna atbilde?   Ja esat piedalījies diskusijā, jūs automātiski abonēsiet un saņemsiet e-pasta paziņojumu, ja neesat to deaktivizējis. Ja neesat iesaistījies diskusijā, varat izvēlēties abonēt. Vairāk lasiet šeit. Atzīmējiet atbildes kā risinājumu   Vai esat uzdevis jautājumu diskusiju forumā un saņēmis atbildi, kas atrisināja jūsu problēmu? Atzīmējiet atbildi kā pieņemtu risinājumu. Tad jūs palīdzat citiem dalībniekiem ātri atrast pareizo risinājumu.   Kā tas darbojas? Pieņemot atbildi kā risinājumu, gan jautājums, gan risinājums saņem savas ikonas un saites, kas nosūta tieši no jautājuma uz atbildi.     Pieņemta risinājuma ikona parādās arī forumos un meklēšanas rezultātos, lai jūs varētu redzēt, kurās ziņās ir pieņemti risinājumi.     Jūs varat atzīmēt risinājumu kā pieņemtu tikai tiem jautājumiem, kurus esat uzdevis pats.   Lai atzīmētu ziņu kā risinājumu: Noklikšķiniet uz Apstiprināt kā risinājumu pogas atbildē. Ja pārdomājat vai ja cita atbilde sniedz vēl labāku risinājumu, varat atsaukt pirmo izvēli un pieņemt otro atbildi.   Lai atsauktu pieņemtu risinājumu: Spiediet uz pogas [...]  un izvēlieties Šis nav risinājums. Varat izvēlēties citu risinājumu vai atstāt jautājumu neatrisinātu.   Atzīmējot atbildi kā pieņemtu risinājumu, jūs parādāt, ka uzskatāt, ka šī atbilde ir labākais jūsu uzdotā jautājuma risinājums.
Skatīt visu rakstu
18-05-2022 15:22 (Atjaunots 20-07-2022)
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 142 Skatījumi
Apraksts par jaunākajām Visma Community iespējām.
Skatīt visu rakstu
29-10-2019 09:14 (Atjaunots 30-06-2022)
 • 2 Atbildes
 • 2 vērtējumi
 • 3782 Skatījumi
Lai kādu rakstu pievienotu grāmatzīmēm jeb saglabātu lasīšanai vēlāk, uz jebkura raksta spied "Grāmatzīme":  
Skatīt visu rakstu
30-06-2022 11:22
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 92 Skatījumi
Izvēlieties savus iecienītākos produktus un ievērojiet atšķirību Community pieredzē.   Kas ir "Manas produktu sadaļas"?   “Manas produktu sadaļas” ir produkti ar navigācijas īsceļiem. Tie parādās arī jūsu Community profila pirmajā lapā. Vienkārši sakot, interešu jomu atlasīšana nodrošina labāku lietotāja pieredzi Visma Community.         Kādas ir priekšrocības, atlasot “Manas produktu sadaļas”?   Atlasot apgabalus, jūs uzlabojat savu lietotāja pieredzi vairākos veidos: Ātrāka navigācija Vieglāka piekļuve produktiem un pakalpojumiem Jaunumi un atjauninājumi par jūsu iecienītākajām tēmām  Kā izvēlēties “Manas produktu sadaļas”?   Ir viegli izvēlēties produktus un tēmas, kuras vēlaties redzēt.   1. Augšējā navigācijas panelī atveriet sadaļu "Mani produkti" un atlasiet "Pārvaldīt "Manas produktu sadaļas"".       2. Varat izvēlēties noņemt produktus, kurus neizmantojat, un pievienot produktus, kas jūs interesē.     Veiksmi, izvēloties iecienītākās sadaļas un iegūstot lielāku labumu no Visma Community!
Skatīt visu rakstu
18-05-2022 15:39 (Atjaunots 27-06-2022)
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 159 Skatījumi
Abonēšana ļauj e-pastā saņemt jaunumus, ja parādās jauns saturs Community sadaļā, kas Jūs interesē. Ko iespējams abonēt?   - Produkta sadaļu - viss jaunais saturs no viena produkta, piemēram, HOP - Atsevišķu sadaļu - viss jaunais saturs no konkrēta produkta Foruma, Zināšanu bāzes vai Jaunumiem - Konkrētu tēmu - konkrētā sadaļā abonēt vienu vai vairākas tēmas, piemēram, Horizon zināšanu bāzē abonēt tēmas Darba samaksa un Personāla vadība - Konkrētu rakstu - varat izvēlēties vienu zināšanu bāzes rakstu vai foruma diskusiju, par kuru vēlaties saņemt paziņojumus par izmaiņām vai jaunu komentāru Vai varu regulēt paziņojumu saņemšanas biežumu?   Jā, sadaļā Paziņojumu iestatījumi varat noteikt, cik bieži vēlaties saņemt brīdinājumus par abonementiem no Community.   Ritiniet uz leju līdz "E-pasta brīdinājumi", lai norādītu e-pastu saņemšanas biežumu. Pārbaudiet, cik bieži vēlaties saņemt e-pasta ziņojumus: 1) nekad 2) nekavējoties 3) ikdienas e-pastā ar kopsavilkumu 4) iknedēļas e-pastā ar kopsavilkumu     Jūs varat brīvi izvēlēties, bet, ja bieži izmantojat Community, mēs varam ieteikt visus paziņojumus saņemt kā dienas kopsavilkumu, izņemot ziņas, kurās esat pieminēts, tas iespējams ir svarīgi un varat saņemt ziņu nekavējoties, lai ar to iepazītos.   Ritiniet līdz apakšai un nospiediet "saglabāt", kad esat izlēmuši, kā vēlaties apkalpot e-pastus. Kā es varu abonēt? Abonēt produkta sadaļu   Ja vēlaties abonēt visu produktu apgabalu vai vienu/vairākas cilnes zem apgabala, atlasiet Abonēt zem produkta ikonas labajā pusē.      Pēc tam varat izvēlēties abonēt visu vietni vai tikai noteiktas sadaļas:     Abonēt tēmu   Abonējot tēmu, jūs saņemsiet e-pasta paziņojumus par jaunumiem konkrētā tēmā, piemēram, Darba samaksa. Lai abonētu, atlasiet kategoriju, kuru vēlaties abonēt, pieskarieties izvēlnei ar trim pelēkiem punktiem un atlasiet abonēt:       Ņem vērā, ja vēlies abonēt šo tēmu gan Zināšanu bāzē, gan, piemēram, forumā - šī darbība jāizdara katrā no tiem!   Abonēt rakstu   Ja Community ir konkrēts raksts, kuram vēlaties sekot, varat izvēlēties abonēt tikai to. Lai to izdarītu, dodieties uz rakstu, noklikšķiniet uz trim punktiem raksta augšējā labajā stūrī un noklikšķiniet uz "Abonēt".     Vai varu atcelt abonementu?   Jā, to var viegli izdarīt iestatījumos sadaļā Mani abonementi. Jums jāizvēlas abonementi, kurus vēlaties dzēst, un pēc tam noklikšķiniet uz Dzēst atlasītos abonementus.  Abonementu var atcelt arī tadā pašā veidā kā to pievienojāt izvēloties Atcelt abonementu.         Tagad iestatiet abonementus, lai nepalaistu garām būtisku svarīgu informāciju. Tāpat izmantojiet iespēju pārskatīt savus iepriekšējos iestatījumus attiecībā uz informatīvajiem ziņojumiem un to, cik bieži vēlaties tos saņemt.
Skatīt visu rakstu
05-05-2022 10:54 (Atjaunots 05-05-2022)
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 225 Skatījumi
Pamācība, kā reģistrēties Visma Community
Skatīt visu rakstu
20-05-2020 19:28 (Atjaunots 28-02-2022)
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 4620 Skatījumi
Lai apkalpotu Visma klientus Horizon un BI risinājumu uzturēšanas periodā un visas klientu vajadzības (konsultācijas, risinājuma kļūdas, ierosinājumi pilnveidojumiem u.c.) tiktu apkopotas vienkopus, izmantojam Klientu atbalsta sistēmu Service Cloud.    Lai pieslēgtos sistēmai jāiet uz saiti https://visma.force.com/ , jānorāda savs epasts, kas reģistrēts atbalsta sistēmā un parole.   Zemāk esam izveidojuši video, kurā parādītas pamatlietas kā strādāt ar šo sistēmu: kā pieslēgties klientu atbalsta sistēmai kā izveidot jaunu pieteikumu kā veikt datu atlasi un meklēšanu reģistrēto pieteikumu sarakstā kā pievienot komentāru un pielikumu reģistrētam pieteikumam kā slēgt atrisinātu pieteikumu     Esam arī pievienojuši detalizētu instrukciju sistēmas lietošanai.    Ja Jums sistēma pie reģistrācijas neļauj tikt tālāk par reģistrācijas logu, lūdzam rakstīt uz atbalsts@visma.lv ar lūgumu pievienot konkrēto kontaktu sistēmai.   Jaunu pieteikumu sistēmai varat veidot no sistēmas puses vai rakstot epastu ar vajadzības aprakstu uz kādu no produkta epasta adresēm un pieteikums tiks izveidots Jūsu vietā: Horizon / support.horizon@visma.com MicroStrategy / support.microstrategy@visma. com PowerBI / support.bi@visma.com EasyCruit / support.easycruit@visma.com
Skatīt visu rakstu
04-06-2021 14:46 (Atjaunots 18-01-2022)
 • 1 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 3012 Skatījumi
VISMA mērķis ir veidot Community kā drošu saziņas platformu.   Moderatori var sniegt norādījumus, rediģēt un dzēst saturu, kā arī bloķēt Community lietotājus, ja tie pārkāpj Visma Community vadlīnijas.   Kā lietot Community?   Atbilstošs saturs   - publicējiet saturu jomās, kas vislabāk atbilst Jūsu jautājumiem un komentāriem. Tādējādi ir iespējams ātrāk iegūt atbildes. Dažos gadījumos moderators var pārvietot Jūsu ziņu uz piemērotāku sadaļu vai jomu. Dalieties pieredzē un uzdodiet jautājumus   - Jūs veicināt Community izaugsmi un dalībnieku dialogu. Ja uzticēsieties Community un būsiet tajā aktīvi, Jūs mudināsiet arī dalībniekus darīt to pašu. Tā Community aug un kļūs par nozīmīgu informācijas un pieredzes apmaiņas portālu. Sniedziet atgriezenisko saiti   - ja atrodat citu lietotāju publicētu un Jums noderīgu informāciju, sniedziet pozitīvu vērtējumu vai pievienojiet komentāru. Ziņojiet par nepiemērotu izmantošanu  - paziņojiet VISMA, ja redzat ziņojumu, kas pārkāpj šīs vadlīnijas. Augšupielādējiet profila attēlu   - vienmēr ir patīkami zināt, kā izskatās persona, ar kuru Jūs runājat.   Atcerieties! Esiet pieklājīgi  - labas manieres un cieņa pret citiem dalībniekiem ir svarīgākās Community dalībnieka īpašības. Informācijas privātums  - aizsargājiet savu un citu dalībnieku privāto informāciju. Nepublicējiet tālruņa numurus, e-pasta adreses, kontu numurus vai citu konfidenciālu informāciju. Jūsu publicēto informāciju redzēs arī citi dalībnieki. Informācijas avoti  - lielu daļu Community atrodamā satura publicē dalībnieki, kas nav VISMA darbinieki. Daudziem VISMA produktu lietotājiem ir plašas zināšanas par mūsu produktiem, tādēļ viņi bieži publicēs noderīgu informāciju un atbildes uz jautājumiem. Tas nozīmē, ka VISMA nevar saukt pie atbildības par padomiem un informāciju, ko nav publicējuši VISMA darbinieki. Nekādas reklāmas  - Community moderatoram ir tiesības dzēst saturu, kuru var uzskatīt par reklāmu, pārdošanas piedāvājumu, surogātpastu, ķēdes vēstulēm, utml.   VISMA papildinās šīs vadlīnijas, ja tas būs nepieciešams Community kvalitātes un drošības palielināšanai.   Saite uz vispārīgajiem noteikumiem
Skatīt visu rakstu
05-12-2017 17:06 (Atjaunots 12-10-2021)
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 4849 Skatījumi
Aprakstītas Visma Community mekētāja iespējas.
Skatīt visu rakstu
05-05-2021 11:59
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 560 Skatījumi
Instrukcija, kā rakstu atvērt drukāšanai sagatavotā režīmā
Skatīt visu rakstu
05-06-2020 10:09
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 1075 Skatījumi