Gebruikersprofiel
Sonja Wachters
45
Berichten
28
Kudos
1
Oplossing
‎16-04-2025
13:45
3 Kudos
De manier waarop verwerkingsverslagen van importbestanden in Verzuim Management per e-mail worden verstuurd, is aangepast. De wijziging is inmiddels actief voor alle klanten. Hieronder lees je wat er precies is veranderd.
Wat is er veranderd?
Geen e-mails meer bij correct verwerkte bestanden vanuit HR Core. Je ontvangt geen melding meer als een importbestand volledig correct is verwerkt.
Snellere meldingen bij aandachtspunten. De verzendfrequentie van verwerkingsverslagen is verhoogd, zodat je sneller geïnformeerd wordt wanneer actie nodig is.
Wat blijft hetzelfde?
Je ontvangt nog steeds een e-mail als een bestand gedeeltelijk is verwerkt.
Ook bij correct verwerkte SIVI-documenten-bestanden (vanuit de arbodienst) blijft de e-mailmelding bestaan.
Alle importbestanden, zowel correct als gedeeltelijk verwerkt, zijn terug te vinden in: Verzuim Management > Applicatiebeheer > Import > Importlog
Geen import meer van onbekende rollen
Op korte termijn zullen we ook de ontwikkeling uitrollen die ervoor zorgt dat er geen uitval meer gemeld wordt voor rollen anders dan de standaard leidinggevende en de backup leidinggevende. zie ook dit idee
Waarom deze wijzigingen?
Het aantal e-mails wordt verminderd.
De focus ligt op meldingen die om actie vragen.
Tot slot Vanaf begin april zijn we gestart met de geleidelijke onboarding van klanten op deze nieuwe werkwijze. Inmiddels is de uitrol voltooid en geldt deze wijziging voor alle gebruikers van Verzuim Management. Tezamen met de ontwikkeling die ervoor zorgt dat de voor Verzuim Management onbekende rollen niet meer geïmporteerd worden zorgt dit voor duidelijke berichtgeving over importuitval die relevant is en mogelijk actie vereist.
Onze excuses dat een deel van deze communicatie je achteraf bereikt – dank voor je begrip.
... Meer weergeven
Labels:
‎09-04-2025
14:02
1 Kudo
Update: het probleem is gistermiddag opgelost!
... Meer weergeven
‎04-03-2025
11:23
https://community.visma.com/t5/Nieuws-Youforce-App/Nu-beschikbaar-Ziek-melden-door-de-medewerker/ba-p/701862
... Meer weergeven
‎27-01-2025
11:09
@Paul Wevers - Ikazia Je hebt gelijk, deze lijst is niet actueel, bedankt voor het signaal! Ik ga de tabel uit dit bericht hier verwijderen. De Customer Success Manager of het Service Center kan antwoord geven welke arbodiensten en verzuimsystemen zijn of worden aangesloten.
... Meer weergeven
‎20-01-2025
16:20
3 Kudos
De update is zojuist (20-01-2025 rond 18.30 uur) uitgevoerd.
--- Vanavond om 18.00 uur wordt een update uitgerold in Youforce Verzuim Management. Deze update verhelpt een probleem met de actievoorwaarde ‘Frequentie’ waardoor sommige taken onterecht werden ingepland.
Beschikbaarheid Verzuim Management blijft tijdens de update gewoon beschikbaar. Dit bericht krijgt een update zodra de installatie is uitgevoerd.
Waarom
Bij gebruik van de aanvullende actievoorwaarde ‘Frequentie’ werden in bepaalde situaties taken niet correct ingepland. Deze voorwaarde wordt voornamelijk toegepast om acties voor frequent verzuimgesprekken te plannen.
Probleem De bepaling van het (referte)jaar gebeurde op basis van het moment van verwerking van mutaties uit HR Core. Dit was onjuist. Dit probleem was vooral zichtbaar bij verzuimacties die gebaseerd waren op volledig herstel in combinatie met de actievoorwaarde ‘Frequentie’.
Wanneer een medewerker vanuit HR Core werd aangeleverd met een uitgebreide (verzuim)historie, werden acties soms onterecht gepland in het verleden. Dit gebeurde op basis van het aantal ziekmeldingen (frequentie) in het afgelopen jaar, terwijl deze acties eigenlijk gepland moesten worden op basis van de verzuimfrequentie in het jaar waarin het ziektegeval werd afgesloten.
Hoe
De update zorgt ervoor dat het (referte)jaar correct wordt bepaald op basis van de trigger van de taak:
Bij ziekmelding: het jaar van de ziekmeldingsdatum.
Bij herstelmelding: het jaar van de herstelmeldingsdatum.
Met deze oplossing worden nieuwe gevallen correct verwerkt en treedt het probleem niet meer op.
Actie
Onterecht ingeplande acties in het verleden kunnen eventueel handmatig worden afgerond.
... Meer weergeven
Labels:
‎05-09-2024
17:31
TSanders1 Beste Trees, Bedankt voor het doorgeven van de melding. Ik ga het Service Center vragen hier een request voor aan te maken om uit te zoeken wat hier aan de hand is.
... Meer weergeven
‎11-12-2023
11:59
7 Kudos
Medewerkers kunnen nu al inzicht krijgen in hun eigen verzuimregistraties via de Youforce app en Mijn Youforce, maar wij zijn ook bezig met de ontwikkeling dat de medewerkers zelf hun eigen re-integratiedossier kunnen inzien.
Met Medewerker Verzuim Management hebben jouw medewerkers eenvoudig toegang tot alle relevante verzuiminformatie uit het re-integratiedossier. Zo zijn medewerkers direct op de hoogte van de gemaakte afspraken en bijvoorbeeld de inhoud van de probleemanalyse en het plan van aanpak.
Verzuimdossier inkijken Medewerkers hebben volgens de privacywet het recht om hun eigen dossier in te zien. Dankzij Medewerker Verzuim Management kunnen medewerkers rechtstreeks hun eigen re-integratie dossier inzien, wanneer en waar zij dat willen in de veilige Youforce omgeving.
Documenten delen Medewerkers zijn vaak afhankelijk van de casemanager of leidinggevende wanneer zij de probleemanalyse of het plan van aanpak ontvangen. Bedrijfsartsen zijn verplicht om zowel werkgever (leidinggevende/casemanager) als medewerker tegelijk en over hetzelfde te informeren. Met deze nieuwe functionaliteit wordt dit eenvoudig mogelijk gemaakt. De documenten in het kader van de Wet Verbetering Poortwachter worden nu gelijktijdig verstrekt aan werkgever én werknemer!
In control Jouw organisatie en de betrokkenen bij een re-integratiedossier bepalen of een item wel of niet gedeeld wordt met een medewerker. Zo kan bijvoorbeeld een herinnering als ‘Bloemetje sturen’ op ‘niet delen’ gezet worden. Bij items die wel gedeeld worden, kan je voorkomen dat medewerkers lange en verwarrende omschrijvingen zien doordat het mogelijk is om een alternatieve titel in te stellen voor de medewerker. Zo blijft jouw organisatie in control!
Voor Medewerker Verzuim Management is een additioneel abonnement vereist. Wil je hier meer over weten neem dan contact op met jouw Customer Success Manager.
... Meer weergeven
‎10-11-2023
16:38
Deze storingsmelding is afgehandeld. Als er toch nog vervolgvragen zijn, dan graag via een request bij het Service Center.
... Meer weergeven
‎07-11-2023
13:52
Jos Kötte Ja, dit probleem had daar mee te maken, maar is gelukkig rond 12.40 uur opgelost.
... Meer weergeven
‎07-11-2023
08:29
Ramona Apcar Janny18011962 bedankt voor jullie toevoegingen! Zie update van zojuist.
... Meer weergeven
‎06-11-2023
15:39
@Lieke Sterk Huis Het request gaat om een ander issue, maar ik verwacht dat het document vanavond/vannacht verwerkt wordt.
... Meer weergeven
‎06-11-2023
15:29
Ramona Apcar Kan je nagaan of het probleem zich nog steeds voordoet? Anders graag een request via het Service Center, zodat het nader onderzocht kan worden.
... Meer weergeven
‎06-11-2023
12:20
@Lieke Sterk Huis Het probleem doet zich voor sinds vandaag 09.50 uur. Ik heb meteen het onderwerp aangevlud met deze info. Bedankt voor je vraag!
Voor wat betreft de import/verwerken van het document. Heb je al in de importlog gekeken? Als er nog vragen zijn hierover kan je het beste een request aanmaken bij het Service Center.
... Meer weergeven
‎06-11-2023
11:55
1 Kudo
Update dinsdag 7 november 2023 - 13.40 uur
De problemen zijn een uur geleden (rond 12.40 uur) opgelost.
Het openen van een afspraak in de agenda geeft geen foutmelding meer.
Als er vanuit Bureaublad, Agendabeheer een afspraak wordt toegevoegd, wordt de informatie van de werknemer vastgehouden.
De velden staan weer in de oorspronkelijke volgorde op bij de schermen om dossieritems te bewerken. - afspraken in de agenda - acties - communicatie
Onze excuses voor de veroorzaakte overlast!
Update dinsdag 7 november 2023 - 08.25 uur
Deze storingsmelding wordt heropend omdat wij helaas geconstateerd hebben dat de problemen niet bij alle gebruikers verholpen zijn.
Er doen zich 3 problemen voor.
1) Het openen van een afspraak in de agenda geeft een foutmelding.
2) Als er vanuit ' Bureaublad' , ' Agendabeheer' een afspraak wordt toegevoegd, wordt de informatie van de werknemer niet vastgehouden.
3) De volgorde van de velden in schermen om dossieritems te kunnen bewerken wijkt op sommige schermen af.
De oorzaak van deze problemen is achterhaald, de oplossing volgt zo spoedig mogelijk. We houden je op de hoogte.
Update maandag 6 november 2023 - 15.20 uur
Het probleem met het aanmaken van de dossieritems is vandaag rond 13.30 uur verholpen.
Bij een enkele klant (waarbij imports liepen vandaag tussen 09.51 en 10.21 uur) zullen er heraanleveringen vanuit HR Core Beaufort gedaan moeten worden.
Als dat het geval is zal het importlog in Verzuim Management en het verwerkingsverslag via de e-mail hier melding van maken. Het gaat om melding 514 en 327.
514: Vanwege een technische storing zijn gegevens van werknemer met personeelsnummer 123456 niet verwerkt. Dit probleem kunt u mogelijk verhelpen door middel van een initiële (herstel)aanlevering voor deze werknemer. Indien deze initiële (herstel)aanlevering niet afdoende is gebleken, neem dan contact op met het Service Center.
327: Werknemer met personeelsnummer 123456 is geblokkeerd voor periodieke importverwerking. Deze blokkade kan worden opgeheven middels een initiële (herstel)aanlevering voor deze werknemer.
maandag 6 november 2023 - 11.50 uur
Momenteel kun je problemen ervaren met het aanmaken van dossieritems:
- afspraken in de agenda
- acties
- communicatie
Ook met de import zullen hierdoor meldingen binnenkomen waarbij de bijbehorende actie(s) niet worden aangemaakt.
Er wordt aan een oplossing gewerkt en houden je hiervan op de hoogte.
... Meer weergeven
Labels:
‎20-10-2023
07:57
2 Kudos
Update:
Deze ochtend vrijdag 27-10-2023 is onderstaand genoemde update uitgevoerd. Op vrijdag 27 oktober 2023 wordt in de loop van de dag een update van Youforce Verzuim Management uitgerold. Hierin wordt een probleem opgelost rondom betrokkenheid.
Verzuim Management blijft tijdens deze update gewoon beschikbaar. Dit bericht zal een update krijgen als de update is uitgevoerd.
Waarom Toegang tot werknemers op basis van ingerichte betrokkenheid werd incidenteel niet goed bepaald. Dat kon resulteren in onterechte toegang tot uit dienst getreden werknemers.
Het probleem heeft zich voorgedaan in de volgende situatie. De werknemer: - is uit dienst - heeft meerdere contractregels gehad - heeft verschillende betrokkenen gehad voor een rol (bv. meerdere leidinggevenden over de tijd gezien)
In dit geval hadden ook historische betrokkenen na uitdiensttreding van de werknemer betrokkenheid. Dat was niet terecht.
Hoe Na deze update hebben alleen gebruikers, die ten tijde van het dienstverband van de werknemer als laatste betrokkenheid hadden, nog betrokkenheid als de werknemer uit dienst is.
Actie Geen actie vereist.
... Meer weergeven
Labels:
‎21-09-2023
18:29
Wegens technisch onderhoud zal op donderdag 28 september 2023 tussen 20.00 en 00.00 uur Verzuim Management niet beschikbaar zijn.
Ook zullen er tijdens het onderhoud tijdelijk geen Verzuim Management taken in beeld komen bij Youforce, Mijn Youforce of Home.
Door het onderhoud zal de import vertraging oplopen en de verwachting is dat deze de volgende dag ingelopen wordt.
... Meer weergeven
‎24-07-2023
19:58
@Anonymous
Ik neem aan dat dit een schermprint is van een download van het sjaboon als MS Word bestand uit Youforce Templatebeheer? Klopt dat?
Zo ja, dan is deze weergave correct.. het laat alle veldcodes zien. Via toetscombinatie Alt F9 kan je in MS Word wisselen tussen de weergave met wel/niet de uitgebreide veldcodes. De 'gekke' symbolen zijn Wingdings tekens, die worden gebruikt voor de aankruisvakjes.
Deze veldcodes mogen niet in beeld komen n.a.v. het samenvoegen naar een document in Verzuim Management.
... Meer weergeven
‎24-07-2023
13:10
@cvanstijn Het blijkt dat het probleem van het niet updaten naar het juiste versienummer bij (Eerstejaars)evaluatie zich bij 1 klant voor doet, bij jullie dus. Het oplossen hiervan kunnen we het beste via het Service Center laten lopen. Kan je een request aanmaken? Ik zal het Service Center ook informeren hierover.
... Meer weergeven
‎24-07-2023
13:02
1 Kudo
@Tracy Postma @cvanstijn
Bij Plan van Aanpak onderdeel 8 stond inderdaad de koptekst niet goed, deze is zojuist gecorrigeerd naar:
"Mening over de gemaakte afspraken"
Bedankt voor de oplettendheid!
... Meer weergeven
‎20-07-2023
12:08
4 Kudos
De nieuwe UWV formulieren zijn vanaf vrijdag 21 juli 2023 beschikbaar in Verzuim Management.
Het gaat om de nieuwe formulieren die per 1 juli 2023 beschikbaar zijn gesteld door het UWV:
Plan van aanpak (versie AG140 03041 05-23)
(Eerstejaars)evaluatie (versie AG140 25670 05-23)
De aanpassingen zullen donderdagavond 20 juli 2023 doorgevoerd worden. Verzuim Management is dan vanaf 19.00 uur tot +/- 23.00 uur niet beschikbaar.
Vanaf vrijdag 21 juli 2023 zijn de nieuwe formulieren direct beschikbaar in Verzuim Management. Er hoeven geen wijzigingen doorgevoerd te worden in het verzuimprotocol, de actieplanning of in Youforce templatebeheer.
Overzicht wijzigingen oud vs. nieuw
Plan van aanpak
Oude versie - AG140 03041 12-15:
5 Visie werknemer en werkgever
5.1 Geef de visie van de werknemer over de functie, de arbeidsmogelijkheden en de kwaliteit van de arbeidsverhouding.
5.2 Geef de visie van de werkgever over de werknemer, de functie, de arbeidsmogelijkheden.
Gewijzigd in de nieuwe versie - AG140 03041 05-23:
5 Mening werknemer en werkgever over arbeidsmogelijkheden
5.1 Welke mogelijkheden ziet de werknemer om weer (meer) te gaan werken?
5.2 Welke mogelijkheden ziet de werkgever voor de werknemer om weer (meer) te gaan werken?
Toegevoegd in nieuwe versie - AG140 03041 05-23:
8 Mening over de gemaakte afspraken
8.1 Wat vindt de werknemer van de afspraken?
8.2 Wat vindt de werkgever van de afspraken?
(Eerstejaars)evaluatie
Toegevoegd in de nieuwe versie - AG140 25670 05-23:
(4 Verantwoording van de activiteiten)
4.6 Wat vindt de werknemer van de activiteiten die tot nu toe zijn ingezet bij het re-integreren?
4.7 Wat vindt de werkgever van de activiteiten die tot nu toe zijn ingezet bij het re-integreren van de werknemer?
7 Mening over de gemaakte afspraken
7.1 Wat vindt de werknemer van de (nieuwe) afspraken?
7.2 Wat vindt de werkgever van de (nieuwe) afspraken?
Eerdere documenten bewerken
Documenten die zijn aangemaakt tussen 1 juli 2023 en 21 juli 2023 worden niet automatisch aangepast naar de nieuwe versie. Indien dat wel wenselijk is, is het mogelijk documenten handmatig aan te passen naar de nieuwe versie door het document opnieuw aan te maken via ‘Document bewerken’. De eerder ingevoerde gegevens blijven gewoon beschikbaar en worden opgenomen in de nieuwe versie.
Tot slot
Het beschikbaar krijgen van de nieuwe formulieren in Verzuim Management heeft langer geduurd dan verwacht, onze excuses daarvoor. De komende periode zullen we stapsgewijs de andere UWV formulieren nalopen en waar nodig aanpassen naar de laatste versie. Bedankt voor jullie geduld!
... Meer weergeven
‎19-07-2023
14:18
2 Kudos
@FBB Zorgboog Alles werkt automatisch vrijdag. Er zijn wat aandachtspunten waar rekening mee gehouden moet worden, die nemen wij op in de releasenotes van morgen. We gaan echt ons best doen om alles zo goed mogelijk te omschrijven. Nog even geduld!
... Meer weergeven
‎19-07-2023
14:00
@FBB Zorgboog De afgelopen weken konden wij echt alleen maar herhalen dat de nieuwe UWV formulieren de hoogste prioriteit heeft, maar dat we het moment van livegang nog niet konden noemen. Sinds vandaag hebben wel nieuws hierover. Vrijdag 21 juli 2023 zijn de nieuwe UWV formulieren beschikbaar in Verzuim Management. Zie ook https://community.visma.com/t5/Nieuws-Youforce-Verzuim/Nieuwe-UWV-formulieren-Verzuim-Management-20-juli-2023-tussen-19/ba-p/593677
... Meer weergeven
‎19-07-2023
13:42
1 Kudo
In de avond van donderdag 20 juli 2023 tussen 19.00 en 23.00 uur zal Verzuim Management niet beschikbaar zijn in verband met de update van de UWV formulieren.
De nieuwe UWV formulieren zullen vrijdag 21 juli 2023 beschikbaar zijn. De release notes volgen morgen in de loop van de dag. Zie ook deze eerdere update.
---
Update 20 juli 2023
In deze release notes wordt de update naar de nieuwe formulieren toegelicht.
---
Update 20 juli 2023 21.30 uur De update naar de nieuwe formulieren is succesvol uitgevoerd. Verzuim Management is weer beschikbaar.
... Meer weergeven
‎12-07-2023
12:04
Update zaterdag 15 juli 2023 - 15.00 uur
Het technisch onderhoud is afgerond. Verzuim Management is weer beschikbaar.
----
Wegens technisch onderhoud aan de database servers zal op zaterdag 15 juli 2023 (tussen 07.00 en 00.00 uur) Verzuim Management niet beschikbaar zijn.
Ook zullen er tijdens het onderhoud tijdelijk geen Verzuim Management taken in beeld komen bij Youforce, Mijn Youforce of Home.
Door het onderhoud zal de import vertraging oplopen, maar de verwachting is dat deze op zondag ingelopen wordt.
... Meer weergeven
‎10-07-2023
10:30
Beste @BiancaM @cvanstijn
Het klopt wat @FBB Zorgboog schrijft (‎06-07-2023 14:49).
--
Verder kan ik aangeven:
- we zijn nog druk bezig zijn met het testen van de aangepaste templates.
- het is voor klanten niet mogelijk is om de UWV templates zelf te updaten.
- de verwijzingen in de actieplanning zal niet aangepast hoeven te worden.
- dat ik nog geen termijn kan noemen wanneer de aangepaste templates beschikbaar komen, maar wel dat het hoge prioriteit heeft!
... Meer weergeven
‎03-07-2023
14:40
1 Kudo
Dag @FBB Zorgboog, We zijn letterlijk 'as we speak' druk bezig met met de techniek rondom het updaten van de formulieren, maar kan nog geen moment noemen wanneer ze beschikbaar komen. Zoals gezegd in de update van 28 juni:
"De tussenliggende periode na 1 juli 2023 met tijdelijke alternatieve werkwijze willen wij zo kort mogelijk houden. We zetten alles op alles om de nieuwe sjablonen/formulieren echt zo snel mogelijk na 1 juli 2023 beschikbaar te hebben in Verzuim Management!"
... Meer weergeven
‎03-07-2023
14:34
1 Kudo
Dag @Simone Roskam, wanneer de nieuwe formulieren beschikbaar komen in Visma.net kan ik niet zeggen. Zou je deze vraag bij Visma.net kunnen stellen?
... Meer weergeven
‎28-06-2023
11:51
1 Kudo
Dag @mbettinger zie de update van zojuist. Kort gezegd: Ons advies voor de tussenliggende periode is om tijdelijk de huidige/oude formulieren te blijven gebruiken en de visie/mening van de werkgever en de werknemer m.b.t. de re-integratie aanvullend op te nemen bij:
Plan van aanpak WIA
5.1 Geef de visie van de werknemer over de functie, de arbeidsmogelijkheden en de kwaliteit van de arbeidsverhouding.
5.2 Geef de visie van de werkgever over de werknemer, de functie, de arbeidsmogelijkheden.
(Eerstejaars)evaluatie
4.1 Wat hebben u en uw werknemer gedaan om uw werknemer aan het werk te krijgen?
... Meer weergeven
‎19-06-2023
15:26
1 Kudo
Update 20 juni 2023,15.30 uur Het geplande onderhoud van vanavond gaat niet door, Verzuim Management is dus vanavond wel beschikbaar. Het onderhoud wordt verzet naar een andere datum. Zodra deze bekend is, wordt dit via een nieuw nieuwsbericht kenbaar gemaakt.
---
Wegens technisch onderhoud aan de database servers zal dinsdag 20 juni tussen 19.00 en 23.00 uur Verzuim Management niet beschikbaar zijn.
Het is mogelijk dat de import enige extra vertraging oploopt hierdoor.
... Meer weergeven
Labels:
‎07-06-2023
13:50
2 Kudos
--- Update woensdag 19 juli 2023 ---
De nieuwe UWV formulieren komen eraan! Zie ook dit bericht.
--- Update dinsdag 4 juli 2023 ---
Bij de update van gisteren over het nieuwe formulier '(Eerstejaars)evaluatie' hebben wij de toevoegingen van 4.6 en 4.7 over het hoofd gezien. Deze zijn alsnog toegevoegd aan deze update.
--- Update maandag 3 juli 2023 ---
De nieuwe formulieren met de vragen over de mening van de werkgever en werknemer zijn beschikbaar gemaakt op de site van UWV.
Plan van aanpak (versie AG140 03041 05-23 W)
Toegevoegd is:
8 Mening over de gemaakte afspraken 8.1 Wat vindt de werknemer van de afspraken? 8.2 Wat vindt de werkgever van de afspraken?
(Eerstejaars)evaluatie (versie AG140 25670 05-23 W)
Toegevoegd is:
(4 Verantwoording van de activiteiten) 4.6 Wat vindt de werknemer van de activiteiten die tot nu toe zijn ingezet bij het re-integreren? 4.7 Wat vindt de werkgever van de activiteiten die tot nu toe zijn ingezet bij het re-integreren van de werknemer?
7 Mening over de gemaakte afspraken 7.1 Wat vindt de werknemer van de (nieuwe) afspraken? 7.2 Wat vindt de werkgever van de (nieuwe) afspraken?
In de onderstaande update van woensdag 28 juni 2023 wordt de tijdelijke alternatieve werkwijze beschreven voor de periode tot aan het moment dat wij de de nieuwe formulieren beschikbaar hebben gemaakt in Verzuim Management. Zodra dat laatste het geval is, zal dit nieuwsbericht een update krijgen.
--- Update vrijdag 30 juni 2023 ---
In de loop van vanavond worden - zoals aangekondigd in de update van woensdag 28 juni 2023 - de invulvelden in Verzuim Management vergroot bij:
Plan van aanpak WIA
5.1 Geef de visie van de werknemer over de functie, de arbeidsmogelijkheden en de kwaliteit van de arbeidsverhouding.
5.2 Geef de visie van de werkgever over de werknemer, de functie, de arbeidsmogelijkheden.
(Eerstejaars)evaluatie
4.1 Wat hebben u en uw werknemer gedaan om uw werknemer aan het werk te krijgen?
Verzuim Management blijft tijdens deze aanpassing beschikbaar.
--- Update woensdag 28 juni 2023 ---
Dit nieuwsbericht van de Rijksoverheid licht de aanstaande wijzigingen nog een keer toe. De verplichting voor het vastleggen van de visie/mening m.b.t. de re-integratie geldt zowel voor de werkgever als de werknemer.
Tijdelijke alternatieve werkwijze
In de periode (na 1 juli 2023) dat de nieuwe formulieren nog niet beschikbaar zijn in Verzuim Management, kunnen de huidige/oude formulieren nog steeds gebruikt worden in Verzuim Management. Ons advies is om de visie/mening van de werkgever en de werknemer m.b.t. de re-integratie aanvullend op te nemen bij het invullen van onderstaande velden in de formulieren.
Zodra de nieuwe formulieren beschikbaar zijn op de site van UWV (hopelijk al op zaterdag 1 juli 2023) zal dit nieuwsbericht een update krijgen met relevante schermprints en teksten uit de nieuwe formulieren.
De invulvelden in de huidige/oude formulieren in Verzuim Management (zie bovenstaande schermprints) zullen wij kort voor of kort na 1 juli 2023 vergroten. Op deze manier zullen de gegevens beter zichtbaar zijn als de gebruiker deze invult (tijdens de tijdelijke alternatieve werkwijze).
De tussenliggende periode na 1 juli 2023 met tijdelijke alternatieve werkwijze willen wij zo kort mogelijk houden. We zetten alles op alles om de nieuwe sjablonen/formulieren echt zo snel mogelijk na 1 juli 2023 beschikbaar te hebben in Verzuim Management!
--- 7 juni 2023 ---
Het UWV heeft onlangs in hun nieuwsbrief aangekondigd dat vanaf 1 juli 2023 de mening van de werknemer onderdeel wordt van de formulieren ‘Plan van aanpak’ en ‘(Eerstejaars)evaluatie’.
De aangepaste formulieren zijn vanaf 1 juli 2023 te downloaden van de website van UWV. Dit geldt voor alle werkgevers, maar ook voor ons als softwareleverancier. De nieuwe formulieren worden dus door UWV niet op voorhand aan ons verstrekt.
De technische voorbereidingen voor de aanpassingen zijn al gestart. We streven ernaar om zo snel mogelijk na 1 juli 2023 de aangepaste sjablonen ‘Plan van aanpak’ en ‘(Eerstejaars)evaluatie’ in Verzuim Management beschikbaar te hebben.
Voor de tussenliggende periode beraden wij ons nog op wat de beste alternatieve werkwijze is voor het vastleggen van de mening van de werknemer bij deze formulieren. Via een update aan dit bericht zullen wij dat ruim voor 1 juli 2023 kenbaar maken.
... Meer weergeven
- « Vorige
-
- 1
- 2
- Volgende »
Activiteits-feed voor Sonja Wachters
- Kudos gegeven aan Ondersteuning van andere document types (zoals .doc en .docx) in Verzuimtaken voor Marc Draaijers. ‎17-04-2025 16:20
- Kudos krijgen voor Versturen e-mails verwerkingsverslagen Verzuim Management gewijzigd. ‎17-04-2025 10:43
- Kudos krijgen voor Versturen e-mails verwerkingsverslagen Verzuim Management gewijzigd. ‎17-04-2025 09:22
- Kudos krijgen voor Versturen e-mails verwerkingsverslagen Verzuim Management gewijzigd. ‎16-04-2025 15:40
- Kudos gegeven aan Verbeterde weergave contractinformatie werknemerkaart – vanaf 17 april 2025 voor Marc Draaijers. ‎16-04-2025 14:38
- Versturen e-mails verwerkingsverslagen Verzuim Management gewijzigd gepost op Nieuws Youforce Verzuim Management. ‎16-04-2025 13:45
- Kudos krijgen voor Re: Gedeeltelijk hersteld melden niet meer voor alle arbeidsrelaties mogelijk. ‎10-04-2025 13:10
- Kudos gegeven aan Slimme workaround én vooruitblik op notificaties bij ziektemutaties voor Marc Draaijers. ‎09-04-2025 14:12
- Re: Gedeeltelijk hersteld melden niet meer voor alle arbeidsrelaties mogelijk gepost op Forum Youforce App. ‎09-04-2025 14:02
- Kudos gegeven aan Voor 1 april overstappen naar de nieuwe ziekteregistratie module in Youforce voor Marc Draaijers. ‎17-03-2025 15:50
- Kudos gegeven aan Voor 1 april overstappen naar de nieuwe ziekteregistratie module in Youforce voor Marc Draaijers. ‎17-03-2025 08:30
- Re: Medewerker meldt zichzelf ziek - Status gewijzigd in: Gerealiseerd gepost op Ideeën Youforce App. ‎04-03-2025 11:23
- Re: Welke partijen zijn of worden momenteel aangesloten voor de SIVI documenten (ADI) koppeling? gepost op Kennisbank Youforce Verzuim Management. ‎27-01-2025 11:09
- Kudos gegeven aan Tips bij gebruik meerdere Youforce accounts op één pc voor Remco te Ronde. ‎23-01-2025 19:09
- Verzuim Management 2025-01 - actievoorwaarde ‘Frequentie’ onterechte acties gepost op Releases Youforce Verzuim Management. ‎20-01-2025 16:20
- Kudos gegeven aan Handleiding Youforce app & desktop Verzuim voor Remco te Ronde. ‎19-12-2024 11:10
- Re: Medewerker ontvangt van vorig administratiekantoor nog mailtjes vanuit RVM-verzuimmanager gepost op Forum Youforce Reporting & Analytics. ‎05-09-2024 17:31
- Kudos gegeven aan Tutorial video - Activeren 'Toegewezen taken uitvoeren' voor Marc Draaijers. ‎29-04-2024 08:40
- Kudos gegeven aan Update ontwikkeling: Medewerker Verzuim Management / toegang tot eigen re-integratiedossier voor Marc Draaijers. ‎29-04-2024 08:01
- Kudos gegeven aan Re: Technisch onderhoud op dinsdag 09-04-2024 vanaf 18:00 uur voor Ingrid Russchen. ‎11-04-2024 16:56