User Profile
André Visschers
218
Posts
82
Kudos
7
Solutions
08-04-2025
14:24
Beste @MarcelS, We hebben de functie Export inzien op 25 maart gewijzigd.
Als je nu de pagina Exportgegevens inzien opent vanuit het menu, dan toont het programma de exportmutaties van de vorige keer dat je export inzien gedraaid hebt.
Voor het opnieuw starten van de functie Export inzien met de mutaties van deze maand, moet je op de knop Export inzien klikken.
... View more
07-04-2025
12:04
1 Kudo
We gaan op maandagmiddag 7 april, na 17:00 uur, een release van Flex Benefits installeren. Dankzij de mogelijkheid van het uitvoeren van geautomatiseerde installaties op Microsoft Azure zal er nauwelijks effect zijn op de beschikbaarheid van Flex Benefits.
De release bevat enkele technische verbeteringen van de exportfunctie, inclusief de volgende aanpassing:
Melding Export inzien
Melding
De beheerder van een organisatie start de functie Export inzien. Na enige tijd toont Flex Benefits het resultaat op het scherm. De mutatieregels zien er betrouwbaar uit, maar boven de mutatieregels staat de melding: "Er zijn geen export mutaties voor de geselecteerde periode.". Dit is niet correct.
Oplossing
Het programma toonde de verkeerde melding. Het tonen van de melding is verbeterd.
... View more
02-04-2025
12:01
We gaan op woensdagmiddag 2 april, na 16:30 uur, een technische release van Flex Benefits installeren. De release bevat enkele technische verbeteringen van de exportfunctie.
Dankzij de mogelijkheid van het uitvoeren van geautomatiseerde installaties op Microsoft Azure zal er nauwelijks effect zijn op de beschikbaarheid van Flex Benefits.
... View more
01-04-2025
16:01
@ArianneB De hierboven genoemde aanpassingen zijn al geïnstalleerd door middel van verschillende releases in de maand maart.
... View more
01-04-2025
09:56
Inhoudsopgave
Mededelingen
Releases in maart 2025
Deze pagina geeft een overzicht van de functionele releases van Flex Benefits die we uitgebracht hebben in maart 2025.
Release 10-03-2025
Wit scherm na het starten van de functie Export inzien
Melding
Een beheerder van een grote organisatie start de functie Export inzien om de exportmutaties voor de komende maand te controleren. Na lange tijd wachten toont Flex Benefits een wit scherm in plaats van de lijst met exportmutaties.
Oplossing
Een groot aantal medewerkers heeft een aanvraag ingediend voor een doel in Flex Benefits. Voor al deze aanvragen moet Flex Benefits enkele exportmutatieregels aanmaken. Dit resulteerde in zoveel mutaties dat dit niet op het scherm van de internetsessie geplaatst kon worden.
We hebben dit als volgt opgelost:
Als het aantal exportmutaties beperkt blijft, dan toont Flex Benefits de exportmutaties gewoon op het scherm.
Als het aantal exportmutaties te groot is om op het scherm af te beelden, dan toont Flex Benefits hiervoor een melding op het scherm. De beheerder kan het exportverslag dan downloaden door op de knop Verslag te klikken.
Release 13-03-2025
Nieuw:
Opnieuw indienen na foutmelding bij indienen van aanvragen
Waarom
Het indienen van een aanvraag voor een doel door een medewerker is een complex proces dat uit meerdere onderdelen bestaat:
Het genereren van een overeenkomst door Youforce Docs.
Het opslaan van de gegenereerde overeenkomst in de cloud-omgeving van Flex Benefits.
Het aanmaken van een goedkeuringsworkflow in HR Self Service (indien dit is geconfigureerd).
Het opsturen van de overeenkomst en de bijlagen naar HR Self Service (indien dit is geconfigureerd).
Het bijwerken van gegevens in de database van Flex Benefits.
Soms krijgen medewerkers een foutmelding bij het indienen van een aanvraag. De foutmelding kan veroorzaakt zijn door één van bovenstaande onderdelen. Er zijn dan twee typen fouten:
De foutmelding kan ontstaan zijn door een fout in de inrichting. Als dit het geval is dan moet de beheerder de inrichting verbeteren.
De foutmelding kan ontstaan zijn doordat Youforce Docs of HR Self Service tijdelijk niet beschikbaar was. We raden de medewerker dan aan om de aanvraag op een later tijdstip nog eens in te dienen.
Medewerkers zien echter soms niet dat er een foutmelding is ontstaan en dienen de aanvraag niet nog eens in. De aanvraag blijft dan staan in de tabel met in te dienen aanvragen.
Wij hebben een automatische monitoring lopen die controleert bij hoeveel aanvragen een foutmelding is ontstaan. Als het aantal een bepaalde drempelwaarde overschrijdt, dan maken wij een datafix om de aanvragen opnieuw in te dienen. Meestal worden de aanvragen dan wel met succes ingediend.
Maar dit betekent dat de aanvraag pas veel later wordt ingediend. Soms is de aanvraagtermijn voor de gekozen ingangsmaand dan al voorbij en wordt de aanvraag niet meegenomen in de export voor de betreffende maand. Dit is niet wenselijk.
Hoe
Functie Opnieuw indienen
Wij hebben een nieuwe functie gebouwd, die elke nacht controleert of er de afgelopen dag foutmeldingen zijn ontstaan bij het indienen van aanvragen en waarbij de medewerker de aanvraag niet opnieuw heeft ingediend. Indien dit het geval is, dan zal de functie de aanvraag automatisch opnieuw indienen.
Opgeloste meldingen:
Persoonlijk budget wordt niet getoond op het Budget overzicht
Van toepassing voor
Organisaties die gebruik maken van HR Core Beaufort / Payroll Gemal en waarvan de medewerkers een persoonlijk budget ontvangen dat elke maand automatisch uitbetaald wordt (CAO Provincies).
Melding
Een medewerker van de organisatie opent het tabblad Budget overzicht in Flex Benefits. Het overzicht toont geen gegevens. Niet in het budget diagram en ook niet in de budget tabel.
De budgetgegevens van de medewerker zijn wel correct geïmporteerd uit het 1917 bestand van Payroll Gemal.
Oplossing
Het tonen van de budgetgegevens werkte niet correct. Dit is verbeterd in zowel het budget diagram als in de budget tabel.
Uitbetalingen van persoonlijk budget worden niet getoond in het Budget diagram
Van toepassing voor
Organisaties die gebruik maken van HR Core Beaufort / Payroll Gemal en waarvan de medewerkers een persoonlijk budget ontvangen dat elke maand automatisch gereserveerd wordt (CAO Gemeenten).
Melding
Een medewerker van de organisatie heeft aanvragen ingediend voor het doel Budget uitbetalen en voor Uitruilen reiskosten met de bron Persoonlijk budget.
De medewerker controleert zijn persoonlijk budget in het Budget diagram en in de budget tabel. De uitbetalingen worden niet getoond in het Budget diagram.
Oplossing
Het tonen van de persoonlijke budgetten is verbeterd.
De bedragen voor het doel Budget uitbetalen en voor de bruto/netto uitruildoelen worden getoond als negatieve, grijze staven in het budget diagram.
De bedragen voor het doel Budget uitbetalen worden getoond in de budget tabel in de kolom Uitbetalingen.
De bedragen voor de bruto/netto uitruildoelen worden getoond in de budget tabel in de kolom Bestedingen.
Release 19-03-2025
Nieuw:
Melding op venster bijlagen toevoegen
Waarom
De beheerder kan bij een product/doel inrichten dat de medewerker verplicht een bijlage moet toevoegen bij de aanvraag. Het toevoegen van bijlagen wordt gedaan op Stap 3 van het keuzevenster voor het doel.
Bij een organisatie moeten de medewerkers bij het doel Fiets verplicht 2 bijlagen toevoegen: de factuur en een betaalbewijs. De organisatie heeft de wens dat deze eis op het venster van Stap 3 wordt getoond, zodat de medewerker weet dat hij 2 bijlagen moet toevoegen.
Hoe
Beheer module
De beheer module is uitgebreid met de functionaliteit voor het invoeren van de meldingstekst op Stap 3 van het keuzevenster.
Medewerker module
Het venster van Stap 3 is uitgebreid met de functionaliteit voor het tonen van de meldingstekst.
Voorbeeld:
Jouw actie
Als je een melding over het toevoegen van bijlagen wilt tonen op Stap 3 van het keuzevenster, moet je de volgende actie uitvoeren:
Bijlage-melding toevoegen
Open Flex Benefits als beheerder.
Open het menu Beheer > Flexpakket > Onderhouden > Product.
Selecteer het flexpakket.
Klik op de knop Producten.
Selecteer het product.
Klik op de knop Teksten.
Klik op de knop Toevoegen.
Voer een volgnummer in, bijvoorbeeld 1.
Selecteer de soort Bijlage.
Voer een korte titel in.
Voer de meldingstekst in in het veld Tekst.
Klik op de knop Opslaan.
Release 25-03-2025
Wijziging functie Export inzien
Melding
De beheerder van een grote organisatie start de functie Export inzien. Hij wacht enige tijd en ververst zijn sessie regelmatig. Het resultaat van Export inzien komt niet in beeld.
Oplossing
Het resultaat van de functie Export inzien werd altijd één keer getoond op het scherm en daarna werd het resultaat direct verwijderd. Wij hebben dit nu gewijzigd, om te voorkomen dat het resultaat niet in beeld komt.
Wijziging: Als je de functie Export inzien start, dan wordt het resultaat (het overzicht van de exportmutaties) na enige tijd automatisch op het scherm getoond. Als er erg veel exportmutaties zijn, dan wordt het resultaat niet op het scherm getoond, maar dan kun je het resultaat downloaden m.b.v. de knop Verslag. Het resultaat wordt niet verwijderd.
Als je de pagina Exportgegevens inzien daarna (of op een volgende dag) nog eens opent, dan toont het programma het resultaat van de vorige keer dat je de functie Export inzien hebt gedraaid. Pas als je de opnieuw op de knop Export inzien klikt, wordt het resultaat van de vorige keer verwijderd.
Verkeerd keuzevenster van een geëxporteerde aanvraag
Melding
Een medewerker heeft in het verleden een aanvraag ingediend voor het doel Thuiswerkplek. Deze aanvraag is goedgekeurd en geëxporteerd naar HR Core.
De medewerker opent nu het keuzevenster voor het doel Thuiswerkplek via de directe link in Mijn Youforce. Flex Benefits opent het keuzevenster in edit-modus. De medewerker kan zijn aanvraag voor Thuiswerkplek aanpassen. Dit is niet correct.
Oplossing
De manier waarop de keuzevensters worden geöpend, is afhankelijk van de status van de aanvraag.
Als een aanvraag de status Verwerkt heeft, dan opent Flex Benefits het keuzevenster in read-only modus. De medewerker kan dan geen wijzigingen aanbrengen.
Deze functionaliteit werkte correct als de medewerker het keuzevenster vanuit het Dashboard van Flex Benefits opende. Maar het werkte niet correct als de medewerker het keuzevenster via de directe link in Mijn Youforce opende. Dit is verbeterd.
... View more
Labels:
25-03-2025
17:14
@Quico Staps - Amarant Kun je hiervoor een request vastleggen in 4Me voor de Service Desk, met daarbij een voorbeeld van een medewerker waarbij het fout gaat? Dan kunnen wij de melding onderzoeken.
... View more
25-03-2025
13:22
Op dinsdagavond 25 maart is Flex Benefits na 18:00 uur korte tijd niet beschikbaar wegens onderhoud. We gaan een release installeren die de onderstaande aanpassingen bevat:
Wijziging functie Export inzien
Melding
De beheerder van een grote organisatie start de functie Export inzien. Hij wacht enige tijd en ververst zijn sessie regelmatig. Het resultaat van Export inzien komt niet in beeld.
Oplossing
Het resultaat van de functie Export inzien werd altijd één keer getoond op het scherm en daarna werd het resultaat direct verwijderd. Wij hebben dit nu gewijzigd, om te voorkomen dat het resultaat niet in beeld komt.
Wijziging: Als je de functie Export inzien start, dan wordt het resultaat (het overzicht van de exportmutaties) na enige tijd automatisch op het scherm getoond. Als er erg veel exportmutaties zijn, dan wordt het resultaat niet op het scherm getoond, maar dan kun je het resultaat downloaden m.b.v. de knop Verslag. Het resultaat wordt niet verwijderd.
Als je de pagina Exportgegevens inzien daarna (of op een volgende dag) nog eens opent, dan toont het programma het resultaat van de vorige keer dat je de functie Export inzien hebt gedraaid. Pas als je de opnieuw op de knop Export inzien klikt, wordt het resultaat van de vorige keer verwijderd.
Verkeerd keuzevenster van een geëxporteerde aanvraag
Melding
Een medewerker heeft in het verleden een aanvraag ingediend voor het doel Thuiswerkplek. Deze aanvraag is goedgekeurd en geëxporteerd naar HR Core.
De medewerker opent nu het keuzevenster voor het doel Thuiswerkplek via de directe link in Mijn Youforce. Flex Benefits opent het keuzevenster in edit-modus. De medewerker kan zijn aanvraag voor Thuiswerkplek aanpassen. Dit is niet correct.
Oplossing
De manier waarop de keuzevensters worden geöpend, is afhankelijk van de status van de aanvraag.
Als een aanvraag de status Verwerkt heeft, dan opent Flex Benefits het keuzevenster in read-only modus. De medewerker kan dan geen wijzigingen aanbrengen.
Deze functionaliteit werkte correct als de medewerker het keuzevenster vanuit het Dashboard van Flex Benefits opende. Maar het werkte niet correct als de medewerker het keuzevenster via de directe link in Mijn Youforce opende. Dit is verbeterd.
... View more
19-03-2025
13:28
Op woensdagavond 19 maart is Flex Benefits na 18:00 uur korte tijd niet beschikbaar wegens onderhoud. We gaan een release installeren die de onderstaande aanpassing bevat:
Nieuw
Melding op venster bijlagen toevoegen
Waarom
De beheerder kan bij een product/doel inrichten dat de medewerker verplicht een bijlage moet toevoegen bij de aanvraag. Het toevoegen van bijlagen wordt gedaan op Stap 3 van het keuzevenster voor het doel.
Bij een organisatie moeten de medewerkers bij het doel Fiets verplicht 2 bijlagen toevoegen: de factuur en een betaalbewijs. De organisatie heeft de wens dat deze eis op het venster van Stap 3 wordt getoond, zodat de medewerker weet dat hij 2 bijlagen moet toevoegen.
Hoe
Beheer module
De beheer module is uitgebreid met de functionaliteit voor het invoeren van de meldingstekst op Stap 3 van het keuzevenster.
Medewerker module
Het venster van Stap 3 is uitgebreid met de functionaliteit voor het tonen van de meldingstekst.
Voorbeeld:
Jouw actie
Als je een melding over het toevoegen van bijlagen wilt tonen op Stap 3 van het keuzevenster, moet je de volgende actie uitvoeren:
Bijlage-melding toevoegen
Open Flex Benefits als beheerder.
Open het menu Beheer > Flexpakket > Onderhouden > Product.
Selecteer het flexpakket.
Klik op de knop Producten.
Selecteer het product.
Klik op de knop Teksten.
Klik op de knop Toevoegen.
Voer een volgnummer in, bijvoorbeeld 1.
Selecteer de soort Bijlage.
Voer een korte titel in.
Voer de meldingstekst in in het veld Tekst.
Klik op de knop Opslaan.
... View more
13-03-2025
11:48
Op donderdagavond 13 maart is Flex Benefits na 18:00 uur korte tijd niet beschikbaar wegens onderhoud. We gaan een release installeren die de onderstaande aanpassingen bevat:
Nieuw
Opnieuw indienen na foutmelding bij indienen van aanvragen
Waarom
Het indienen van een aanvraag voor een doel door een medewerker is een complex proces dat uit meerdere onderdelen bestaat:
Het genereren van een overeenkomst door Youforce Docs.
Het opslaan van de gegenereerde overeenkomst in de cloud-omgeving van Flex Benefits.
Het aanmaken van een goedkeuringsworkflow in HR Self Service (indien dit is geconfigureerd).
Het opsturen van de overeenkomst en de bijlagen naar HR Self Service (indien dit is geconfigureerd).
Het bijwerken van gegevens in de database van Flex Benefits.
Soms krijgen medewerkers een foutmelding bij het indienen van een aanvraag. De foutmelding kan veroorzaakt zijn door één van bovenstaande onderdelen. Er zijn dan twee typen fouten:
De foutmelding kan ontstaan zijn door een fout in de inrichting. Als dit het geval is dan moet de beheerder de inrichting verbeteren.
De foutmelding kan ontstaan zijn doordat Youforce Docs of HR Self Service tijdelijk niet beschikbaar was. We raden de medewerker dan aan om de aanvraag op een later tijdstip nog eens in te dienen.
Medewerkers zien echter soms niet dat er een foutmelding is ontstaan en dienen de aanvraag niet nog eens in. De aanvraag blijft dan staan in de tabel met in te dienen aanvragen.
Wij hebben een automatische monitoring lopen die controleert bij hoeveel aanvragen een foutmelding is ontstaan. Als het aantal een bepaalde drempelwaarde overschrijdt, dan maken wij een datafix om de aanvragen opnieuw in te dienen. Meestal worden de aanvragen dan wel met succes ingediend.
Maar dit betekent dat de aanvraag pas veel later wordt ingediend. Soms is de aanvraagtermijn voor de gekozen ingangsmaand dan al voorbij en wordt de aanvraag niet meegenomen in de export voor de betreffende maand. Dit is niet wenselijk.
Hoe
Functie Opnieuw indienen
Wij hebben een nieuwe functie gebouwd, die elke nacht controleert of er de afgelopen dag foutmeldingen zijn ontstaan bij het indienen van aanvragen en waarbij de medewerker de aanvraag niet opnieuw heeft ingediend. Indien dit het geval is, dan zal de functie de aanvraag automatisch opnieuw indienen.
Opgeloste meldingen
Persoonlijk budget wordt niet getoond op het Budget overzicht
Van toepassing voor
Organisaties die gebruik maken van HR Core Beaufort / Payroll Gemal en waarvan de medewerkers een persoonlijk budget ontvangen dat elke maand automatisch uitbetaald wordt (CAO Provincies).
Melding
Een medewerker van de organisatie opent het tabblad Budget overzicht in Flex Benefits. Het overzicht toont geen gegevens. Niet in het budget diagram en ook niet in de budget tabel.
De budgetgegevens van de medewerker zijn wel correct geïmporteerd uit het 1917 bestand van Payroll Gemal.
Oplossing
Het tonen van de budgetgegevens werkte niet correct. Dit is verbeterd in zowel het budget diagram als in de budget tabel.
Uitbetalingen van persoonlijk budget worden niet getoond in het Budget diagram
Van toepassing voor
Organisaties die gebruik maken van HR Core Beaufort / Payroll Gemal en waarvan de medewerkers een persoonlijk budget ontvangen dat elke maand automatisch gereserveerd wordt (CAO Gemeenten).
Melding
Een medewerker van de organisatie heeft aanvragen ingediend voor het doel Budget uitbetalen en voor Uitruilen reiskosten met de bron Persoonlijk budget.
De medewerker controleert zijn persoonlijk budget in het Budget diagram en in de budget tabel. De uitbetalingen worden niet getoond in het Budget diagram.
Oplossing
Het tonen van de persoonlijke budgetten is verbeterd.
De bedragen voor het doel Budget uitbetalen en voor de bruto/netto uitruildoelen worden getoond als negatieve, grijze staven in het budget diagram.
De bedragen voor het doel Budget uitbetalen worden getoond in de budget tabel in de kolom Uitbetalingen.
De bedragen voor de bruto/netto uitruildoelen worden getoond in de budget tabel in de kolom Bestedingen.
... View more
10-03-2025
17:00
@Rob99 De rubrieken P03001 en PB0021 in Beaufort zijn aangemaakt voor Flex Benefits. De waarden worden niet zomaar gewijzigd. De aanpassing is bedoeld voor organisaties die een koppeling hebben draaien tussen Beaufort en een extern roosterplanningspakket en waarbij die koppeling de waarden van de beide rubrieken regelmatig bijwerkt.
... View more
10-03-2025
13:20
Op maandagavond 10 maart is Flex Benefits na 18:00 uur korte tijd niet beschikbaar wegens onderhoud. We gaan een release installeren die de onderstaande aanpassing bevat:
Wit scherm na het starten van de functie Export inzien
Melding
Een beheerder van een grote organisatie start de functie Export inzien om de exportmutaties voor de komende maand te controleren. Na lange tijd wachten toont Flex Benefits een wit scherm in plaats van de lijst met exportmutaties.
Oplossing
Een groot aantal medewerkers heeft een aanvraag ingediend voor een doel in Flex Benefits. Voor al deze aanvragen moet Flex Benefits enkele exportmutatieregels aanmaken. Dit resulteerde in zoveel mutaties dat dit niet op het scherm van de internetsessie geplaatst kon worden.
We hebben dit als volgt opgelost:
Als het aantal exportmutaties beperkt blijft, dan toont Flex Benefits de exportmutaties gewoon op het scherm.
Als het aantal exportmutaties te groot is om op het scherm af te beelden, dan toont Flex Benefits hiervoor een melding op het scherm. De beheerder kan het exportverslag dan downloaden door op de knop Verslag te klikken.
... View more
04-03-2025
11:42
Dat is gerealiseerd als onderdeel van de nieuwe navigatiebalk van Youforce op 09-01-2025.
... View more
03-03-2025
15:38
Inhoudsopgave
Mededelingen
Releases in februari 2025
Deze pagina geeft een overzicht van de functionele releases van Flex Benefits die we uitgebracht hebben in februari 2025.
Release 13-02-2025
Verkeerde exportmutatie bij aanvraag Uitruilen reiskosten
Melding
Een medewerker heeft een aanvraag ingediend voor het doel Uitruilen reiskosten voor de maand september. Hij heeft hierbij gekozen voor de optie Maximum uitruilen met de bron IKB-budget.
De beheerder ziet dat de exportfunctie van Flex Benefits twee bron/doelmutaties heeft gemaakt: één voor uitruil met het IKB-budget en één voor uitruil met het bruto maandsalaris. De mutatie voor de uitruil met het bruto maandsalaris zou niet gemaakt moeten worden.
Oplossing
De exportfunctie van Flex Benefits is verbeterd. In het geval een medewerker een aanvraag heeft ingediend voor het doel Uitruilen reiskosten en hij hierbij heeft gekozen voor de optie Maximum uitruilen en heeft gekozen voor een andere bron dan het bruto maandsalaris, dan zal de exportfunctie geen exportmutatie meer aanmaken voor uitruilen met het bruto maandsalaris. (Ongeacht of er nog een klein bedrag in de rubriek Nog nodig staat.)
Uitbetaling van budget wordt niet getoond op het Budget overzicht
Van toepassing voor
Organisaties die gebruik maken van HR Core Beaufort / Payroll Gemal en waarvan de medewerkers een persoonlijk budget ontvangen dat automatisch gereserveerd wordt.
Melding
Een medewerker heeft een aanvraag ingediend voor het uitbetalen van IKB-budget voor de maand november. Hij opent het Budget overzicht. De uitbetaling wordt niet getoond in de kolom Uitbetalingen.
Oplossing
Het Budget overzicht is verbeterd. Als een medewerker een aanvraag heeft ingediend voor het uitbetalen van budget voor de huidige maand of een toekomstige maand, dan wordt de uitbetaling getoond in de kolom Uitbetalingen.
Negatieve exportmutatie voor de bron Vakantieuren
Van toepassing voor
Organisaties die gebruik maken van HR Core Beaufort, maar geen gebruik maken van de verlofmodule van Beaufort.
Melding
Een medewerker heeft een aanvraag ingediend voor het doel Verlof verkopen meermaals voor de maand januari. Hij heeft hierbij gekozen voor de bron LGPB-uren.
De beheerder ziet dat de exportfunctie van Flex Benefits een mutatie heeft aangemaakt voor de Beaufort rubriek P03010 met een negatieve waarde. De waarde moet niet negatief zijn.
Oplossing
De exportfunctie van Flex Benefits is verbeterd. Als een medewerker een aanvraag heeft ingediend voor het doel Verlof verkopen meermaals en hierbij heeft gekozen voor het verkopen van Vakantieuren of LGPB-uren, dan zal de exportfunctie een positieve mutatie aanmaken voor Beaufort.
Voor de bron Vakantieuren: een positieve mutatie voor Beaufort rubriek P03008.
Voor de bron LGPB-uren: een positieve mutatie voor Beaufort rubriek P03010.
Release 27-02-2025
Importeren van verlofuren uit dienstverbandrubrieken
Van toepassing voor
Organisaties die gebruik maken van HR Core Beaufort en die de verlofsaldo's van medewerkers importeren uit dienstverbandrubrieken van Beaufort.
Melding
Een organisatie maakt gebruik van de bron Vakantieuren. Het verlofsaldo van deze bron wordt geïmporteerd uit HR Core Beaufort, uit rubriek P03001.
Een medewerker heeft in het jaar 2024 een aantal vakantieuren verkocht. Het verkochte aantal uren is geëxporteerd naar Beaufort en van daaruit naar het planningsprogramma. Het planningsprogramma verlaagd het verlofsaldo met de verkochte uren en stuurt het nieuwe saldo terug naar Beaufort en naar Flex Benefits. In Flex Benefits staat dan het verlaagde verlofsaldo. Maar Flex Benefits houdt zelf ook het aantal verkochte uren bij en trekt dit af van het geïmporteerde verlofsaldo. De verkochte uren worden nu twee maal afgetrokken. Dit is niet correct.
Oplossing
Nieuw medewerkerrubrieken
We hebben 2 nieuwe medewerkerrubrieken toegevoegd:
voor de bron Vakantieuren: rubriek RUBR_Vakantieuren_CorrHJ
voor de bron LGPB-uren: rubriek RUBR_LGPBuren_CorrHJ
Aanpassing importfunctie
We hebben de functie voor het importeren van medewerkergegevens uit HR Core Beaufort aangepast. Als een medewerker al eerder verlofuren heeft verkocht, dan zal de importfunctie de verkochte uren opslaan in de correctierubriek RUBR_Vakantieuren_CorrHJ.
Als een medewerker een nieuwe aanvraag wil indienen dan zal Flex Benefits bij het berekenen van de beschikbare aantal vakantieuren de waarde van de correctierubriek optellen bij het geïmporteerde verlofsaldo. Zo wordt de dubbele aftrek gecompenseerd.
Dezelfde oplossing is ook toegepast voor de bron LGPB-uren, waarvan het verlofsaldo wordt geïmporteerd uit HR Core Beaufort, uit rubriek PB0021.
Nieuwe flexpakket parameters
We hebben 2 flexpakket parameters gemaakt waarmee je kunt bepalen of je de nieuwe correctierubrieken wilt gebruiken.
Bron Vakantieuren: parameter PARR_Vakantieuren_DynamicImport
Bron LGPB-uren: parameter PARR_LGPBuren_DynamicImport
De standaardwaarde van beide parameters is FALSE (uit). Er verandert dan niets aan de berekening van het beschikbare aantal verlofuren.
Als je de parameters op TRUE (aan) zet, dan zal Flex Benefits de waarde van de correctierubriek optellen bij het beschikbare aantal verlofuren.
Jouw actie
Als in jouw organisatie de waarden van de Beaufort rubrieken P03001 en PB0021 gedurende het kalenderjaar niet wijzigen (na verkoop van verlofuren), dan hoef je niets te doen.
Als in jouw organisatie de waarden van de Beaufort rubrieken P03001 en PB0021 gedurende het kalenderjaar wel wijzigen (na verkoop van verlofuren), dan moet je de parameters PARR_Vakantieuren_DynamicImport en PARR_LGPBuren_DynamicImport op TRUE (aan) zetten.
Foutmelding bij het indienen van een aanvraag voor Bedrijfsfitness
Melding
Een medewerker wil een aanvraag indienen voor het doel Bedrijfsfitness. Hij vult het maximum jaarbedrag van 240 euro in. Flex Benefits toont daarna een foutmelding met de tekst: "De som van uw eenmalige en maandelijkse kosten in het huidige kalenderjaar bedraagt meer dan het toegestane bedrag.". Dit is niet correct. De medewerker heeft in dit kalenderjaar nog geen eerdere aanvraag voor Bedrijfsfitness ingediend.
Oplossing
Flex Benefit houdt de som van de aanvragen voor bedrijfsfitness in een kalenderjaar bij in de rubriek RUBR_Bedrijfsfitness_TotaalPerJaar. Het bleek dat het programma bij de berekening van de waarde van deze rubriek ook nog aanvragen uit het vorige kalenderjaar meetelde. Dti is niet correct.
Wij hebben de berekening van de waarde van de rubriek RUBR_Bedrijfsfitness_TotaalPerJaar verbeterd.
Aanvraag voor Budget uitbetalen doorlopend met ingangsdatum 1 januari
Melding
Een medewerker heeft een aanvraag ingediend voor het doel Budget uitbetalen doorlopend met de ingangsdatum 1 januari, hoewel de keuzeperiode voor de maand januari al (maanden) lang verstreken is. Dit zou niet mogelijk moeten zijn. Als deze aanvraag geëxporteerd wordt naar HR Core Beaufort / Payroll Gemal, dan resulteert de aanvraag in een TWK-mutatie met ingangsdatum 1 januari.
Oplossing
Een medewerker mag een aanvraag indienen voor de maand januari tot en met de laatste indiendag, die ingesteld is m.b.v. de flexpakket parameter PARR_LaatsteIndiendag. Bij het indienen van nieuwe aanvragen werkt de controle op de ingangsdatum correct. Maar we hebben gezien dat als een medewerker eerst een correcte aanvraag invult voor het doel Budget uitbetalen doorlopend en deze aanvraag opslaat, dan kan de medewerker deze aanvraag later opnieuw openen en de ingangsdatum wijzigen naar januari.
We hebben de controle op de juiste ingangsdatum op het keuzevenster voor het doel Budget uitbetalen doorlopend verbeterd.
Toekennen van een flexpakket
Melding
Een beheerder is bezig met het voorbereiden van Flex Benefits voor het nieuwe keuzejaar. Het flexpakket is nog geblokkeerd.
De beheerder wil een flexpakket toekennen aan een medewerker. Hij opent het venster Beheer > Werknemerbeheer > Werknemergegevens. Hij selecteert de medewerker en klikt op de knop Keuzeprocesgegevens. Hij kan op dit venster geen flexpakket toekennen.
Oplossing
Het was niet mogelijk om een flexpakket toe te kennen als het flexpakket geblokkeerd was. Deze afhankelijkheid is verwijderd. Het is nu wel mogelijk om een flexpakket toe te kennen aan een medewerker als het flexpakket geblokkeerd is.
... View more
Labels:
27-02-2025
13:42
Op donderdagavond 27 februari is Flex Benefits na 18:00 uur korte tijd niet beschikbaar wegens onderhoud. We gaan een release installeren die de onderstaande aanpassingen bevat:
Importeren van verlofuren uit dienstverbandrubrieken
Van toepassing voor
Organisaties die gebruik maken van HR Core Beaufort en die de verlofsaldo's van medewerkers importeren uit dienstverbandrubrieken van Beaufort.
Melding
Een organisatie maakt gebruik van de bron Vakantieuren. Het verlofsaldo van deze bron wordt geïmporteerd uit HR Core Beaufort, uit rubriek P03001.
Een medewerker heeft in het jaar 2024 een aantal vakantieuren verkocht. Het verkochte aantal uren is geëxporteerd naar Beaufort en van daaruit naar het planningsprogramma. Het planningsprogramma verlaagd het verlofsaldo met de verkochte uren en stuurt het nieuwe saldo terug naar Beaufort en naar Flex Benefits. In Flex Benefits staat dan het verlaagde verlofsaldo. Maar Flex Benefits houdt zelf ook het aantal verkochte uren bij en trekt dit af van het geïmporteerde verlofsaldo. De verkochte uren worden nu twee maal afgetrokken. Dit is niet correct.
Oplossing
Nieuw medewerkerrubrieken
We hebben 2 nieuwe medewerkerrubrieken toegevoegd:
voor de bron Vakantieuren: rubriek RUBR_Vakantieuren_CorrHJ
voor de bron LGPB-uren: rubriek RUBR_LGPBuren_CorrHJ
Aanpassing importfunctie
We hebben de functie voor het importeren van medewerkergegevens uit HR Core Beaufort aangepast. Als een medewerker al eerder verlofuren heeft verkocht, dan zal de importfunctie de verkochte uren opslaan in de correctierubriek RUBR_Vakantieuren_CorrHJ.
Als een medewerker een nieuwe aanvraag wil indienen dan zal Flex Benefits bij het berekenen van de beschikbare aantal vakantieuren de waarde van de correctierubriek optellen bij het geïmporteerde verlofsaldo. Zo wordt de dubbele aftrek gecompenseerd.
Dezelfde oplossing is ook toegepast voor de bron LGPB-uren, waarvan het verlofsaldo wordt geïmporteerd uit HR Core Beaufort, uit rubriek PB0021.
Nieuwe flexpakket parameters
We hebben 2 flexpakket parameters gemaakt waarmee je kunt bepalen of je de nieuwe correctierubrieken wilt gebruiken.
Bron Vakantieuren: parameter PARR_Vakantieuren_DynamicImport
Bron LGPB-uren: parameter PARR_LGPBuren_DynamicImport
De standaardwaarde van beide parameters is FALSE (uit). Er verandert dan niets aan de berekening van het beschikbare aantal verlofuren.
Als je de parameters op TRUE (aan) zet, dan zal Flex Benefits de waarde van de correctierubriek optellen bij het beschikbare aantal verlofuren.
Jouw actie
Als in jouw organisatie de waarden van de Beaufort rubrieken P03001 en PB0021 gedurende het kalenderjaar niet wijzigen (na verkoop van verlofuren), dan hoef je niets te doen.
Als in jouw organisatie de waarden van de Beaufort rubrieken P03001 en PB0021 gedurende het kalenderjaar wel wijzigen (na verkoop van verlofuren), dan moet je de parameters PARR_Vakantieuren_DynamicImport en PARR_LGPBuren_DynamicImport op TRUE (aan) zetten.
Foutmelding bij het indienen van een aanvraag voor Bedrijfsfitness
Melding
Een medewerker wil een aanvraag indienen voor het doel Bedrijfsfitness. Hij vult het maximum jaarbedrag van 240 euro in. Flex Benefits toont daarna een foutmelding met de tekst: "De som van uw eenmalige en maandelijkse kosten in het huidige kalenderjaar bedraagt meer dan het toegestane bedrag.". Dit is niet correct. De medewerker heeft in dit kalenderjaar nog geen eerdere aanvraag voor Bedrijfsfitness ingediend.
Oplossing
Flex Benefit houdt de som van de aanvragen voor bedrijfsfitness in een kalenderjaar bij in de rubriek RUBR_Bedrijfsfitness_TotaalPerJaar. Het bleek dat het programma bij de berekening van de waarde van deze rubriek ook nog aanvragen uit het vorige kalenderjaar meetelde. Dti is niet correct.
Wij hebben de berekening van de waarde van de rubriek RUBR_Bedrijfsfitness_TotaalPerJaar verbeterd.
Aanvraag voor Budget uitbetalen doorlopend met ingangsdatum 1 januari
Melding
Een medewerker heeft een aanvraag ingediend voor het doel Budget uitbetalen doorlopend met de ingangsdatum 1 januari, hoewel de keuzeperiode voor de maand januari al (maanden) lang verstreken is. Dit zou niet mogelijk moeten zijn. Als deze aanvraag geëxporteerd wordt naar HR Core Beaufort / Payroll Gemal, dan resulteert de aanvraag in een TWK-mutatie met ingangsdatum 1 januari.
Oplossing
Een medewerker mag een aanvraag indienen voor de maand januari tot en met de laatste indiendag, die ingesteld is m.b.v. de flexpakket parameter PARR_LaatsteIndiendag. Bij het indienen van nieuwe aanvragen werkt de controle op de ingangsdatum correct. Maar we hebben gezien dat als een medewerker eerst een correcte aanvraag invult voor het doel Budget uitbetalen doorlopend en deze aanvraag opslaat, dan kan de medewerker deze aanvraag later opnieuw openen en de ingangsdatum wijzigen naar januari.
We hebben de controle op de juiste ingangsdatum op het keuzevenster voor het doel Budget uitbetalen doorlopend verbeterd.
Toekennen van een flexpakket
Melding
Een beheerder is bezig met het voorbereiden van Flex Benefits voor het nieuwe keuzejaar. Het flexpakket is nog geblokkeerd.
De beheerder wil een flexpakket toekennen aan een medewerker. Hij opent het venster Beheer > Werknemerbeheer > Werknemergegevens. Hij selecteert de medewerker en klikt op de knop Keuzeprocesgegevens. Hij kan op dit venster geen flexpakket toekennen.
Oplossing
Het was niet mogelijk om een flexpakket toe te kennen als het flexpakket geblokkeerd was. Deze afhankelijkheid is verwijderd. Het is nu wel mogelijk om een flexpakket toe te kennen aan een medewerker als het flexpakket geblokkeerd is.
... View more
24-02-2025
15:44
Op maandagavond 24 februari is Flex Benefits na 18:00 uur korte tijd niet beschikbaar wegens onderhoud. We gaan een een technische release installeren die enkele verbeteringen bevat van de functie voor het exporteren van keuzegegevens.
... View more
13-02-2025
11:32
1 Kudo
Op donderdagavond 13 februari is Flex Benefits na 18:00 uur korte tijd niet beschikbaar wegens onderhoud. We gaan een release installeren die de onderstaande aanpassingen bevat:
Verkeerde exportmutatie bij aanvraag Uitruilen reiskosten
Melding
Een medewerker heeft een aanvraag ingediend voor het doel Uitruilen reiskosten voor de maand september. Hij heeft hierbij gekozen voor de optie Maximum uitruilen met de bron IKB-budget.
De beheerder ziet dat de exportfunctie van Flex Benefits twee bron/doelmutaties heeft gemaakt: één voor uitruil met het IKB-budget en één voor uitruil met het bruto maandsalaris. De mutatie voor de uitruil met het bruto maandsalaris zou niet gemaakt moeten worden.
Oplossing
De exportfunctie van Flex Benefits is verbeterd. In het geval een medewerker een aanvraag heeft ingediend voor het doel Uitruilen reiskosten en hij hierbij heeft gekozen voor de optie Maximum uitruilen en heeft gekozen voor een andere bron dan het bruto maandsalaris, dan zal de exportfunctie geen exportmutatie meer aanmaken voor uitruilen met het bruto maandsalaris. (Ongeacht of er nog een klein bedrag in de rubriek Nog nodig staat.)
Uitbetaling van budget wordt niet getoond op het Budget overzicht
Van toepassing voor
Organisaties die gebruik maken van HR Core Beaufort / Payroll Gemal en waarvan de medewerkers een persoonlijk budget ontvangen dat automatisch gereserveerd wordt.
Melding
Een medewerker heeft een aanvraag ingediend voor het uitbetalen van IKB-budget voor de maand november. Hij opent het Budget overzicht. De uitbetaling wordt niet getoond in de kolom Uitbetalingen.
Oplossing
Het Budget overzicht is verbeterd. Als een medewerker een aanvraag heeft ingediend voor het uitbetalen van budget voor de huidige maand of een toekomstige maand, dan wordt de uitbetaling getoond in de kolom Uitbetalingen.
Negatieve exportmutatie voor de bron Vakantieuren
Van toepassing voor
Organisaties die gebruik maken van HR Core Beaufort, maar geen gebruik maken van de verlofmodule van Beaufort.
Melding
Een medewerker heeft een aanvraag ingediend voor het doel Verlof verkopen meermaals voor de maand januari. Hij heeft hierbij gekozen voor de bron LGPB-uren.
De beheerder ziet dat de exportfunctie van Flex Benefits een mutatie heeft aangemaakt voor de Beaufort rubriek P03010 met een negatieve waarde. De waarde moet niet negatief zijn.
Oplossing
De exportfunctie van Flex Benefits is verbeterd. Als een medewerker een aanvraag heeft ingediend voor het doel Verlof verkopen meermaals en hierbij heeft gekozen voor het verkopen van Vakantieuren of LGPB-uren, dan zal de exportfunctie een positieve mutatie aanmaken voor Beaufort.
Voor de bron Vakantieuren: een positieve mutatie voor Beaufort rubriek P03008.
Voor de bron LGPB-uren: een positieve mutatie voor Beaufort rubriek P03010.
... View more
07-02-2025
15:10
Beste @kievitpol De programmeurs hebben inmiddels een beta-versie gebouwd van de vensters voor het indienen van aanvragen via de Youforce App. Deze versie moet nog worden getest en worden beoordeeld of hij voldoet aan de standaarden van Visma|Raet. We verwachten de app in de loop van dit jaar te kunnen uitbrengen.
... View more
03-02-2025
11:42
Inhoudsopgave
Mededelingen
Releases in januari 2025
Deze pagina geeft een overzicht van de functionele releases van Flex Benefits die we uitgebracht hebben in januari 2025.
Release 09-01-2025
Nieuw:
Youforce navigatiebalk
We hebben de nieuwe navigatiebalk van Youforce opgenomen in de medewerkermodule van Flex Benefits. De nieuwe navigatiebalk zal worden opgenomen in alle applicaties van Youforce. Dit is aangekondigd op de community van MijnYouforce door middel van het bericht van 8 november 2024.
https://community.visma.com/t5/Nieuws-Youforce-Portaal/Nieuwe-navigatiebalk-in-Mijn-Youforce-vanaf-1...
Waarom
Uit feedback van managers en medewerkers blijkt dat navigeren soms lastig is, en niet altijd duidelijk is waar men zich binnen Youforce bevindt. Met deze nieuwe navigatiebalk, die straks op alle pagina's binnen Youforce te vinden is, wordt het navigeren eenvoudiger. Door op Home te klikken, keert men eenvoudig terug naar Mijn Youforce.
Tevens zorgen we met deze navigatiebalk voor een consistentere uitstraling binnen Youforce waardoor de herkenbaarheid voor alle gebruikers binnen de hele applicatie wordt vergroot, ook voor de pagina's met een oudere uitstraling.
Hoe
Youforce navigatiebalk
De navigatiebalk bestaat uit 2 balken. De bovenste balk bevat de knoppen van MijnYouforce.
Youforce logo
Als de gebruiker op het Youforce logo klikt, dan wordt MijnYouforce geopend.
Home knop
Als de gebruiker op de knop Home klikt, dan wordt MijnYouforce geopend.
Knop rechtsboven naar Persooonlijke instellingen en Uitloggen
Als de gebruiker op de knop rechtsboven klikt, dan kan de gebruiker kiezen tussen het openen van de persoonlijke instellingen of uitloggen.
Flex Benefits navigatiebalk
De tweede balk bevat de knoppen van Flex Benefits.
Knop Rollen
Als de gebruiker meer dan één rol of dienstverband heeft in Flex Benefits, dan kan de gebruiker met behulp van de knop Rollen het selectievenster openen.
Tabbladen
De tweede balk bevat de bekende tabbladen van de medewerkermodule van Flex Benefits: Dashboard, Arbeidsvoorwaarden, Budget (indien van toepassing), Uw gegevens en Uw aanvragen.
Opgeloste meldingen:
Geen persoonlijk budget op het Budget overzicht na draaien wizard jaarovergang
Melding
Een beheerder heeft de Wizard jaarovergang gedraaid in Flex Benefits. De volgende dag zet hij het flexpakket open voor de medewerkers, zodat ze aanvragen kunnen indienen voor januari.
Een medewerker opent Flex Benefits. Hij ziet dat er in het Budget diagram op het Dashboard geen bedragen staan. Hij opent het Budget overzicht. Hier staan ook geen bedragen.
Oplossing
Het tonen van de prognoses van het persoonlijk budget in het Budget diagram en op het Budget overzicht werkte niet, in het geval de beheerder de wizard jaarovergang had gedraaid (waarmee alle budgetgegevens van vorig jaar worden opgeschoond) en de salarisgegevens van januari nog niet zijn geïmporteerd in Flex Benefits. Dit is verbeterd.
Verkeerd beschikbaar budget voor de maanden vanaf februari na draaien wizard jaarovergang
Voor organisaties waarvan de medewerkers een persoonlijk budget ontvangen dat automatisch gereserveerd wordt.
Melding
Een beheerder heeft de wizard jaarovergang gedraaid in Flex Benefits. De volgende dag zet hij het flexpakket open voor de medewerkers, zodat ze aanvragen kunnen indienen voor januari.
Een medewerker opent het aanvraagvenster voor het doel Budget uitbetalen voor de maand januari. De prognoses voor de budgetbronnen voor januari zijn aanwezig.
Daarna opent de medewerker het aanvraagvenster voor de maand februari. Het programma toont hier een verkeerd beschikbaar bedrag voor de budgetbronnen.
Oplossing
De berekeningen van de beschikbare bedragen voor de budgetbronnen voor de volgende maanden waren niet correct, in het geval de beheerder de wizard jaarovergang had gedraaid (waarmee alle budgetgegevens van vorig jaar worden opgeschoond) en de salarisgegevens van januari nog niet zijn geïmporteerd in Flex Benefits. De berekeningen zijn verbeterd.
Release 22-01-2025
Youforce navigatiebalk
In de release van 09-01-2025 hebben we de Youforce navigatiebalk geïntroduceerd in de medewerkermodule. We hebben nu enkele technische verbeteringen aangebracht.
Stekkermelding
Melding
Bij medewerkers kwam de stekkermelding in beeld in de volgende situatie:
een medewerker opent het keuzevenster voor een doel
de keuzeperiode voor de maand december is verlopen
het flexpakket van de medewerker is nog niet geblokkeerd.
Oplossing
We hebben de stekkermelding vervangen door een gebruikersvriendelijke melding.
... View more
Labels:
22-01-2025
13:07
1 Kudo
Op woensdagavond 22 januari is Flex Benefits na 18:00 uur korte tijd niet beschikbaar wegens onderhoud. We gaan een release installeren die de onderstaande aanpassingen bevat:
Youforce navigatiebalk
In de release van 09-01-2025 hebben we de Youforce navigatiebalk geïntroduceerd in de medewerkermodule. We hebben nu enkele technische verbeteringen aangebracht.
Stekkermelding
Bij medewerkers kwam de stekkermelding in beeld in de volgende situatie:
een medewerker opent het keuzevenster voor een doel
de keuzeperiode voor de maand december is verlopen
het flexpakket van de medewerker is nog niet geblokkeerd.
We hebben de stekkermelding vervangen door een gebruikersvriendelijke melding.
... View more
09-01-2025
12:58
2 Kudos
Op donderdagavond 9 januari is Flex Benefits na 18:00 uur korte tijd niet beschikbaar wegens onderhoud. We gaan een release installeren die de onderstaande aanpassingen bevat:
Nieuw
Youforce navigatiebalk
We hebben de nieuwe navigatiebalk van Youforce opgenomen in de medewerkermodule van Flex Benefits. De nieuwe navigatiebalk zal worden opgenomen in alle applicaties van Youforce. Dit is aangekondigd op de community van MijnYouforce door middel van het bericht van 8 november 2024.
https://community.visma.com/t5/Nieuws-Youforce-Portaal/Nieuwe-navigatiebalk-in-Mijn-Youforce-vanaf-18-november/ba-p/693859
Waarom
Uit feedback van managers en medewerkers blijkt dat navigeren soms lastig is, en niet altijd duidelijk is waar men zich binnen Youforce bevindt. Met deze nieuwe navigatiebalk, die straks op alle pagina's binnen Youforce te vinden is, wordt het navigeren eenvoudiger. Door op Home te klikken, keert men eenvoudig terug naar Mijn Youforce.
Tevens zorgen we met deze navigatiebalk voor een consistentere uitstraling binnen Youforce waardoor de herkenbaarheid voor alle gebruikers binnen de hele applicatie wordt vergroot, ook voor de pagina's met een oudere uitstraling.
Hoe
Youforce navigatiebalk
De navigatiebalk bestaat uit 2 balken. De bovenste balk bevat de knoppen van MijnYouforce.
Youforce logo
Als de gebruiker op het Youforce logo klikt, dan wordt MijnYouforce geopend.
Home knop
Als de gebruiker op de knop Home klikt, dan wordt MijnYouforce geopend.
Knop rechtsboven naar Persooonlijke instellingen en Uitloggen
Als de gebruiker op de knop rechtsboven klikt, dan kan de gebruiker kiezen tussen het openen van de persoonlijke instellingen of uitloggen.
Flex Benefits navigatiebalk
De tweede balk bevat de knoppen van Flex Benefits.
Knop Rollen
Als de gebruiker meer dan één rol of dienstverband heeft in Flex Benefits, dan kan de gebruiker met behulp van de knop Rollen het selectievenster openen.
Tabbladen
De tweede balk bevat de bekende tabbladen van de medewerkermodule van Flex Benefits: Dashboard, Arbeidsvoorwaarden, Budget (indien van toepassing), Uw gegevens en Uw aanvragen.
Opgeloste meldingen
Geen persoonlijk budget op het Budget overzicht na draaien wizard jaarovergang
Melding
Een beheerder heeft de Wizard jaarovergang gedraaid in Flex Benefits. De volgende dag zet hij het flexpakket open voor de medewerkers, zodat ze aanvragen kunnen indienen voor januari.
Een medewerker opent Flex Benefits. Hij ziet dat er in het Budget diagram op het Dashboard geen bedragen staan. Hij opent het Budget overzicht. Hier staan ook geen bedragen.
Oplossing
Het tonen van de prognoses van het persoonlijk budget in het Budget diagram en op het Budget overzicht werkte niet, in het geval de beheerder de wizard jaarovergang had gedraaid (waarmee alle budgetgegevens van vorig jaar worden opgeschoond) en de salarisgegevens van januari nog niet zijn geïmporteerd in Flex Benefits. Dit is verbeterd.
Verkeerd beschikbaar budget voor de maanden vanaf februari na draaien wizard jaarovergang
Voor organisaties waarvan de medewerkers een persoonlijk budget ontvangen dat automatisch gereserveerd wordt.
Melding
Een beheerder heeft de wizard jaarovergang gedraaid in Flex Benefits. De volgende dag zet hij het flexpakket open voor de medewerkers, zodat ze aanvragen kunnen indienen voor januari.
Een medewerker opent het aanvraagvenster voor het doel Budget uitbetalen voor de maand januari. De prognoses voor de budgetbronnen voor januari zijn aanwezig.
Daarna opent de medewerker het aanvraagvenster voor de maand februari. Het programma toont hier een verkeerd beschikbaar bedrag voor de budgetbronnen.
Oplossing
De berekeningen van de beschikbare bedragen voor de budgetbronnen voor de volgende maanden waren niet correct, in het geval de beheerder de wizard jaarovergang had gedraaid (waarmee alle budgetgegevens van vorig jaar worden opgeschoond) en de salarisgegevens van januari nog niet zijn geïmporteerd in Flex Benefits. De berekeningen zijn verbeterd.
... View more
03-01-2025
11:15
Inhoudsopgave
Mededelingen
Releases in december 2024
Deze pagina geeft een overzicht van de functionele releases van Flex Benefits die we uitgebracht hebben in december 2024.
Release 4-12-2024
Stekkermelding bij gebruik van Microsoft Edge
Melding
Medewerkers van een organisatie gebruiken Microsoft Edge voor het openen van MijnYouforce en Flex Benefits. Een aantal medewerkers van deze organisatie kreeg steeds weer een stekkermelding bij het starten van Flex Benefits. Het verwijderen van de cookies hielp één keer, maar daarna kwam de stekkermelding weer.
Oplossing
Met hulp van de beheerder hebben we deze specifieke fout kunnen reproduceren. De functie voor het identificeren en autoriseren van gebruikers is verbeterd om deze fout op te lossen.
Release 17-12-2024
Nieuw:
Productitem soort kosten van het doel toegevoegd
Waarom
Een organisatie gaat de producten Fiets en Generiek product meermaals 2 gebruiken voor het doel Duurzaamheid. Binnen dit doel willen zij onderscheid maken welke soort kosten de medewerker heeft gemaakt ten behoeve van een grotere duurzaamheid. De medewerker zou de soort kosten moeten kunnen selecteren op de aanvraagvensters voor de producten Fiets en Generiek product meermaals 2 uit een voorgedefinieerde lijst van duurzaamheidstoepassingen.
Hoe
Aanvraagvenster Fiets
Het aanvraagvenster van het product Fiets is uitgebreid met het productitem Soort kosten. Het productitem wordt op het aanvraagvenster getoond als een keuzelijst, waaruit de medewerker één onderdeel moet kiezen.
Aanvraagvenster Generiek product meermaals 2
De aanvraagvensters van het product Generiek product meermaals 2 zijn uitgebreid met de productitems Soort kosten. Het productitem wordt op het aanvraagvenster getoond als een keuzelijst, waaruit de medewerker één onderdeel moet kiezen.
Menu Beheer > Overzichten > Overzicht alle keuzes inclusief bronnen
Het Overzicht alle keuzes inclusief bronnen is uitgebreid met de kolom Soort kosten. De kolom toont de soort kosten, welke de medewerker heeft geselecteerd.
Jouw actie
Activeren
Als je het productitem Soort kosten wilt opnemen op het aanvraagvenster voor het product Fiets of Generiek product meermaals 2 dan moet je het productitem activeren.
Open Flex Benefits als applicatiebeheerder.
Open het menu Beheer > Flexpakket > Onderhouden > Product.
Selecteer het gewenste flexpakket.
Klik op de knop Producten.
Selecteer het gewenste product.
Klik op de knop Productitems.
Selecteer het productitem Soort kosten van het doel.
Klik op de knop Basiskenmerken.
Vink de vinkbox Productitem actief aan.
Wijzig eventueel de omschrijving.
Klik op de knop Opslaan.
Referentiewaarden aanpassen
Je kunt de referentiewaarden, die in de keuzelijst voor het productitem Soort kosten worden opgenomen, als volgt aanpassen:
Open het menu Beheer > Flexpakket > Onderhouden > Rubriek.
Selecteer de rubriek RUBR_Fiets_SoortKosten of de rubriek RUBR_GPM2_SoortKostenMnd01.
Klik op de knop Ref. waarden.
Op het onderhoudsvenster kun je de referentiewaarden toevoegen, wijzigen en verwijderen.
Als je een nieuwe referentiewaarde toevoegt, zet dan in het veld Waarde een korte unieke code, bijvoorbeeld Soort1 en zet in het veld Omschrijving de langere omschrijving van de soort kosten. De omschrijving wordt getoond op het aanvraagvenster voor de medewerker.
Opgeloste meldingen:
Vreemde foutmelding op aanvraagvenster van doel Generiek product 1
Melding
Een medewerker opent het aanvraagvenster van het doel Generiek product 1. Flex Benefits toont direct de rode foutmelding "Uw keuze voor Bedrag is groter dan maximum toegestaan (€ -432.00)". De medewerker kan de melding niet verklaren, om 3 redenen:
De medewerker heeft nog geen waarde in het veld Bedrag ingevoerd.
Er staat een negative maximum waarde.
De medewerker kan het getal -432.00 niet verklaren.
Oplossing
De melding werd veroorzaakt door een oude aanvraag voor een ander doel. We hebben de volgende aanpassingen doorgevoerd:
De functie voor het uitvoeren van de controles is verbeterd.
Het woord "Bedrag" is vervangen door een betere omschrijving van de oorzaak van de melding.
De berekening van de maximum waarde is verbeterd.
Het Overzicht alle keuzes inclusief bronnen geeft geen resultaat
Melding
Een beheerder van een grote organisatie opent het overzicht Beheer > Overzichten > Overzicht alle keuzes inclusief bronnen. Hij selecteert de periode van de eerste t/m de laatste dag van de maand en hij selecteert alle producten. Hij klikt op de knop Tonen. Daarna gebeurt er niets. De gegevens komen niet in beeld.
Oplossing
De fout werd veroorzaakt door het grote aantal keuzes dat de medewerkers van de organisatie hebben gemaakt in de gekozen maand.
De performance van de functie die de gegevens ophaalt uit de database van Flex Benefits voor het Overzicht alle keuzes inclusief bronnen is verbeterd.
Release 19-12-2024
Foutmelding: U heeft nog geen keuze gemaakt. Voer een waarde in bij een bron.
Melding
De beheerder van een organisatie heeft de wizard jaarovergang gedraaid. Een dag later zet hij Flex Benefits open voor de medewerkers.
Een medewerker probeert een aanvraag in te dienen voor het doel Verlof kopen. Flex Benefits toont de volgende foutmelding op het aanvraagvenster: "U heeft nog geen keuze gemaakt. Voer een waarde in bij een bron." Deze melding is niet terecht.
Dezelfde foutmelding is ook gemeld door een andere organisatie, maar dan op het aanvraagvenster van het doel Reserveren van budget.
Oplossing
Er zat een fout in het bepalen van de voorwaarden wanneer de genoemde foutmelding moet worden getoond op de aanvraagvensters. Deze fout is verbeterd.
Datafix 20-12-2024
Datafix minimum uurlonen
We hebben op vrijdag 20 december een datafix uitgevoerd waarmee de waarden van de parameters voor de minimum uurlonen zijn aangepast aan de nieuwe waarden die gelden vanaf 1 januari.
Het betreft de volgende parameters:
PARR_MinUurloon15
PARR_MinUurloon16
PARR_MinUurloon17
PARR_MinUurloon18
PARR_MinUurloon19
PARR_MinUurloon20
PARR_MinUurloon21
... View more
Labels:
02-01-2025
15:20
@Diana9 Kun je de waarden van de flexpakket parameters voor het importeren van verlofrechten controleren in Flex Benefits? Het betreft de parameters: PARR_Verlofsrt1_Code, PARR_Verlofsrt2_Code, PARR_Verlofsrt3_Code, PARR_Verlofsrt4_Code Deze parameters bepalen welke verlofrechten van welke verlofsoort uit Beaufort worden geïmporteerd in Flex Benefits bij de bronnen Verlofsoort1 t/m Verlofsoort 4. Elke verlofsoortcode mag maar 1 keer voorkomen bij deze 4 parameters.
... View more
23-12-2024
10:02
3 Kudos
We hebben op vrijdag 20 december een datafix uitgevoerd waarmee de waarden van de parameters voor de minimum uurlonen zijn aangepast aan de nieuwe waarden die gelden vanaf 1 januari.
Het betreft de volgende parameters:
PARR_MinUurloon15
PARR_MinUurloon16
PARR_MinUurloon17
PARR_MinUurloon18
PARR_MinUurloon19
PARR_MinUurloon20
PARR_MinUurloon21
... View more
19-12-2024
14:46
Op donderdagavond 19 december is Flex Benefits na 18:00 uur korte tijd niet beschikbaar wegens onderhoud. We gaan een fix installeren die de onderstaande aanpassingen bevat:
Foutmelding: U heeft nog geen keuze gemaakt. Voer een waarde in bij een bron.
Melding
De beheerder van een organisatie heeft de wizard jaarovergang gedraaid. Een dag later zet hij Flex Benefits open voor de medewerkers.
Een medewerker probeert een aanvraag in te dienen voor het doel Verlof kopen. Flex Benefits toont de volgende foutmelding op het aanvraagvenster: "U heeft nog geen keuze gemaakt. Voer een waarde in bij een bron." Deze melding is niet terecht.
Dezelfde foutmelding is ook gemeld door een andere organisatie, maar dan op het aanvraagvenster van het doel Reserveren van budget.
Oplossing
Er zat een fout in het bepalen van de voorwaarden wanneer de genoemde foutmelding moet worden getoond op de aanvraagvensters. Deze fout is verbeterd.
... View more
17-12-2024
14:05
Op dinsdagavond 17 december is Flex Benefits na 18:00 uur korte tijd niet beschikbaar wegens onderhoud. We gaan een release installeren die de onderstaande aanpassingen bevat:
Nieuw
Productitem soort kosten van het doel toegevoegd
Waarom
Een organisatie gaat de producten Fiets en Generiek product meermaals 2 gebruiken voor het doel Duurzaamheid. Binnen dit doel willen zij onderscheid maken welke soort kosten de medewerker heeft gemaakt ten behoeve van een grotere duurzaamheid. De medewerker zou de soort kosten moeten kunnen selecteren op de aanvraagvensters voor de producten Fiets en Generiek product meermaals 2 uit een voorgedefinieerde lijst van duurzaamheidstoepassingen.
Hoe
Aanvraagvenster Fiets
Het aanvraagvenster van het product Fiets is uitgebreid met het productitem Soort kosten. Het productitem wordt op het aanvraagvenster getoond als een keuzelijst, waaruit de medewerker één onderdeel moet kiezen.
Aanvraagvenster Generiek product meermaals 2
De aanvraagvensters van het product Generiek product meermaals 2 zijn uitgebreid met de productitems Soort kosten. Het productitem wordt op het aanvraagvenster getoond als een keuzelijst, waaruit de medewerker één onderdeel moet kiezen.
Menu Beheer > Overzichten > Overzicht alle keuzes inclusief bronnen
Het Overzicht alle keuzes inclusief bronnen is uitgebreid met de kolom Soort kosten. De kolom toont de soort kosten, welke de medewerker heeft geselecteerd.
Jouw actie
Activeren
Als je het productitem Soort kosten wilt opnemen op het aanvraagvenster voor het product Fiets of Generiek product meermaals 2 dan moet je het productitem activeren.
Open Flex Benefits als applicatiebeheerder.
Open het menu Beheer > Flexpakket > Onderhouden > Product.
Selecteer het gewenste flexpakket.
Klik op de knop Producten.
Selecteer het gewenste product.
Klik op de knop Productitems.
Selecteer het productitem Soort kosten van het doel.
Klik op de knop Basiskenmerken.
Vink de vinkbox Productitem actief aan.
Wijzig eventueel de omschrijving.
Klik op de knop Opslaan.
Referentiewaarden aanpassen
Je kunt de referentiewaarden, die in de keuzelijst voor het productitem Soort kosten worden opgenomen, als volgt aanpassen:
Open het menu Beheer > Flexpakket > Onderhouden > Rubriek.
Selecteer de rubriek RUBR_Fiets_SoortKosten of de rubriek RUBR_GPM2_SoortKostenMnd01.
Klik op de knop Ref. waarden.
Op het onderhoudsvenster kun je de referentiewaarden toevoegen, wijzigen en verwijderen.
Als je een nieuwe referentiewaarde toevoegt, zet dan in het veld Waarde een korte unieke code, bijvoorbeeld Soort1 en zet in het veld Omschrijving de langere omschrijving van de soort kosten. De omschrijving wordt getoond op het aanvraagvenster voor de medewerker.
Opgeloste meldingen
Vreemde foutmelding op aanvraagvenster van doel Generiek product 1
Melding
Een medewerker opent het aanvraagvenster van het doel Generiek product 1. Flex Benefits toont direct de rode foutmelding "Uw keuze voor Bedrag is groter dan maximum toegestaan (€ -432.00)". De medewerker kan de melding niet verklaren, om 3 redenen:
De medewerker heeft nog geen waarde in het veld Bedrag ingevoerd.
Er staat een negative maximum waarde.
De medewerker kan het getal -432.00 niet verklaren.
Oplossing
De melding werd veroorzaakt door een oude aanvraag voor een ander doel. We hebben de volgende aanpassingen doorgevoerd:
De functie voor het uitvoeren van de controles is verbeterd.
Het woord "Bedrag" is vervangen door een betere omschrijving van de oorzaak van de melding.
De berekening van de maximum waarde is verbeterd.
Het Overzicht alle keuzes inclusief bronnen geeft geen resultaat
Melding
Een beheerder van een grote organisatie opent het overzicht Beheer > Overzichten > Overzicht alle keuzes inclusief bronnen. Hij selecteert de periode van de eerste t/m de laatste dag van de maand en hij selecteert alle producten. Hij klikt op de knop Tonen. Daarna gebeurt er niets. De gegevens komen niet in beeld.
Oplossing
De fout werd veroorzaakt door het grote aantal keuzes dat de medewerkers van de organisatie hebben gemaakt in de gekozen maand.
De performance van de functie die de gegevens ophaalt uit de database van Flex Benefits voor het Overzicht alle keuzes inclusief bronnen is verbeterd.
... View more
04-12-2024
15:22
Op woensdagavond 4 december is Flex Benefits na 18:00 uur korte tijd niet beschikbaar wegens onderhoud. We gaan een release installeren die de onderstaande aanpassing bevat:
Stekkermelding bij gebruik van Microsoft Edge
Melding
Medewerkers van een organisatie gebruiken Microsoft Edge voor het openen van MijnYouforce en Flex Benefits. Een aantal medewerkers van deze organisatie kreeg steeds weer een stekkermelding bij het starten van Flex Benefits. Het verwijderen van de cookies hielp één keer, maar daarna kwam de stekkermelding weer.
Oplossing
Met hulp van de beheerder hebben we deze specifieke fout kunnen reproduceren. De functie voor het identificeren en autoriseren van gebruikers is verbeterd om deze fout op te lossen.
... View more
02-12-2024
16:45
Inhoudsopgave
Mededelingen
Releases in november 2024
Deze pagina geeft een overzicht van de functionale releases van Flex Benefits die we uitgebracht hebben in november 2024.
Release 4-11-2024
Beschikbaar persoonlijk budget voor december is 0 euro
Van toepassing voor
Organisaties die gebruik maken van HR Core Beaufort / Payroll Gemal en waarvan de medewerkers een persoonlijk budget ontvangen dat automatisch gereserveerd wordt.
Melding
Een medewerker opent het keuzevenster van het doel Budget uitbetalen voor de maand december. Hij controleert zijn beschikbare persoonlijk budget. Flex Benefits toont 0,00 euro. De medewerker kan geen aanvraag indienen.
Deze melding is ontstaan door de release van 31-10-2024.
Oplossing
Er zat een fout in de berekening van het beschikbare bedrag voor het persoonlijk budget in de maand december, als de salarisgegevens van oktober zijn geïmporteerd in Flex Benefits.
We hebben deze fout verbeterd.
Bij medewerkers, die nog aanvragen mogen indienen voor de maand november, was het beschikbare bedrag voor november wel correct.
Release 6-11-2024
Beschikbaar persoonlijk budget voor november en december is 0 of te laag
Van toepassing voor
Organisaties die gebruik maken van HR Core Beaufort / Payroll Gemal en waarvan de medewerkers een persoonlijk budget ontvangen dat automatisch gereserveerd wordt.
Melding
Een medewerker opent het keuzevenster van het doel Budget uitbetalen voor de maand november. Hij controleert zijn beschikbare persoonlijk budget. Flex Benefits toont 0,00 euro. De medewerker kan geen aanvraag indienen.
Andere organisaties hebben gemeld dat deze fout ook voorkomt bij de maand december en dat in sommige gevallen het beschikbare persoonlijk budget niet 0 is, maar lager dan verwacht.
Oplossing
Er zat een fout in de berekening van het beschikbare bedrag voor het persoonlijk budget in de maanden november en december, als de salarisgegevens van oktober zijn geïmporteerd in Flex Benefits en als de medewerker een aanvraag heeft ingediend voor het doel Budget uitbetalen voor de maand oktober of als de medewerker het persoonlijk budget heeft ingezet als bron voor een ander doel in de maand oktober.
We hebben deze fout verbeterd.
Foutmelding na het inzetten van persoonlijk budget
Van toepassing voor
Organisaties die gebruik maken van HR Core Beaufort / Payroll Gemal en waarvan de medewerkers een persoonlijk budget ontvangen dat automatisch gereserveerd wordt.
Melding
Een medewerker opent het keuzevenster van het doel Budget uitbetalen voor de maand november. Zijn beschikbare persoonlijk budget wordt correct getoond. Maar als de medewerker een bedrag invult om uit te laten betalen, dan toont Flex Benefits de foutmelding: "U heeft over de verschillende arbeidsvoorwaarden meer Budget 1 ingezet dan is toegestaan." De medewerker kan de aanvraag niet indienen.
Oplossing
Er zat een fout in de berekeningen van de controle op de besteding van het persoonlijk budget.
Deze fout kwam voor bij organisaties die al een salarisproductie voor november hebben gedraaid, waarvan de salarisgegevens van november al zijn geïmporteerd in Flex Benefits en waarbij de medewerkers nog aanvragen mogen indienen voor de maand november.
We hebben deze fout verbeterd.
Release 20-11-2024
Opgeloste meldingen:
Beschikbaar persoonlijk budget voor december is 0 euro of is te laag
Van toepassing voor
Organisaties die gebruik maken van HR Core Beaufort / Payroll Gemal en waarvan de medewerkers een persoonlijk budget ontvangen dat automatisch gereserveerd wordt.
Melding
Een medewerker opent het keuzevenster van het doel Reiskosten woon-werk voor de maand december. Hij controleert zijn beschikbare persoonlijk budget. Flex Benefits toont 0,00 euro. De medewerker kan geen aanvraag indienen.
Bij een andere medewerker toonde Flex Benefits wel een beschikbaar bedrag voor zijn persoonlijk budget, maar was dit bedrag lager dan verwacht op basis van de gegevens op zijn salarisstrook.
Oplossing
Er zat een fout in de berekening van het beschikbare bedrag voor het persoonlijk budget in de maand december, voor medewerkers waarvoor de salarisgegevens van november zijn geïmporteerd in Flex Benefits en die het persoonlijk budget in november hebben laten uitbetalen of die het persoonlijk budget in november hebben ingezet voor een ander doel.
We hebben deze fout verbeterd.
Saldo op het Budget overzicht is niet correct
Van toepassing voor
Organisaties die gebruik maken van HR Core Beaufort / Payroll Gemal en waarvan de medewerkers een persoonlijk budget ontvangen dat elke maand automatisch uitbetaald wordt (CAO Provincies).
Melding
Een medewerker opent zijn Budget overzicht. Hij controleert de bedragen in de kolom Saldo. De bedragen voor de toekomstige maanden zijn hoger dan verwacht.
Oplossing
Er zat een fout in de berekening van de prognose van het budgetsaldo voor toekomstige maanden in het geval de medewerker een deel van zijn persoonlijk budget heeft besteed aan een doel in Flex Benefits.
We hebben deze fout verbeterd.
Nieuw:
Uurlonen 5 t/m 8
Waarom
Payroll Gemal ondersteunt voor elke medewerker 8 verschillende manieren om het uurloon te berekenen en op te slaan in een uitvoercode. Flex Benefits ondersteunt 4 verschillende uurlonen, de uurlonen 1 t/m 4. Sommige organisaties gebruiken ook de uurlonen 5 t/m 8 en willen dat deze ook in Flex Benefits worden ondersteund.
Hoe
Nieuwe rubrieken
Het standaard flexpakket is uitgebreid met de rubrieken:
RUBR_Uurloon5
RUBR_Uurloon6
RUBR_Uurloon7
RUBR_Uurloon8
Importfunctie
De functie voor het importeren van 1917 bestanden van Payroll Gemal is uitgebreid met de functionaliteit voor het importeren van de uurlonen 5 t/m 8. De nieuwe uurlonen worden als volgt geïmporteerd:
Flex Benefits rubriek
Gemal uitvoercode
RUBR_Uurloon5
02877
RUBR_Uurloon6
02878
RUBR_Uurloon7
02879
RUBR_Uurloon8
02880
In de praktijk betekent dit dat na het installeren van deze release bij het importeren van een nieuw 1917 bestand de waarden van de uurlonen 5 t/m 8 zullen worden geïmporteerd in Flex Benefits, indien zij aanwezig zijn in het 1917 bestand.
Flexpakket parameters
Het standaard flexpakket heeft 4 parameters voor het instellen van het uurloon:
Parameter
Toepassing
PARR_ExtraGeld_Uurloon
Voor de doelen voor het verkopen van verlofuren (product-id's PRDR_EXG en PRDR_EGM)
PARR_ExtraTijd_Uurloon
Voor de doelen voor het aankopen van verlofuren (product-id's PRDR_EXT en PRDR_ETM)
PARR_FAB_CodeUurloon
Voor het extra doel voor het aankopen van verlofuren (product-id PRDR_FVK)
PARR_Uurloon_VerlofAlsBron
Voor alle andere doelen waarbij verlofuren als bron ingezet kunnen worden
Keuzevensters
De rekenregels voor het berekenen van de waarde/kosten van een verlofuur bij de verschillende doelen zijn aangepast voor het ondersteunen van de uurlonen 5 t/m 8.
Jouw actie
Als je een van de uurlonen 5 t/m 8 wilt gebruiken voor het bepalen van het uurloon bij een doel, dan moet je bij de parameter de waarde van de Gemal uitvoercode opgeven. Bijvoorbeeld voor het gebruik van uurloon 7 bij het doel Verkopen van verlofuren zet je de parameter PARR_ExtraGeld_Uurloon op 02879.
Flexpakket parameter aanpassen
Login in Flex Benefits als beheerder.
Selecteer de menu-optie "Beheer - Flexpakket - Onderhouden - Flexpakket".
Selecteer het gewenste flexpakket uit de lijst.
Klik op de knop "Parameters".
Selecteer de gewenste parameter.
Klik op de knop "Wijzigen".
Wijzig het getal / de tekst achter het kenmerk "Waarde".
Klik op de knop "Opslaan" om de wijziging te bewaren.
Release 27-11-2024
Stekkermelding bij het openen van het doel FAB-verlof kopen
Van toepassing voor
Organisaties die gebruik maken van HR Core Beaufort / Payroll Gemal.
Melding
Een medewerker probeert een aanvraag in te dienen voor het doel FAB-verlof kopen. Het doel FAB-verlof kopen is het extra doel voor verlof aankopen (product-id PRDR_FVK), dat door sommige organisaties wordt gebruikt.
Na het kiezen van het doel toont Flex Benefits de stekkermelding zonder enige verklarende tekst.
Oplossing
Er zat een fout in het ophalen van gegevens voor de bron Eindejaarsuitkering. Deze stekkermelding kwam alleen voor bij organisaties die de bron Eindejaarsuitkering hebben geactiveerd voor het doel FAB-verlof kopen.
We hebben deze fout verbeterd.
Daarnaast hebben we de afhandeling van fouten die ontstaan zijn door een fout in de rekenmachine van Flex Benefits verbeterd. In sommige gevalllen toonde Flex Benefits bij zulke fouten ook de stekkermelding. Dit leidde tot verwarring. We hebben de melding aangepast naar: "Er is een onverwachte fout opgetreden in de rekenmachine van Flex Benefits".
Release 28-11-2024
Fout bij het importeren van 1917 bestanden
Van toepassing voor
Organisaties die gebruik maken van HR Core Beaufort / Payroll Gemal.
Melding
Een medewerker controleert de bedragen op zijn Budget overzicht. Hij ziet dat het maandbedrag van de maand november veel lager is dan het bedrag van oktober, terwijl er in zijn arbeidsvoorwaarden niets is gewijzigd.
Oplossing
Er zat een fout in het importeren van de salarisgegevens uit het 1917 bestand van Gemal in het geval er voor de medewerker loonkostenverdeling over verschillende kostenplaatsen wordt toegepast. De fout is ontstaan in november.
We hebben deze fout verbeterd in de functie voor het importeren van 1917 bestanden.
Jouw actie
Als deze fout is voorgekomen bij een aantal medewerkers van jouw organisatie en jullie vinden het belangrijk dat de salarisgegevens van november worden gecorrigeerd, zou je dan het 1917 bestand van november willen toevoegen aan het request in het 4Me programma? Dan kunnen wij het 1917 bestand opnieuw importeren in Flex Benefits.
... View more
Labels:
28-11-2024
16:51
1 Kudo
@Stieneke Oosting Ja, jouw aannames kloppen voor de maand december. Gemal is leidend. Dit is van toepassing voor organisaties waarvan het restant budget in december automatisch door Gemal wordt uitbetaald aan de medewerker (o.a. CAO Gemeenten).
... View more
28-11-2024
15:50
Op donderdagavond 28 november is Flex Benefits na 18:00 uur korte tijd niet beschikbaar wegens onderhoud. We gaan een release installeren die de onderstaande aanpassing bevat:
Fout bij het importeren van 1917 bestanden
Van toepassing voor
Organisaties die gebruik maken van HR Core Beaufort / Payroll Gemal.
Melding
Een medewerker controleert de bedragen op zijn Budget overzicht. Hij ziet dat het maandbedrag van de maand november veel lager is dan het bedrag van oktober, terwijl er in zijn arbeidsvoorwaarden niets is gewijzigd.
Oplossing
Er zat een fout in het importeren van de salarisgegevens uit het 1917 bestand van Gemal in het geval er voor de medewerker loonkostenverdeling over verschillende kostenplaatsen wordt toegepast. De fout is ontstaan in november.
We hebben deze fout verbeterd in de functie voor het importeren van 1917 bestanden.
Jouw actie
Als deze fout is voorgekomen bij een aantal medewerkers van jouw organisatie en jullie vinden het belangrijk dat de salarisgegevens van november worden gecorrigeerd, zou je dan het 1917 bestand van november willen toevoegen aan het request in het 4Me programma? Dan kunnen wij het 1917 bestand opnieuw importeren in Flex Benefits.
... View more
27-11-2024
15:11
Beste @Frank Niemeijer WSRL Ik heb alleen de titel van dit bericht aangepast. Het betrof het onderhoud van 20 november.
Er gaat vanavond onderhoud plaatsvinden. Hiervoor heb ik een nieuw bericht geplaatst.
... View more
Activity Feed for André Visschers
- Posted Re: Release Flex Benefits op 7 april 2025 na 17:00 uur on Nieuws Youforce Flex Benefits. 08-04-2025 14:24
- Got a Kudo for Release Flex Benefits op 7 april 2025 na 17:00 uur. 08-04-2025 10:35
- Posted Release Flex Benefits op 7 april 2025 na 17:00 uur on Nieuws Youforce Flex Benefits. 07-04-2025 12:04
- Posted Technische release Flex Benefits op 2 april 2025 na 16:30 uur on Nieuws Youforce Flex Benefits. 02-04-2025 12:01
- Posted Re: Flex Benefits 2025-03 on Releases Youforce Flex Benefits. 01-04-2025 16:01
- Posted Flex Benefits 2025-03 on Releases Youforce Flex Benefits. 01-04-2025 09:56
- Posted Re: Release Flex Benefits op 27 februari 2025 na 18:00 uur on Nieuws Youforce Flex Benefits. 25-03-2025 17:14
- Posted Release Flex Benefits op 25 maart 2025 na 18:00 uur on Nieuws Youforce Flex Benefits. 25-03-2025 13:22
- Posted Release Flex Benefits op 19 maart 2025 na 18:00 uur on Nieuws Youforce Flex Benefits. 19-03-2025 13:28
- Posted Release Flex Benefits op 13 maart 2025 na 18:00 uur on Nieuws Youforce Flex Benefits. 13-03-2025 11:48
- Posted Re: Release Flex Benefits op 27 februari 2025 na 18:00 uur on Nieuws Youforce Flex Benefits. 10-03-2025 17:00
- Posted Release Flex Benefits op 10 maart 2025 na 18:00 uur on Nieuws Youforce Flex Benefits. 10-03-2025 13:20
- Posted Re: Keuze voor verschillende dienstverbanden bij deeplinks - Status gewijzigd in: Gerealiseerd on Ideeën Youforce Flex Benefits. 04-03-2025 11:42
- Posted Flex Benefits 2025-02 on Releases Youforce Flex Benefits. 03-03-2025 15:38
- Posted Release Flex Benefits op 27 februari 2025 na 18:00 uur on Nieuws Youforce Flex Benefits. 27-02-2025 13:42
- Posted Technische release Flex Benefits op 24 februari 2025 na 18:00 uur on Nieuws Youforce Flex Benefits. 24-02-2025 15:44
- Got a Kudo for Release Flex Benefits op 13 februari 2025 na 18:00 uur. 13-02-2025 15:13
- Posted Release Flex Benefits op 13 februari 2025 na 18:00 uur on Nieuws Youforce Flex Benefits. 13-02-2025 11:32
- Posted Re: Flex Benefits ook bruikbaar maken in de app on Ideeën Youforce Flex Benefits. 07-02-2025 15:10
- Posted Flex Benefits 2025-01 on Releases Youforce Flex Benefits. 03-02-2025 11:42