Gebruikersprofiel
Frank JHM Poell
345
Berichten
124
Kudos
1
Oplossing
09-04-2025
17:59
Hoi @Roel_Harmsen, zie ook de vergelijkbare vraag op het releasenoteforum.
Deze (overigens al langer bestaande) melding wordt getoond in Beaufort op het verwerkingsverslag mbt het verwerken van de indirecte mutaties. Dat is immers het moment waarop de applicatie de situatie constateert. Daarnaast zal de melding ook in de database worden gelogd zodat deze ook op het standaard rapport 'Verslag indirect muteren' zichtbaar wordt.
... Meer weergeven
04-04-2025
14:29
Goedemiddag @Jeroen Coret Kennemerhart en @Mdbusser de eerste pilottest trajecten zitten in de opstartfase. We focussen ons in eerste instantie op klanten die naast hun daadwerkelijke productie omgeving óók een testomgeving op productie hebben draaien. Op de database van die testomgeving wordt dan naast de bestaande Beaufort omgeving ook de nieuwe HR Core geplaatst wat het testen en vergelijken van beide versies heel eenvoudig maakt. Zonder dat er impact is voor de bestaande daadwerkelijke productie omgeving.
Ook klanten zonder eigen testomgeving die hebben aangegeven te willen pilottesten zijn we uiteraard niet vergeten! We zullen hiermee aan de slag gaan in een volgende fase na de testomgeving tests.
... Meer weergeven
03-04-2025
13:21
Goedemorgen @FBB Zorgboog, we zijn bezig met het uitbreiden van actieve signalering met 'medewerker taken'. Deze optie komt binnenkort beschikbaar. In dat kader is er ook alvast een kleine wijziging in de user interface doorgevoerd wat betreft het gegeven 'Bewerking'. Daar waar voorheen sprake was van zogenaamde radiobuttons (bolletjes) hebben we nu een keuzelijstje geintroduceerd. Werking is overigens nog steeds identiek.
... Meer weergeven
03-04-2025
09:27
Goedemorgen @Jannie Zwiers dank je wel. Klopt inderdaad, de rubriekscode is inmiddels aangepast!
... Meer weergeven
28-03-2025
12:48
Hoi @Lieke Sterk Huis de (overigens al bestaande) melding wordt getoond in Beaufort op het verwerkingsverslag mbt het verwerken van de indirecte mutaties. Daarnaast zal de melding ook in de database worden gelogd zodat deze ook op het standaard rapport 'Verslag indirect muteren' zichtbaar wordt.
... Meer weergeven
27-03-2025
09:27
Goedemorgen @Monique1 er staat vooralsnog geen specifieke best practice voor de CAO Provincies op de rol. We denken dat de algemene best practice (die ook op basis van deze nieuwe functionaliteit aangepast gaat worden) voldoende is.
... Meer weergeven
25-03-2025
09:50
Hoi @RobZuethof , dat kan kloppen.
Zodra de (eenmalige) conversie is uitgevoerd verdwijnt de optie uit Beaufort Service. En in jullie omgeving is deze al op een eerder moment uitgevoerd.
Als je dat wilt verifiëren kan dit door steekproefsgewijs een of een paar rubrieken te controleren op een gevulde bewaartermijn:
... Meer weergeven
25-03-2025
09:34
Goedemorgen @PetravanGeenen goed om te horen!
Wat betreft de 'vrije medewerker signalen': dat lijkt me inderdaad een logische vervolgstap. Maar voor de goede orde: deze hebben we nog niet gepland :-).
... Meer weergeven
21-03-2025
15:02
1 Kudo
De Visma|Raet releases van deze maand
Zodra release notes beschikbaar zijn, voegen we de hyperlinks toe.
Zaterdag 29 maart
Product Release Opmerkingen
HR Core Beaufort Ja
Maandag 31 maart
Product Release Opmerkingen
Payroll Gemal Ja
... Meer weergeven
Labels:
21-03-2025
14:55
2 Kudos
Release datum
Deze release wordt vrijgegeven op zaterdag 29 maart 2025.
Mededelingen
Mogelijkheid tot het stellen van vragen met betrekking tot de releasenotes
Op het ideeënportaal kwam het verzoek om naar aanleiding van de gepubliceerde HR Core releasenotes vragen te kunnen stellen in geval van onduidelijkheden. In dat kader zullen we net als vorige maand een releasenotes gerelateerd forumtopic 'Vragen releasenotes 2025-04'' openen. Klik hier om naar dit forum te gaan. In dit topic kun je je releasenotes gerelateerde vragen stellen, we zullen daar dan zo spoedig mogelijk op reageren. En wellicht heeft een andere gebruiker ook wel een antwoord op de gestelde vraag!
We hopen op deze wijze ook meer feeling te krijgen met de vragen die de releasenotes zoal opleveren, zodat we hier bij het schrijven ervan al rekening mee kunnen houden. Na een aantal maanden zullen we evalueren in hoeverre deze opzet de gewenste waarde oplevert.
Vooraankondiging uitfaseren van de module 'Begroting en budgetbewaking'
HR Core Beaufort kent een lange historie en heeft in de loop der jaren een breed scala aan functionaliteit opgebouwd. Functionaliteit die heden ten dage nog veel wordt gebruikt, maar ook functionaliteit die niet meer wordt gebruikt. De module 'Begroting en budgetbewaking' behoort tot die laatste categorie. In dat kader zijn we voornemens om deze module in de tweede helft van dit jaar uit HR Core Beaufort te verwijderen. We zullen t.z.t. hierover uiteraard nader communiceren.
Bewaartermijn werkgebonden personenmobiliteit (CO2 registratie)
Ruim een jaar geleden is een best practice oplossing gecreëerd met betrekking tot werkgerelateerde persoonlijke mobiliteit. De in dit kader gebruikte PI-rubrieken hadden in eerste instantie geen historische bewaartermijn geconfigureerd. Door voortschrijdend inzicht is het toch wenselijk de vastgelegde waarden ook in de historie te registreren. Deze mogelijkheid hebben we in de 2025-02 release gerealiseerd. We zien dat een groot aantal klanten deze bewaartermijn conversie inmiddels heeft uitgevoerd. Mocht jij dit nog niet hebben gedaan, is het advies dit alsnog zo spoedig mogelijk te doen. Dit om te voorkomen dat data wordt overschreven.
Doe de volgende acties om de eenmalige conversie uit te voeren:
Start Beaufort Service en log in
Selecteer de optie 'Uitvoeren conversie Beaufort'
In het submenu dat verschijnt kan de optie 'Aanpassen bewaartermijn van mobiliteitsrubrieken' worden gestart door hier op te dubbelklikken
De conversie wordt uitgevoerd, de bewaartermijn voor de rubrieken wordt gewijzigd naar 60 (als deze nog niet is gevuld) en de historie wordt gevuld.
Na de verwerking wordt een verslag aangemaakt welke ook wordt opgeslagen in de PRT folder (ppiz3509). De eenmalige conversie zal dan ook niet meer beschikbaar zijn in het submenu van stap 3.
CAO wijzigingen
CAO Energie- en nutsbedrijven, sector GEO: Wijziging CAO minimumuurloon
Waarom
Vanaf 1 april is er een nieuwe salaristabel beschikbaar in verband met de wijziging CAO minimumloon. Het betreft salarisregeling 48.
Conform de laatste CAO GEO geldt met ingang van april 2025 een wijziging van het CAO minimumuurloon naar € 16,00. Dit wordt gerealiseerd door het verhogen van de salarisbedragen in de schalen die lager zijn. Uitgangspunt hierbij is het aantal maanduren van de sector. Het CAO uur- en maandbedrag (werkgevercodes 03461 / 03462) op zich zijn niet in GDI opgenomen omdat de schaalbedragen al als bodem gelden.
Hoe
De genoemde salarisregeling is aangepast voor wat betreft de bedragen van de salarisschalen. De salarisbestanden staan op de J-schijf (folder Payroll-tables).
Als gevolg van deze aanpassing komen ook enkele treden uit de salarisregelingen te vervallen:
Voor de salarisregeling Proces komt te vervallen: in schaal PR-B trede 03 (inpasnummer 9006) en in schaal PR-C trede 01 (inpasnummer 9007).
Voor de salarisregeling Services komt te vervallen: in schaal SE-C trede 00 (inpasnummer 8006). Daarnaast zijn de eerste bedragen van schaal B, C, D opgehoogd (resp. inpasnummers 8008, 8009, 8011).
Voor de salarisregeling Services 2003 komt te vervallen: in schaal 03-B trede 03 (inpasnummer 7006) en in schaal 03-C trede 01 (inpasnummer 7007).
Actie
Nadat de nieuwe salarisregeling is geïmporteerd in HR Core Beaufort met de functie 215015 Import geg. salarisregeling, moet het volgende gebeuren:
De vervallen tredes zijn gehandhaafd in de schaal maar met bedrag 0,00. Stel dat je medewerkers hierop verloonde, moet je ze inschalen op een andere trede.
Daarna kunnen de bruto salarissen opnieuw bepaald worden:
Salarisadministratie --> Salarisregelingen --> 160060 Bepalen bruto salarissen
Laat het vinkje staan bij 'Alle salarisregelingen' of selecteer de gewenste salarisregeling
CAO Kraamzorg: Stagevergoeding verhoogd
Waarom
De werkgeversvereniging heeft ons laten weten dat de stagevergoeding met terugwerkende kracht naar 2025-01 is verhoogd. De stagevergoeding is voor 2025 geïndexeerd op €530,43 euro per maand. De stagevergoeding is gebaseerd op een BOL-stage 32 uur per week.
Vanaf 1 april is er een nieuwe salaristabel beschikbaar. Het betreft salarisregeling 81.
Hoe
Voor de verhoging van de stagevergoeding is de salarisregeling aangepast voor wat betreft inpasnummer 9402. De salarisbestanden staan op de J-schijf (folder Payroll-tables).
Er is daarnaast door de werkgeversvereniging aangegeven dat het bedrag van de stagevergoeding gebaseerd is op 32 uur per week. Daarom is in Payroll Gemal werkgevercode 03356 Normuren fulltime per week afwijkend 1 ingericht met 32 uur. Je dient voor de stagiaires deze afwijkende normuren aan te sturen door invoercode 02480 code normuren fulltime per periode met de waarde 1 aan te sturen met terugwerkende kracht per 2025-01.
Actie
Uit analyse is gebleken dat er sprake is van een zeer beperkt aantal stagiaires. Vandaar dat er voor wordt gekozen om de wijzigingen in de dienstverbandgegevens handmatig door te voeren! Voer de onderstaande acties in de beschreven volgorde uit.
De salarisregeling kan worden geïmporteerd in HR Core Beaufort met de functie 215015 (Import geg. salarisregeling).
Geef in functie 100010 Wijzigen stuurgegevens het stuurgegeven NORMUREN de waarde 1 indien deze de waarde 0 heeft. Als de waarde gewijzigd moet worden, start dan daarna HR Core Beaufort opnieuw op!
Download de werkgevergegevens vanuit Payroll Gemal en importeer deze in HR Core Beaufort met functie 430005 Importeren Gemal Direct. Deze functie is terug te vinden in het menu 'Salarisadministratie', submenu 'Werkgever'. Zie in dit kader ook dit kennisartikel (Xurrent).
Geef via functie 710001 Basisgegevens dienstverbanden bij alle relevante instellingen de ‘Afwijkende normuren per week’ op in het tweede invoerveld (dit is rubriek S00983 Normuren per week 1 inst) = 32,00. Het tweede veld van ‘Afwijkende normuren per periode’ (dit is rubriek S00986 Uren per periode 1 inst) heeft reeds een waarde gekregen via de vorige stap “Download werkgegevergegevens”.
Open functie 700102 In- en uitdienstgegevens voor alle relevante medewerkers/stagiares (bijvoorbeeld via een Vrije selectie met P01152 Inpastabelnummer = 9402).
Geef een ingangsdatum wijziging “01-01-2025” op via pulldownmenu Rubriek.
Geef in het eerste veld “Std. werktijd inst.” de waarde = 1 op (dit is rubriek P02486 Cd norm uren fulltime per week). Het tweede veld “Std. werktijd inst.” wijzigt dan in 32,00. En accepteer deze wijziging.
Open functie 700103 Salaris voor alle relevante medewerkers/stagiares (bijvoorbeeld via een Vrije selectie met P01152 Inpastabelnummer = 9402).
Het salaris van de medewerkers wordt automatisch herrekend vanaf 01-01-2025.
Controleer de salarissen.
CAO Sociaal werk: Aanvullen tot 100% bij betaald ouderschapsverlof
Waarom
In de CAO Sociaal werk is beschreven dat er vanaf april 2025 moet worden aangevuld tot 100% van het salaris in het geval van betaald ouderschapsverlof. Vanaf dat moment zal de aanvulling van 40% bij onbetaald ouderschapsverlof niet meer gelden.
De werkgeversvereniging heeft aangegeven dat er wel een overgangsregeling is. Als de werknemer vóór 1 april al ouderschapsverlof opnam onder de oude regeling of vóór 1 april het verlof aanvraagt, dan mag de werknemer nog kiezen voor de oude regeling (40% doorbetaling bij onbetaald ouderschapsverlof en 70% doorbetaling bij betaald ouderschapsverlof).
We hebben ervoor gekozen om per 2025-04 de nieuwe regeling in Payroll Gemal in te richten en een instructie te geven voor de werknemers die de oude regeling willen volgen. De inrichting en de instructie voor het volgen van de oude regeling volgen hieronder.
Hoe
Voor meer informatie over de inrichting van de nieuwe regeling zie de Payroll Gemal release notes.
Instructie aansturing oude regeling
Om de oude regeling aan te sturen moet het volgende gebeuren:
Betaald ouderschapsverlof
Om de aanvulling tegen te gaan, dien je rubriek P10639 Bet. ouderschapsverlof doorbetaling (invoercode 00639) op te geven met de waarde 0,01. Dit kan vast of variabel, afhankelijk van hoe het verlof is opgegeven.
Onbetaald ouderschapsverlof
Om de aanvulling van 40% aan te sturen dien je rubriek P10631 Procentuele toelage 1 (invoercode 00613) op te geven met de waarde 40%.
Instructie opbouw bovenwettelijk verlof nieuwe regeling
In de nieuwe regeling betaald ouderschapsverlof vindt volledige opbouw plaats van bovenwettelijk verlof (IKB opbouw). In de oude regeling was dit niet het geval. Mogelijk gaf u toen een blokkade op in HR Core Beaufort voor de opbouw van bovenwettelijk verlof via de functie 703008 Blokkeren verlofopbouw. Dit dient u in de nieuwe regeling dus niet meer te doen!
Actie
Indien er medewerker dienen te vallen onder de overgangsregeling handel dan zoals hierboven beschreven bij "Instructie aansturing oude regeling"
Gewijzigd en verbeterd
Een verlofsaldo ouderschapsverlof per kind
Waarom
In HR Core Beaufort hebben we de mogelijkheid gecreëerd om voor de verschillende vormen van ouderschapsverlof (wettelijk betaald, wettelijk onbetaald, CAO betaald en CAO onbetaald) meerdere verlofsoorten en daarmee een verlofsaldo per kind te registreren. Dit is een voorbereiding op verbeteringen in de Self Service Best Practice oplossingen voor ouderschapsverlof. Momenteel wordt gewerkt aan het verbeteren van de Best Practice voor Gemeenten, zie het community bericht CAO Gemeenten / SGO - update Best Practice Betaald Ouderschapsverlof.
Hoe
Meerdere verlofsoorten vastleggen voor de verschillende vormen van ouderschapsverlof (wettelijk betaald, wettelijk onbetaald, CAO betaald en CAO onbetaald) kan via functie 206502 Verlofsoort. U kunt voor maximaal 4 kinderen een verlofsoort per vorm van ouderschapsverlof definiëren. Kies daarbij voor een verlofsoortcode en omschrijving die duidelijk maakt om welke vorm van ouderschapsverlof en voor welk kind (1e, 2e, 3e, 4e) de verlofsoort geldt.
Via functie 100010 Wijzigen stuurgegevens kunnen vervolgens in de volgende vier stuurgegevens vanaf nu maximaal 4 verlofsoortcodes (voor maximaal 4 kinderen) per stuurgegeven worden vastgelegd: BOSVRLF Verlofsoort wettelijk betaald ouderschapsverlof, OOSVRLF Verlofsoort wettelijk onbetaald ouderschapsverlof, GBOSVRLF Gemeente verlofsrt betaald ouderschapsverlof en GOOSVRLF Gemeente verlofsrt onbetaald ouderschapsverlof. De verlofsoortcodes moeten gescheiden worden door een komma.
De inrichting van deze stuurgegevens zorgt ervoor dat via de functie 163025 Berekenen uren ouderschapsverlof de maandelijkse berekening van de volgende rubrieken wordt uitgevoerd met als waarde het totaal van alle opgenomen ouderschapsverlof van de maximaal 4 verlofsoorten (maximaal 4 kinderen); P13215 Bet. ouderschapsverlof uren/mnd (BOSVRLF), P07213 Ouderschapsverlof uren/mnd (OOSVRLF of GBOSVRLF), P01946 Verlofregeling 12 uren/mnd (GOOSVRLF). Deze rubrieken worden vervolgens aangeleverd aan Payroll Gemal.
Actie
Op dit moment is er geen actie vereist. De functionaliteit met betrekking tot ouderschapsverlof werkt nog steeds zoals je gewend bent.
Zodra de Self Service Best Practice is aangepast kan gebruik gemaakt worden van een verlofsaldo ouderschapsverlof per kind. Houdt de community Wet- en regelgeving in de gaten voor het releasemoment van deze best practices. Deze zijn op dit moment nog niet bekend.
Opgeloste meldingen
Ziektetijdvak is niet te verwijderen (change 4029713/4000112)
Melding
Een ziektegeval kan meerdere ziektetijdvakken bevatten. Dit is bijvoorbeeld het geval als de medewerker tijdens de ziekteperiode meer of minder gaat werken waardoor het % ziek wijzigt. Als in de Youforce Verzuimapp een ziektetijdvak werd verwijderd, werd die verwijdering niet in alle gevallen correct verwerkt via indirect muteren in Beaufort.
Oplossing
Door een aanpassing in de programmatuur wordt een in de Verzuimapp verwijderd ziektetijdvak nu ook correct verwerkt in Beaufort.
Omdat het verwijderen van ziektetijdvakken gevolgen kan hebben binnen de rest van de verzuimketen wordt in een dergelijk geval deze (reeds bestaande) melding getoond:
(PI_9761) Let op: het ziektetijdvak, dat inging op dd-mm-jjjj is verwijderd! Dit kan gevolgen hebben voor uw verzuimstatistieken, de salarisverwerking en/of berichtgeving aan het UWV. Raadpleeg de helpinformatie voor meer informatie.
Actie
Geen verdere actie noodzakelijk.
EDI berichten niet altijd verstuurd bij handmatig genereren (change 7547760)
Melding
EDI-berichten worden aangemaakt en klaargezet voor verzenden in de Zend folder via de functie Genereren EDI-berichten of eventueel Reproduceren EDI-berichten.
Het genereren van EDI berichten bestaat uit een aantal stappen waarbij na de laatste stap de aangemaakte bestanden worden verplaatst van de PRT map naar de ZEND map. Het initieel aanmaken in de PRT map gebeurt overigens om te voorkomen dat in de maak zijnde bestanden al voortijdig worden verzonden. Daar waar het batchproces geen user interactie kent en de verwerkingsverslagen automatisch in bestanden wegschrijft, kunnen de verslagen bij het handmatig genereren op het scherm worden getoond. In een dergelijk geval verschijnt na elk van de stappen een verslag wat (na het inzien) weggeklikt moet worden om de volgende stap te starten. Pas na het wegklikken van het laatste verslag worden de EDI bestanden daadwerkelijk verplaatst naar de ZEND folder. Als het verslag echter open blijft staan en Beaufort wordt afgesloten dan stopt impliciet het 'genereren EDI berichten' proces zónder dat de bestanden zijn verplaatst.
Zie in dit kader ook dit bericht op de Community. Met ingang van deze release hebben we een structurele oplossing geïmplementeerd.
Oplossing
De berichten worden nu al voordat het overzicht 'Foutmeldingsverslag t.b.v. genereren EDI-berichten' op het scherm wordt getoond al klaargezet in de Zend folder. Er is dus geen afhankelijkheid meer met betrekking tot het handmatig sluiten van de verslagen.
Actie
Geen verder actie noodzakelijk.
... Meer weergeven
Labels:
21-03-2025
14:52
2 Kudos
Op het ideeënportaal kwam het verzoek om naar aanleiding van de gepubliceerde HR Core releasenotes vragen te kunnen stellen in geval van onduidelijkheden. Omdat we uiteraard die vragen willen beantwoorden is dit releasenotes gerelateerd forumtopic 'Vragen releasenotes 2025-04'' aangemaakt. Klik hier om naar de releasenotes te gaan.
In dit topic kun je je releasenotes gerelateerde vragen stellen, we zullen daar dan zo spoedig mogelijk op reageren. En wellicht heeft een andere gebruiker ook wel een antwoord op de gestelde vraag!
We hopen op deze wijze ook meer feeling te krijgen met de vragen die de releasenotes zoal opleveren, zodat we hier bij het schrijven ervan al rekening mee kunnen houden. Na een aantal maanden zullen we evalueren in hoeverre deze opzet de gewenste waarde oplevert.
... Meer weergeven
Labels:
- Labels:
-
2025 - April
21-03-2025
14:24
Goedemiddag @PetravanGeenen dank voor je idee!
Het mooie nieuws is dat we op dit moment bezig zijn met de ontwikkeling van 'medewerkertaken' op basis van Actieve Signalering. Hiermee wordt het mogelijk om signalen in de takenlijst van de medewerker klaar te zetten met daarin ook meteen een link naar de uit te voeren taak. De lijst met medewerker taken is in eerste instantie gelimiteerd, maar omvat taken als uploaden diploma's en de door jou gewenste BIG registratie.
... Meer weergeven
21-03-2025
14:05
Hoi @Walter Hol, dank voor deze wens.
De ouderschapsverloffunctionaliteit heeft onze aandacht waarbij we stapsgewijs op basis van gebruikersinput verbeteringen doorvoeren. Zo wordt op dit moment gewerkt aan verlofpotjes 'per kind' en wordt de HRSS best practice daar ook op aangepast. Daarna denken we aan verbeteringen ihkv berekening % doorbetaling en mogelijk ook qua vervaldatum.
Wat dat laatste betreft kan ik echter nog een expliciete toezegging dan wel oplevertermijn geven.
... Meer weergeven
21-03-2025
11:33
Hoi @Caroline vd Wijngaard, als je deze 11 in Gemal herrekende medewerkers (steekproefsgewijs) nogmaals controleert op hun P00492 waarde in Beaufort dan komen deze nog steeds niet voor herrekening in aanmerking?
Als dat het geval is, is er mogelijk sprake van een mismatch tussen de gegevens in Beaufort en in Gemal. Gemal zou dan moeten verifiëren op basis waarvan deze toch herrekend zijn geworden. Je kunt hier uiteraard contact over opnemen met de Gemal servicedesk.
... Meer weergeven
10-03-2025
10:58
Goedemorgen @Timo van Son - AAG , dat klopt inderdaad. Maar inmiddels dus opgelost!
... Meer weergeven
07-03-2025
10:31
1 Kudo
Het UWV geeft onderstaande foutmelding bij 'Melding langdurig ziek':
Er wordt hard gewerkt aan de oplossing, welke zaterdag 8 maart middels een hotfix zal worden uitgerold.
Na het uitrollen van de hotfix moeten de gebeurtenissen voor de betreffende meldingen opnieuw worden klaargezet.
Volg hiervoor de onderstaande stappen:
Ga naar Applicatiebeheer, Triggerafhandeling, Gebeurtenis.
Selecteer de betreffende Soort gebeurtenis (in dit geval 0110 Ziekmelding) en de naam van de medewerker m.b.v. een zoekprofiel (rechtermuisknop, Zoekprofiel, Nul tot alle karakters):
Klik op zoeken.
Er verschijnen nu een of meerdere gebeurtenissen. Een gebeurtenis met de status 9 is afgehandeld. Een andere status kun je nog bewerken.
Vervolgens zet je de gebeurtenis opnieuw klaar.
Klik de gewenste gebeurtenisregel aan.
Ga nu naar het tabblad Acties.
Klik vervolgens op de regel van de betreffende gebeurtenis (UWV zijn er 3) en dan op de knop 'Opnieuw': Dan verschijnt er een nieuwe regel (of regels) met status 0.
Vervolgens worden de meldingen bij de reguliere afhandeling van de EDI opnieuw en correct meegenomen.
... Meer weergeven
27-02-2025
10:55
Goedemorgen @czootjes
Hartelijk dank voor dit idee. De toekomstige mutaties in het voorportaal 'indirect muteren' hebben feitelijk nog geen status in Beaufort. Deze kunnen nog wijzigen, worden geblokkeerd of zelf verwijderd met functies als 'beoordelen indirect muteren'.
Pas op het moment dat deze daadwerkelijk verwerkt zijn en alle consistentiecontroles van Beaufort hebben doorstaan worden deze actueel in de database. Dat is ook het moment dat deze geëxporteerd kunnen worden, omdat je anders een mix exporteert van daadwerkelijke Beaufort mutaties en nog niet verwerkte mutaties uit een andere bronsysteem.
Overigens is het mogelijk een bepaalde periode in de toekomst al eerder te verwerken. Dat is geen volledig antwoord op deze wens maar kan wellicht al helpen. Zie onderstaande passage uit de helptekst.
... Meer weergeven
27-02-2025
10:14
Goedemorgen @Carola de Vries1, hartelijk dank voor dit idee.
We snappen jullie situatie maar het aanpassen van de lengte van het personeelsnummer heeft zoals eerder ook al aangegeven een grote impact op niet alleen Beaufort maar ook op de overige onderdelen van Youforce en zelfs daarbuiten (denk aan externe partijen die gevoed worden met de BINT export). Tevens zal dit ook gevolgen hebben voor bijvoorbeeld de lengte van het registratienummer (onderdeel O.I.R.).
Dit vereist dus een intensief analyse traject, het draagvlak bij dit idee (en het oude idee) is echter nog niet dermate groot om dit onderzoek (ten koste van andere ideeën en roadmaponderwerpen) te rechtvaardigen.
We wachten het draagvlak van deze wens nog even af.
... Meer weergeven
26-02-2025
19:38
1 Kudo
Hoi @jolandazwier er zijn inderdaad geen heel eenduidige redenen te bedenken. Denk bijvoorbeeld aan situaties waarin managers nog 'up to date' info willen kunnen inzien in geval de betreffende medewerker uit dienst nog vragen heeft. Of dat de manager een referentiekader wil qua arbeidsvoorwaarden bij vacatures of vervanging van medewerkers.
Zijn uiteraard uitzonderingsgevallen. Feit was wel dat de generieke export qua werking niet correct was. Technisch moet een export naar HRSS van een type A(froep) doen wat ie zou moeten doen, ongeacht of de medewerker uit dienst is of niet. Dat hebben we nu dus opgelost.
... Meer weergeven
21-02-2025
17:31
De Visma|Raet releases van deze maand
Zodra release notes beschikbaar zijn, voegen we de hyperlinks toe.
Zaterdag 1 maart
Product Release Opmerkingen
HR Core Beaufort Ja
Maandag 3 maart
Product Release Opmerkingen
Payroll Gemal Ja
... Meer weergeven
Labels:
21-02-2025
17:26
Release datum
Deze release wordt vrijgegeven op zaterdag 1 maart 2025.
Mededelingen
Mogelijkheid tot het stellen van vragen met betrekking tot de releasenotes
Op het ideeënportaal kwam het verzoek om naar aanleiding van de gepubliceerde HR Core releasenotes vragen te kunnen stellen in geval van onduidelijkheden. Omdat we uiteraard die vragen willen beantwoorden starten we bij wijze van proef met een releasenotes gerelateerd forumtopic 'Vragen releasenotes 2025-03''. Klik hier om naar dit forum te gaan. In dit topic kun je je releasenotes gerelateerde vragen stellen, we zullen daar dan zo spoedig mogelijk op reageren. En wellicht heeft een andere gebruiker ook wel een antwoord op de gestelde vraag!
We hopen op deze wijze ook meer feeling te krijgen met de vragen die de releasenotes zoal opleveren, zodat we hier bij het schrijven ervan al rekening mee kunnen houden. Na een aantal maanden zullen we evalueren in hoeverre deze opzet de gewenste waarde oplevert.
Hergebruik 'fictief' BSN nummer bij meerdere personen
We zien in de praktijk af en toe een werkwijze waarbij een en hetzelfde BSN nummer wordt vastgelegd bij grote aantallen werknemers met een dienstverband zónder koppeling naar de salarisverwerker (PNIL-lers). Los dat dit tot issues kan leiden in HR Core Beaufort, is het BSN ook een uniek persoonsgebonden gegeven. In deze kaders wordt ten strengste afgeraden om hetzelfde BSN nummer vast te leggen bij meerdere personen. In een dergelijk geval dien je het BSN nummer leeg laten. In een later stadium kan het nummer dan alsnog ingevuld worden.
Voor eerdere communicatie omtrent het BSN nummer klik hier en hier.
Genereren jullie handmatig EDI berichten, let dan op!
Soms zien we dat EDI berichten blijven staan in de PRT map op de J-drive en niet worden verzonden naar de ontvangende partij. Normaal gesproken worden ze na aanmaak automatisch verplaatst naar de ZEND map, van waaruit ze worden verzonden. Het initieel aanmaken in de PRT map gebeurt overigens om te voorkomen dat in de maak zijnde bestanden al voortijdig worden verzonden.
Het niet verzenden van EDI berichten kan optreden als je handmatig de EDI berichten genereert. Dit genereren bestaat uit een aantal stappen waarbij na de laatste stap de aangemaakte bestanden worden verplaatst van de PRT map naar de ZEND map. Daar waar het batchproces geen user interactie kent en de verwerkingsverslagen automatisch in bestanden wegschrijft, kunnen de verslagen bij het handmatig genereren op het scherm worden getoond. In een dergelijk geval verschijnt na elk van de stappen een verslag wat (na het inzien) weggeklikt moet worden om de volgende stap te starten. Pas na het wegklikken van het laatste verslag worden de EDI bestanden daadwerkelijk verplaatst naar de ZEND folder. Als het verslag echter open blijft staan en Beaufort wordt afgesloten dan stopt impliciet het 'genereren EDI berichten' proces zónder dat de bestanden zijn verplaatst.
Je kunt dit overigens eenvoudig voorkomen:
Klik bij het handmatig genereren alle verslagen na inzien weg (feitelijk conform regulier gebruik van deze functie als je kiest voor weergave op het scherm)
of
Kies bij handmatig genereren voor verslagen in bestand-vorm
of
Draai de functie in batch
Zie ook dit eerder al geplaatste bericht op de Community.
Wet- en regelgeving
Verbetering prognose jaarloon
Waarom
In release 2025-01 zijn in Gemal uitvoercodes 02385 Progn jaarln BT en 02386 Progn perc BT geïntroduceerd. Aan de hand van uitvoercodes 01770 loon loonh.tabel en 01771 loon loonh.BT wordt uitvoercode 02385 bepaald en daarbij wordt vervolgens het bijbehorende percentage BT gepresenteerd op uitvoercode 02386.
Bij de huidige berekening wordt er echter geen rekening gehouden met de opbouw van vakantiegeld, eindejaarsuitkering of IKB. Dit bedrag wordt pas meegenomen in de maand van uitbetaling, omdat het bedrag dan in uitvoercode 01771 wordt geteld. Dit maakt dat de prognose niet zuiver is. Je wilt de reservering meetellen in de prognose en de uitbetaling niet.
In Payroll Gemal is daarom een aanpassing gedaan en een extra uitvoercode gemaakt en ook twee grondslagen.
Hoe
Deze nieuwe uitvoercode is ook in HR Core Beaufort opgenomen als een importrubriek P92380. Daarnaast is de omschrijving van bestaande importrubriek P92385 gewijzigd.
rubriekcode
omschrijving oud
omschrijving nieuw
uitvoercode
omschrijving oud
omschrijving nieuw
P92380
Prognose jaarloon BT variabel
02380
Prgn jrln BT var
P92385
Prognose jaarloon BT
Prognose jaarloon BT vast
02385
Progn jaarln BT
Prgn jrln BT vast
Voor meer toelichting zie de Payroll Gemal release notes.
Actie
Geen aanvullende actie vereist.
CAO wijzigingen
CAO Jeugdzorg: Salarisregeling
Waarom
Vanaf 4 maart is er een nieuwe salaristabel beschikbaar in verband met de salarisverhoging per 2025-03. Het betreft salarisregeling 37.
Hoe
De genoemde salarisregeling is aangepast voor wat betreft de bedragen van de salarisschalen. De salarisbestanden staan op de J-schijf (folder Payroll-tables).
Actie
Deze salarisregeling kan worden geïmporteerd in HR Core Beaufort met de functie 215015 (Import geg. salarisregeling).
Daarna kunnen de bruto salarissen opnieuw bepaald worden:
Salarisadministratie --> Salarisregelingen --> 160060 Bepalen bruto salarissen
Laat het vinkje staan bij 'Alle salarisregelingen' of selecteer de gewenste salarisregeling
CAO Zorgverzekeraars: Salarisregeling
Waarom
Vanaf 4 maart is er een nieuwe salaristabel beschikbaar in verband met een wijziging bij schaal 1 trede 0. Het betreft salarisregeling 18.
Hoe
De genoemde salarisregeling is aangepast voor wat betreft het bedrag bij schaal 1 trede 0, van 2346 naar 2356. De salarisbestanden staan op de J-schijf (folder Payroll-tables).
Actie
Deze salarisregeling kan worden geïmporteerd in HR Core Beaufort met de functie 215015 (Import geg. salarisregeling).
Daarna kunnen de bruto salarissen opnieuw bepaald worden:
Salarisadministratie --> Salarisregelingen --> 160060 Bepalen bruto salarissen
Laat het vinkje staan bij 'Alle salarisregelingen' of selecteer de gewenste salarisregeling
Gewijzigd en verbeterd
Rubriek P00492 met ingang van 1 januari 2025 vervallen
Waarom
De werking van rubriek P00492 Werkgeverbetaling UFO (invoercode 02492) is per deze release in Payroll Gemal geautomatiseerd, waardoor deze rubriek niet meer hoeft te worden vastgelegd. Dit omdat het niet langer nodig is om voor een uitkering aan te geven of het een werknemers- of werkgeversbetaling is. Er is immers ooit bepaald dat het UWV deze UFO-premie afdraagt.
Zie voor meer informatie de Gemal release notes 2025-03.
Hoe
Omdat per deze release de werking in Payroll Gemal is uitgeschakeld dient rubriek P00492 voor alle werknemers waar deze is vastgelegd de waarde 0 te krijgen. Hiervoor kun je gebruik maken van collectief muteren, zie hiervoor de hieronder beschreven actie. Ook introduceert Payroll Gemal een nieuwe uitvoercode. Deze uitvoercode komt ook in HR Core Beaufort beschikbaar als importrubriek.
rubriekcode
omschrijving
uitvoercode
omschrijving
P93673
Totaalbedrag uitkeringen
01673
Tot. uitkeringen
Actie
Aanmaken en verwerken collectieve mutaties
Let op! Deze collectieve mutaties mogen niet leiden tot salarismutaties. Omdat deze rubriek/invoercode per 1-1-2025 is vervallen zal Gemal namelijk mutaties voor 2025 afkeuren. De volgende stappen moeten daarom uitgevoerd worden onder een sessie GSA. Ga hiervoor naar functie 150102 Afwijkende sessiegegevens en selecteer daar soort productie "GSA". Voer vervolgens de onderstaande stappen uit.
Functie 700120 Collectieve mutaties: in onderstaande volgorde de volgende collectieve mutaties uitvoeren, waarbij je de ingangsdatum wijziging via het pulldown menu "Rubriek" op 01-01-2025 zet:
Stap
Vrije selectie
Doelrubriek
waarde doel
Bewerking doel
Waarde
1
P00492 Werkgeverbetaling UFO = 2
P00492
Stam
Waarde toekennen
0 = Geen betaling
2
P00492 Werkgeverbetaling UFO = 1
P00492
Stam
Waarde toekennen
0 = Geen betaling
Stap 2 is niet nodig als er geen werknemers zijn met een waarde 1 voor P00492. De selectie levert dan geen diestverbanden op. Deze waarde was immers reeds vervallen!
Functie 100252 Verwerken indirecte mutaties: indirecte mutaties van aanleverend proces CMT Collectieve mutaties.
Deactiveer de GSA sessie met functie 150102 Afwijkende sessiegegevens.
Synchroniseren herreken-indicatoren van diverse rubrieken
Waarom
Afgelopen jaar is enkele malen door klanten aangegeven dat de indicatoren 'herrekenen huidig jaar' en 'herrekenen vorig jaar' in HR Core Beaufort niet voor alle rubrieken overeenkomen met de Payroll Gemal inrichting. Daarom zijn deze indicatoren nu gesynchroniseerd, met de Payroll Gemal inrichting als uitgangspunt.
Hoe
De volgende rubrieken zijn daarom aangepast.
Rubriekcode
Omschrijving
herrek. huidig jaar
herrek. vorig jaar
P06994
% opname opbouw pers budget 3-3
J
N
P07182
Premie aanvulling IP2
J
J
P01512
Percentage salary split
J
N
P08103
Code blokkade werknemersbijdrage WIA-WGA
J
J
P02268
Code aard arbeidsverhouding
J
J
P02294
Ind schrift aovk
J
N
P00444
Periodegemiddelde meerwerk
J
N
P00446
Periodegemiddelde OVW
J
N
P02473
Blokkade bij TWK indienstmelding
J
N
P02528
Ouderschapsverlof percentage pensioenpremie
J
N
P02529
Senioren pens pr
J
N
P02534
Onbetaald verlof percentage pensioenpremie
J
N
P12537
Bet.ouderschapsverlof perc pensioen premie
J
N
P02561
Zorgverlof kort percentage pensioenpremie
J
N
P02562
Zorgverlof lang percentage pensioenpremie
J
N
P02563
Calamiteitenverlof percentage pensioenpremie
J
N
P02564
Verlofregeling 9 percentage pensioenpremie
J
N
P02565
Verlofregeling 10 percentage pensioenpremie
J
N
P06594
Afwijkend gemiddelde ORT bij verlof
J
J
P02626
Verlofuren zorgverlof kort tbv bezetting
J
J
P02627
Verlofuren zorgverlof lang tbv bezetting
J
J
P02628
Verlofuren calamiteitenverlof tbv bezetting
J
J
P02629
Verlofuren verlofregeling 9
J
J
P02630
Verlofuren verlofregeling 10
J
J
P01132
Percentage loonverdeling
J
J
P02809
Code vervangingsbetrekking
J
J
P02824
Rekenfactor reiskosten woon-werk
J
J
P02856
Demotieregeling
J
J
P00893
Code soort inkomstenverhouding
J
J
P02951
Afwijkende ingangsdstum IPAP 1
J
J
P02953
Afwijkende ingangsdstum IPAP 2
J
J
P02955
Afwijkende ingangsdstum IPAP 3
J
J
P02966
Afwijkende ingangsdatum OPNP-i
J
J
P23049
Loonheffingstabel afwijkend tijdvak
J
N
P23155
Solistische functie
J
J
Actie
Geen aanvullende actie vereist.
Database lock scherm Ziektegeval
Waarom
In geval van een mutatie op de TAB 'Ziektegeval', 'Ziektetijdvakken', 'Verpleegadres' of 'Notitie (onderdeel van procedures t.b.v. ziekteregistratie), waarbij wordt geschakeld naar een andere TAB binnen deze procedurestap zónder de wijziging op te slaan leidde dit ertoe dat databasetabellen geblokkeerd werden totdat de wijziging alsnog werd opgeslagen of teruggedraaid. Deze database locks konden tot dat moment leiden tot onder andere performance issues.
Een vergelijkbare situatie met betrekking tot het scherm 'Salaris' hebben we eerder al opgelost. Klik hier voor meer informatie.
Hoe
Nu zal in dit soort situaties bij het schakelen naar een andere tab in de procedurestap '(Nieuwe) Ziekteregistratie' een popup verschijnen met een drietal opties waarmee wordt voorkomen dat databasetabellen worden geblokkeerd:
Ja: hiermee wordt de wijziging opgeslagen voordat naar de andere TAB worden genavigeerd
Nee: hiermee wordt de wijziging niet opgeslagen (teruggedraaid naar de oude waarde) voordat naar de andere TAB worden genavigeerd
Annuleren: hiermee wordt de wijziging niet opgeslagen (teruggedraaid naar de oude waarde) en blijf je in de huidige TAB
Actie
Geen aanvullende actie benodigd
Export Self Service: exporteren medewerker uit dienst
Waarom
Indien gewenst kan een medewerker uit dienst (nogmaals) volledig worden geëxporteerd naar Self Service. Dit kan door -bijvoorbeeld met de functie 'Afroep werknemer HSS' (175570)- voor deze medewerker selectierubriek P05009 op de waarde 'A' te zetten. Als bij de daadwerkelijke export (functie 'Aanmaken export HRSS' (175500)) werd gekozen voor de optie 'Beide' in plaats van 'Afroep' werd het dienstverband uit dienst niet geëxporteerd.
Hoe
HR Core Beaufort is aangepast dat ook bij de selectie Beide het dienstverband uit dienst wordt geëxporteerd.
Actie
Geen verdere actie noodzakelijk.
Export Self Service: stuurgegeven HSS_VRLF
Waarom
Momenteel wordt de aan-en afwezigheidsgegevens (365 dagen tabel) gekenmerkt voor export naar Self Service wanneer de 'technische' rubriek P05012 een waarde heeft voor de betreffende medewerker. Deze rubriek wordt onderhuids automatisch gevuld op basis van relevante gebeurtenissen zoals bijvoorbeeld een verlofopname of een ziekteregistratie. Het daadwerkelijk exporteren van de 365 dagentabel naar Self Service wordt bepaald door het stuurgegeven HSS_VRLF: bij een waarde 'J' is er sprake van export van de aan- en afwezigheidsgegevens. Bij een waarde 'N' uiteraard niet.
Het vullen van rubriek P05012 vond echter plaats ongeacht de waarde van het stuurgegeven, dus ook in geval deze niét aan Self Service worden aangeleverd. Los van de inefficiëntie kan dit ook leiden tot de export van grote hoeveelheden niet relevante (verouderde) data als een klant op een later moment de export van aan- en afwezigheidsgegevens wil activeren.
Hoe
HR Core Beaufort is hierop aangepast:
Als het stuurgegeven HSS_VRLF de waarde N heeft, wordt rubriek P05012 niet meer onderhuids gevuld.
Als het stuurgegeven HSS_VRLF de waarde N heeft, worden bij de installatie van deze release eventuele aanwezige waarden voor rubriek P05012 verwijderd.
Actie
Geen verdere actie noodzakelijk.
Opgeloste meldingen
Foutmelding in UWV berichtenverkeer (change 7620106)
Melding
EDI-berichten aan het UWV van het type UwvZwMlaMelding en UwvZwMlaHersteldMelding werden door het UWV afgewezen met een VAS500 foutmelding. De oorzaak van deze foutmelding was het niet aanleveren van de vervallen rubriek S07002 (UWV risicogroep). In de versie die wij tot deze release ondersteunden moest deze rubriek op basis van de UWV controles een waarde bevatten. Voor bestaande klanten ging dit veelal goed omdat de vervallen rubriek nog steeds een waarde had in de database, maar voor nieuwe(re) klanten leidde dit tot de VAS500 foutmelding.
Oplossing
De berichten zijn aangepast naar de laatste versie beschikbaar gesteld door het UWV. In die versie hoeft de vervallen rubriek S07002 niet meer gevuld te zijn.
Actie
Geen aanvullende actie vereist.
Inpassingstabelnummer 9999 minimum (change 7301636)
Melding
Bij het gebruik van inpasnummer 9999 werd in het "Salaris" venster het bruto salaris en bruto uurloon niet goed berekend indien er op instellingsniveau sprake was van een CAO minimum(uur)loon. Onterecht werd er gerekend met het CAO minimum(uur)loon. In geval van inpasnummer 9999 moet namelijk altijd gerekend worden met het wettelijk minimumuurloon.
Oplossing
De programmatuur is aangepast zodat nu het juiste bruto salaris en bruto uurloon worden berekend op basis van het wettelijk minimumuurloon.
Actie
Geadviseerd wordt om de bruto salarissen opnieuw te bepalen voor instellingen waarvoor een CAO minimumloon geldt, hiervoor werd inpasnummmer 9999 immers foutief berekend:
Salarisadministratie --> Salarisregelingen --> 160060 Bepalen bruto salarissen
Laat het vinkje staan bij 'Alle salarisregelingen' of selecteer de gewenste salarisregeling
Selecteer de relevante instellingen.
Medewerkers meerdere keren geëxporteerd naar Self Service (change 56934421)
Melding
In de 2025-02 release hebben we een wijziging doorgevoerd in het kader van change 7089779. Helaas had deze wijziging een ongewenst neveneffect in de zin dat dienstverbanden uit dienst met een P05012 waarde die ná de datum uit dienst ligt, steeds opnieuw werden geëxporteerd. Dit werd veroorzaakt doordat Beaufort na de export voor deze dienstverbanden de waarde van P05012 niet leegmaakte.
Oplossing
HR Core Beaufort is aangepast zodat in dit soort situaties de waarde van P05012 weer wordt leeggemaakt en het dienstverband maar eenmaal wordt geëxporteerd.
Actie
Geen aanvullende actie vereist.
... Meer weergeven
Labels:
21-02-2025
17:25
8 Kudos
Op het ideeënportaal kwam het verzoek om naar aanleiding van de gepubliceerde HR Core releasenotes vragen te kunnen stellen in geval van onduidelijkheden. Omdat we uiteraard die vragen willen beantwoorden starten we bij wijze van proef met een releasenotes gerelateerd forumtopic 'Vragen releasenotes 2025-03''. Klik hier om naar de releasenotes te gaan.
In dit topic kun je je releasenotes gerelateerde vragen stellen, we zullen daar dan zo spoedig mogelijk op reageren. En wellicht heeft een andere gebruiker ook wel een antwoord op de gestelde vraag!
We hopen op deze wijze ook meer feeling te krijgen met de vragen die de releasenotes zoal opleveren, zodat we hier bij het schrijven ervan al rekening mee kunnen houden. Na een aantal maanden zullen we evalueren in hoeverre deze opzet de gewenste waarde oplevert.
... Meer weergeven
Labels:
- Labels:
-
2025 - Maart
14-02-2025
14:26
Hartelijk dank voor dit idee. We snappen de relatie die gelegd wordt met de nieuwe versie van HR Core Beaufort. De primaire focus ligt echter initieel op de herbouw 'as is' maar dan als een 100% webapplicatie met een nieuwe UI en UX.
Dit maakt straks een naadloze overgang van het huidige Beaufort naar het nieuwe Beaufort mogelijk.
In dit geschetste kader is realisatie dus onwaarschijnlijk, wel snappen we de wens en kunnen we na livegang van het nieuwe Beaufort hier verbeteringen in doorvoeren.
... Meer weergeven
14-02-2025
14:07
Hallo @Alfaro Pentury dank je wel voor dit idee.
Op zich is het al mogelijk om op basis van één signaaldefinitie zowel een signaal naar Mijn Youforce te sturen als een workflow klaar te zetten. Dit door simpelweg zowel de optie 'Tonen op centrale takenlijst Youforce' als de optie 'Versturen via workflow' aan te vinken' (en uiteraard de benodigde velden te vullen).
... Meer weergeven
14-02-2025
13:52
Dank je wel voor dit idee, in dit kader is er al een alternatief aanwezig!
HR Core Beaufort ondersteunt meerdere afdrukvormen van de verwerkingsverslagen met elk een eigen fontgrootte. Je kunt de gewenste 'printer' selecteren in het betreffende scherm, bijvoorbeeld 'DIR_DWARS_KLEIN'.
Als je een bepaalde afdrukvorm default wilt toepassen kun je deze op gebruikersniveau vastleggen in 'Mijn Beaufort' (dropdownmeny Extra > Mijn Beaufort).
... Meer weergeven
13-02-2025
15:58
Goedemiddag @jolandazwier inderdaad het proberen waard!
Ik zal bij het publiceren van de releasenotes een forumtopic 'Vragen releasenotes 2025-03' starten en hier in de releasenotes zelf ook aan refereren. In die gevallen (bv significante functionele wijzigingen) waarbij het alsnog nodig is om online vragen te beantwoorden, kan dat uiteraard 'adhoc' geregeld worden.
... Meer weergeven
13-02-2025
15:50
Goedemiddag @RobZuethof rubriek P01617 (WVP eerste AO-dag) is een rubriek die door Beaufort onderhuids wordt berekend en opgeslagen in de ziektegeval tabel. Deze kan via Reporting ontsloten worden. Uiteraard kan deze ook via een eigen scherm in HR Core Beaufort worden getoond.
... Meer weergeven
07-02-2025
15:06
Met initieel de focus op HR Core Beaufort: zou het al toegevoegde waarde hebben als we binnen het forum per maand een topic 'Vragen mbt de releasenotes release 2025-XX' openen waar de vragen kunnen worden gesteld en we die uiteraard proberen te beantwoorden?
... Meer weergeven
07-02-2025
13:39
@Ralph een en ander is al via de call behandeld. De vertraging zat idd in het steeds opnieuw aanleveren van de 365 dagen tabel.
@LiesbethDemming dit soort vragen kun je het beste even via de Servicedesk laten lopen. Het wegschrijven van de waarden in de historie zorgt er iig voor dat de bestaande waarden niet verloren gaan. Daarnaast komt er nog een verbetering in de best practice.
@RichardR correct. Betreffende rubrieken hebben een bewaartermijn waarbij voor alle, uitgezonderd de twee genoemden, ook historieregels zijn aangemaakt.
... Meer weergeven
- « Vorige
- Volgende »
Activiteits-feed voor Frank JHM Poell
- Re: Release notes: HR Core Beaufort 2025-04 (Upgrade 57) gepost op Releases Youforce HR Core Beaufort. 09-04-2025 17:59
- Re: Update omtrent pilotfase 'vernieuwing HR Core Beaufort' gepost op Nieuws Youforce HR Core Beaufort. 04-04-2025 14:29
- Re: Release notes: HR Core Beaufort 2025-04 (Upgrade 57) gepost op Releases Youforce HR Core Beaufort. 03-04-2025 13:21
- Re: Release notes: HR Core Beaufort 2025-04 (Upgrade 57) gepost op Releases Youforce HR Core Beaufort. 03-04-2025 09:27
- Re: Vragen releasenotes 2025-04 gepost op Forum Youforce HR Core Beaufort. 28-03-2025 12:48
- Kudos krijgen voor Vragen releasenotes 2025-04. 27-03-2025 13:20
- Re: Release notes: HR Core Beaufort 2025-04 (Upgrade 57) gepost op Releases Youforce HR Core Beaufort. 27-03-2025 09:27
- Re: Release notes: HR Core Beaufort 2025-04 (Upgrade 57) gepost op Releases Youforce HR Core Beaufort. 25-03-2025 09:50
- Re: Actieve signalering kunnen inrichten voor medewerkers gepost op Ideeën Youforce HR Core Beaufort. 25-03-2025 09:34
- Kudos krijgen voor Vragen releasenotes 2025-04. 24-03-2025 07:08
- Youforce releases 2025-04 gepost op Releases Visma Raet. 21-03-2025 15:02
- Release notes: HR Core Beaufort 2025-04 (Upgrade 57) gepost op Releases Youforce HR Core Beaufort. 21-03-2025 14:55
- Vragen releasenotes 2025-04 gepost op Forum Youforce HR Core Beaufort. 21-03-2025 14:52
- Re: Actieve signalering kunnen inrichten voor medewerkers - Status gewijzigd in: Ingepland gepost op Ideeën Youforce HR Core Beaufort. 21-03-2025 14:24
- Re: Vervaldatum meegeven bij verlofrechtmutatie - Status gewijzigd in: In onderzoek gepost op Ideeën Youforce HR Core Beaufort. 21-03-2025 14:05
- Re: Vragen releasenotes 2025-03 gepost op Forum Youforce HR Core Beaufort. 21-03-2025 11:33
- Kudos krijgen voor Vragen releasenotes 2025-03. 13-03-2025 08:57
- Re: Hotfix 8 maart mbt UWV foutmelding 'Melding langdurig ziek' gepost op Nieuws Youforce HR Core Beaufort. 10-03-2025 10:58
- Kudos krijgen voor Hotfix 8 maart mbt UWV foutmelding 'Melding langdurig ziek'. 10-03-2025 10:10
- Hotfix 8 maart mbt UWV foutmelding 'Melding langdurig ziek' gepost op Nieuws Youforce HR Core Beaufort. 07-03-2025 10:31