avbryt
Viser resultater for 
Søk heller etter 
Mente du: 
Mine områder

Logg inn eller registrer en ny bruker

for å automatisk få tildelt relevante områder i Mine områder.

Hanne HH
CONTRIBUTOR *

Vedlegg til bredbånd

av Hanne HH

Hei 

En ansatt skal sende inn utlegg på bredbånd. 
Holder det med kopi av avtalegiro/ e.faktura der ansattes navn, adresse, og beløp kommer frem? 
Eller må fakturaen legges ved? 

1 SVAR 1
Nils Fossum
GURU *

av Nils Fossum

Faktura må også legges ved, jmfr. skattebetalingsforskriftens §5-6-11.