Mijn Communities
Help
Raymond_de_Rozario
ACTIVE CONTRIBUTOR ***

Melding "login met ADFS"

door Raymond_de_Rozario

Goedemorgen,

 

Ik weet niet hoe lang onderstaande al speelt, maar ik loop er sinds vandaag pas tegen aan. Wanneer ik naar mijn.youforce.com toe ga, dan zie ik onderstaande knop. Nu weet ik vanuit mijn functie wat ADFS is en wat het doet, maar buiten onze ICT om denk ik dat er maar weinig mensen zijn die deze kennis ook hebben. Nu probeert onze organisatie de medewerker zo goed mogelijk op te voeden en niet zomaar op knoppen te drukken, helemaal niet als ze niet weten wat het is. 

 

De meesten, en ik denk dat dit voor de meeste organisaties geldt, kennen SSO of Singe SingOn wel. Hebben jullie de mogelijkheid om dit aan te passen?

Raymond_de_Rozario_1-1752130453790.png

 

 

 

 


Met vriendelijke groeten,

Raymond de Rozario
Bedrijfskundig applicatiemedewerker

Medisch Centrum Leeuwarden

3 ANTWOORDEN 3
MdeBeer
CHAMPION ***

door MdeBeer

Wij gbruiken ook Entra ID en krijgen (al een tijdje) onderstaande knop.

MdeBeer_0-1752493717370.png

 


Michel de Beer
Functioneel beheerder Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden, Houten
Raymond_de_Rozario
ACTIVE CONTRIBUTOR ***

door Raymond_de_Rozario

Het meest bijzondere is dat ik met mijn @onyouforce.com account  ben ingelogd op de webpagina, niet met mijn Windows account.


Met vriendelijke groeten,

Raymond de Rozario
Bedrijfskundig applicatiemedewerker

Medisch Centrum Leeuwarden

door Provincie Gelderland

Dit ziet er voor ons niet bekend uit. We gebruiken wel 'Entra ID', de Azure variant van ADFS, als enige identiteitsprovider (Authentication Settings) tbv SSO. Het inloggen gaat regulier met je email, kortom geen verandering van normaal.