om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
Kunnen digitale facturen van agrarisch toeleveranciers of afnemers welke zijn aangesloten bij JoinData (voorheen EDI Circle) worden ingelezen in E-accounting? Zo ja hoe gaat in zijn werk?
In Accountview kan dit al jaren.
Bos Huisman.
Maar wat is dan het alternatief voor Visma voor een cloudoplossing als Eaccounting aangezien Accountview niet meer wordt doorontwikkeld (end of life aangekondigd)?
Beste @jeerke1989 . Deze functionaliteit is voor eAccounting niet ontwikkeld. Het ontbreken van velden in eAccounting voor vastllegging van de extra informatie die EDI Circle biedt is een belangrijke reden hiervoor. (N, P etc.) Ook het feit dat eAccounting geen Persoonlijke Ondernemingen ondersteunt maakt dat eAccounting minder geschikt is voor complexere agrarische administraties.
Met vriendelijke groet,
Bob/Product Manager
Visma eAccounting BV
HJE Wenckebachweg 200
1096 AS Amsterdam
Tel: 020-355 29 99
Copyright 2021 Visma Community. All right reserved.