Eva Kalniņa
CHAMPION *

Atvaļinājuma anulēšana

autors Eva Kalniņa

Labdien!

 

Kā notiek atvaļinājuma anulēšana, ja atvaļinājums pieteikts caur HoP, bet Darbiniekam atvērta slimības lapa un atvaļinājumu vēlas anulēt?

 

Paldies jau iepriekš!

 

 

6 ATBILDES 6
ritagolde
VISMA

autors ritagolde

Labdien Eva,

 

Horizon un HoP produktu attīstības ceļa kartē ir publicēta ideja par atvaļinājuma grafikiem, kurā apskatām arī ideju uzlabot prombūtņu atcelšanas funkcionalitāti. https://www.visma.lv/horizon/versiju-attistiba/

Ja Jums šī ideja šķiet vērtīga, lūdzam pielikt savu "balsi". Norādot e-pasta adresi, saņemsiet arī informāciju par šīs idejas potenciālo attīstību.

Eva Kalniņa
CHAMPION *

autors Eva Kalniņa

Sveika!

Šis derēja, kad Darbinieks nepieteica Atvaļinājumu caur HOP pašapkalpošanos, jo tad bija Iesniegums un vadījumu Rīkojumu no kura tālāk ģenerējās prombūtnes dokuments.  Piesakot Hop atvaļinājumu pēc tam, kad ir apstiprināts, Horizon ģenerē jau prombūtnes Dokumentu. Ieejot Atvaļinājuma pieteikumos (Horizon) tur var uziet uz konkrētā atvaļinājumā un izvēlēties Anulēts, bet Prombūtnes dokuments neanulējas. Mēs tikko sākām pieteikumus caur pašapkalpošanos un ar anulēšanu pirmo reizi saskaros.

Accepted solution
ZANER
CONTRIBUTOR **

autors ZANER

Un ja pie Prombūtnēm šo ģenerēto dokumentu izdzēš ar sarkano ķeksīti? Man tādā veidā ir nostrādājis, jo galvenais, lai Prombūtnēs neparādās 🙂

Eva Kalniņa
CHAMPION *

autors Eva Kalniņa

Izdzēst var. 🙂 Biju iedomājusies, ka te arī pārsvītrosies pāri kā anulēts. 🙂 Tādēļ uzreiz neķēros pie dzēšanas. Paldies par iedrošināšanu Zane. 

ZANER
CONTRIBUTOR **

autors ZANER

Anulēts parasti pārsvītrojas, jā, bet ne Prombūtņu gadījumā 🙂

Lūdzu, lai jauka Valentīndiena 🙂

ZANER
CONTRIBUTOR **

autors ZANER

Sveika! Pamēģiniet caur Prombūtnēm anulēt rīkojumu.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām