Raimonds
CONTRIBUTOR *

HOP rēķini

autors Raimonds

Labdien

Nekādi nevaru saprast. Vai tiešām, lai izmantotu lietotni HOP rēķini. Rēķini jāieraksta gan Horizon programma un tad vēl HOP Rēķini lietotnē. Un kurā vietā vietā var atrast precīzu instrukciju par to, kādiem jābūt iestatījumiem, lai HOP rēķini darbotos korekti.

4 ATBILDES 4

autors Diāna Bomiņa

Labdien, @Raimonds  !

 

Nē, tā nav, ka ir jāvada rēķini gan HoP, gan Horizon. Tas, ko ievadīsiet HoP, tas būs pieejams automātiski arī Horizon un otrādi. Sekojot šim linkam (https://community.visma.com/t5/Zinasanu-baze/tkb-p/LV_VE_HoP_zinasanu_baze/label-name/hop:%20r%C4%93...) var atrast daudz noderīgus rakstus par HoP rēķiniem.

Raimonds
CONTRIBUTOR *

autors Raimonds

Raksti varbūt kādam arī der, bet savas atbildes tajā neatradu

Accepted solution
Diāna Bomiņa
VISMA

autors Diāna Bomiņa

Ja Jums interesē kāda sistēmas konfigurācija ir nepieciešam precīzi Jūsu biznesa gadījumā, ieteiktu vērsties pie Jūsu apkalpotāja, kurš spēs izpētīt Jūsu procesus un ieteikt, kā tos realizēt sistēmā. Kopumā, lai sistēma darbotos - ir nepieciešams aktivizēt metarēķina dokumenta tipu, kā arī apstiprināšanas uzdevuma dokumenta tipu, kuram jāpiesaista numerators ar tipu "saglabājot" (to aktivizē tikai tad, ja tāds sistēmā nav, ja ir, tad izmanto esošo), kā arī, protams, ir jānodefinē metarēķinu saskaņošanas scenārijs. Tas ir pats minimums, taču atkarībā no Jūsu procesiem/vajadzībām, var būt nepieciešama papildu konfigurācija.

autors Diāna Bomiņa

Kā arī, nepieminēju augstāk, ka vēl, protams, ir nepieciešama pati HoP rēķinu licence, kurai jābūt piešķirtai visiem tiem HoP lietotājiem, kuri saskaņos vai vadīs rēķinus HoP pusē. Kopumā nianses varētu būt daudz, bez skaidru procesu izpētes nevaru viennozīmīgi atbildēt par precīzu konfigurācijas izklāstu.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām