Simonija
CONTRIBUTOR *

ARF atlikumi

autors Simonija

Labdien, uzņēmums sāk darbu ar personāla moduli. Gribam ievadīt ARF atlikumus. Esam izvēlējušies atlikumus ievadīt pēc kalendārajām dienām. Ja atvaļinājuma uzkrājums ir vesels periods (piem. no 24.05.2020-23.05.2021)-viss pareizi- rādās 28 kalendās un 20 apmaksājamās dienas. Problēma sākas, ja atvaļinājuma uzkrājums nav pilns periods (piem.11.01.2021-24.05.2021)-rāda ka 10.34 kalendārās un 8.34 apmaksājamās dienas, bet vajadzētu būt 7.89 apmaksājamās dienas. Nepareizi rādās apmaksājamās dienas. Kur varētu būt kļūda? Pielikumā ieliku printscreen.

 
 
 

 

 

1 ATBILDĒT 1
Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Ieva Juraševska

Sveika, @Simonija !

 

Ja sākuma atlikums nav par pilnu periodu, tad tas jāievada kā sākuma atlikums, norādot atlikušo dienu skaitu par periodu. 

Šajā gadījumā:

1) Būtu jāsaprot, vai tiešām darbiniekam atlikums ir nepilnas dienas - ieteiktu tās noapaļot, piemēram, uz 10 kalendārajām dienām;

2) Ja esiet izvēlējušies ARF uzskaiti veikt kalendārajās dienās, tad apmaksājamo dienu skaits ARF ievadlogā ir informatīvs. Tas tiek korekti aprēķināts pie darbinieka atbrīvošanas.

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām