MontaK
CONTRIBUTOR *

Apgādes pavadzīmju ievadīšana, labošana periodā pirms notikušas inventarizācija

autors MontaK

Labdien, lūdzu palīdziet atrisināt problēmu, kas ieviesusies preču noliktavā. Tākā pieredze Horizon MT noliktavas uzskaitē man ir niecīga, zinu tikai kā atskaites dabūt ārā, bet pārzinu citas uzskaites programmas un preču uzskaites īpatnības, šobrīd kā grāmatvedis mēģinu savākt lauku, lai pareizi noslēgtu pirmo pārskata gadu.

Pārņemot grāmatvedības uzskaiti, kura bija haotiska , tika veikta kreditoru salīdzināšana, un tika  konstatēts, ka veikalu noliktavās ir pietiekami daudz nodublētas  un kļūdainas pavadzīmes, kuras būtu jāaulē vai jālabo atbilstoši piegādātaja datiem. Veikalos ir veiktas inventarizācijas 2023.g.janv., ar kurām jau bija problēmas tās noslēgt. 

Lūdzu palīdziet ar detalizētāku aprakstu, kur,kā un kad  veikt kļūdaino pavadzīmju labošanu un dublēto anulēšanu Horizon programmā.  kā arī inventarizācijas rezultāta labošanu??

a.c Monta

 

2 ATBILDES 2
Alvis
CONTRIBUTOR ***

autors Alvis

Ja jau veikta ir preču inveneterezācija un preces noliktavas atlikumos ir ok, tad piegādātāju atlikumus un korekcijas ieteiktu veikt ar Apgādes rēķinu palīdzību (var arī tur norādīt pavadzīmju numurus). Šādi netiks vairs aiztikti noliktavas atlikumi.

Accepted solution
Lana Garonska
VISMA

autors Lana Garonska

Sveicināti. Aprakstītās problēmas ir ļoti vispārīgas, nekonkrētas. No šāda apraksta nevarēsim Jums iedot nekādu rīcības instrukciju. Iesakām sazināties ar savu HORIZON konsultantu, kas noteikti atradīs labāko risinājumu Jūsu situācijai.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām