Marika8
CHAMPION **

Atgriešanas pavadzīmē nomenklatūra ar dažādiem parametriem

autors Marika8

Labdien, 

 

Kāds varētu būt iemesls tam, ka divi cilvēki ar vienādām tiesībām vada atgriešanas pavadzīmi, bet katram no tiem parādās atšķirīga informācija nomenklatūras rindā. 

Ievadot nomenklatūras kodu, vienam lietotājam uzreiz iekrīt finansējuma postenis, kas norādīts attiecīgajā nomenklatūras grupā 9bet pats lauks ir neaktīvs), bet otram lietotājam (ar tādām pašām tiesībām) finanšu dimensijā parādās "V' (visas dimensijas) un lauks ir neaktīvs (nav iespēju labot). 

 

Varbūt kādam ir ideja, kāpēc veidojas šāda situācija? Un varbūt ir idejas, kur meklēt avotu? (tiesības izskatītas). 

3 ATBILDES 3
Marika8
CHAMPION **

autors Marika8

Liels paldies par atbildēm! 
Izrādās, kolēģim Kontroles un vides parametros bija izņemti ķeksīši. 

Marika8_0-1698910626560.png

 

autors Diāna Bomiņa

Labdien, @Marika8 !

 

Ar lielu varbūtību, tas ir tādēļ, ka Jums un otram cilvēkam atgriešanas pavadzīmē ir ielasītas dažādas partijas vienai un tai pašai precei. Piemēram, izveidoju atgriešanas pavadzīmi, kur ir divas vienādas preces dažādās rindās, tikai vienā izvēlējos vienu partiju un otrā rindā citu (noklusēti sistēma strādā pēc FIFO metodes). 

 

1.) Lai redzētu partijas informāciju atgriešanas pavadzīmē, ir jāaktivizē partijas logs ar CTRL+P  vai peles labais klikšķis un izvēlas "Rādīt partijas"

Screenshot_1.png

 

2.) Tagad kā piemērs, abās rindās ir viena un tā pati nomenklatūras kartīte, tikai pirmajā rindā var redzēt, ka partijas numurs ir "sdsads", partijas saņemšanas brīdī bija norādīta struktūrvienība "11" un summa 1.45 EUR

 

1.png

 3.) Arī tā pati nomenklatūra, tikai  partiju logā redzams, ka partija ir ar citu numuru "tests", par citu summu un ar citām dimensijām.

2.png

 

Iespējams šis ir Jūsu gadījums.

Accepted solution
Ludmila_M_
CHAMPION ***

autors Ludmila_M_

Vai tiek vadīta precīzi tā pati nomenklatūra?

Kontroles un vides parametros vēl var apskatīt

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām