Delita
CONTRIBUTOR *

Atvaļinājuma naudas izmaksa no 2 veida brīvajām dimensijām

autors Delita

Labdien !

 

Vai ir iespējams aprēķināt un izmaksāt atsevišķi atvaļinājuma naudu no darba samaksas, kas darbiniekam tiek izmaksāta no 2 dažādām dimensijām. (Uzņēmumam ir finansējums, kurš ir sadalīts 2 pozīcijās =  dimensija T un N).

Darbiniekam  ir  Prombūtne , kurā parādās kopsumma par 6 mēnešiem par abām dimensijām kopā. Prombūtnē (Kontu precizējums) ir iespēja ielikt tikai 1 dimensiju,  T vai N.  

 

Varbūt Uzskaites parametros ir  jāpieliek papildus kaut kas ?  Ja būtu iespējams  Prombūtnes kontu precizējumā ielikt divas dimensijas, tad pie Izmaksu saraksta varbūt  varētu atdalīt. 

Sadalīt atvaļinājuma naudas summu  nepieciešams, lai varētu iesniegt atskaiti par katras dimensijas izdevumiem atsevišķi :  Tiešās izmaksas un Netiešās izmaksas.

 

 

2 ATBILDES 2
Delita
CONTRIBUTOR *

autors Delita

Jā, samaksa, kura  ieiet vidējā izpeļņā arī sadalās šajās 2 dimensijās.

Liels paldies par atbildi !  Mēģināsim šādi  rast  risinājumu.  Grūtības tikai varētu būt tajā, ka grāmatvedība ir centralizēta,

un šo punktu : "jāatceras, ka jāveido jauna versija ".

Accepted solution
Anita Barbane
VISMA

autors Anita Barbane

@Delita 

Labdien!

Vai samaksa, kas ieiet vidējā izpeļņā, arī sadalās šajās 2 dimensijās? Ja jā, tad atvaļinājumam piesaistītā kontēšanas shēmā Debeta pusē jānorāda @Rēķina no debets, un programma iepriekšējo 6 mēnešu summas pati sadalīs proporcionāli pa šīm dimensijām un nevajag neko vadīt kontējuma precizējumos.

Ja labo kontēšanas shēmu, jāatceras, ka jāveido jauna versija un jānorāda no kura brīža būs izmaiņas.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām