Eva Kalniņa
CHAMPION *

Avaļinājuma darba gada periodi

autors Eva Kalniņa

Sveicināti!

Jautājums sekojošs:

Darbiniekam darba gada periods ir no 05.09.2017-04.09.2019. Darbinieks paņēma divas nedēļas atvaļinājumu aprīlī par periodu no 05.09.2017-04.03.2018, bet programmā, vadot prombūtnes datus programma darba gadu nesadala attiecīgi līdz tam 04.03.2018, bet iemet visu gada periodu? Vai arī ja būtu nedēļa atvaļinājums, vienmēr ir jālabo periods, jo iemet visu gadu. Vai ir kāda iespēja, ka programma pati aprēķina pēc prombūtnes laika darba gada periodu vai tomēr tam ir jāseko līdzi un jāraksta periods vadoties pēc iepriekš izņemtā atvaļinājuma? Paldies. Cerams, ka saprotami izklāstīju savu domu. 🙂

6 ATBILDES 6
Gunta Germane
CHAMPION **

autors Gunta Germane (Atjaunots ‎06-09-2018 22:12 autors Gunta Germane )

Labvakar

Dokumenta ievada laikā tiešām parādās darba gads par kuru izmanto atvaļinājumu - tā nu tas ir programmā paredzēts 

Ja tiks izmantots atvaļinājums par 2 gadu  darba periodiem par periodu no līdz parādīsies pirmā darba gada sākums un otrā darba gada beigas.

Nekas nav jālabo. Programma visu izdara korekti 

Pa labi no šiem lodziņiem ir apskates logs ( uzspiež uz brillītēm) ARF detalizācija 

Šai vietā var redzēt konkrēti kāda perioda atvaļinājuma uzkrājuma dienas izlietotas ( ja 1 darba gads- 1 rindiņa bet ja 2 darba gada periodi- 2 rindiņas) . Ja neredz- uz saraksta izskata atrodiet kolonas : 

"izlietojums no" un " izlietojums līdz" 

Vienīgi man neizdevās izveidot standarta atskaiti- izdruku ar datiem " izlietojums no"  un " izlietojums līdz" 

Problēmu atrisināju prombūtnes dokumentam izveidojot jaunu word atskaiti dokumentam kuru noformēju kā rīkojumu par atvaļinājuma piešķiršanu - tai skaitā par kuru darba gadu izlietots un par kādu periodu darba gadā izlietots atvaļinājums. 

Atbilde ir situācijā ja lieto ARF-jauns

 

Eva Kalniņa
CHAMPION *

autors Eva Kalniņa

Tad izdrukājot Rīkojumu, Rīkojumā rādīsies pilnais darba gads, nevis tas par kuru reāli darbinieks izņem atvaļinājumu.

Gunta Germane
CHAMPION **

autors Gunta Germane (Atjaunots ‎07-09-2018 21:07 autors Gunta Germane )

" Tad izdrukājot Rīkojumu, Rīkojumā rādīsies pilnais darba gads, nevis tas par kuru reāli darbinieks izņem atvaļinājumu." parastajā izdrukas formā  no atvaļinājuma aprēķina dokumenta -Jā. 

Es rīkojuma izdruku nesagatavoju tur kur ir dokuments rīkojums - šo dokumenta veidu neizmantoju jo praktiski kadru daļa un algu grāmatvedība ir 1 personā

Algās ievadu prombūtnes dokumentu kuram pati uzzīmēju izdrukas formu Word kuru izmantojot panācu situāciju ka ir informācija par kuru darba gadu (vai gadiem) un konkrēti par kādu periodu(periodiem)  izmantots atvaļinājums .

Rakstu arī daudzskaitlī jo izdrukas formā parādās identiski ka apskatē- dati par katru darba gadu atsevišķi ja atvaļinājums ir par vairāk nekā 1 darba gadu ) 

Eva Kalniņa
CHAMPION *

autors Eva Kalniņa

Mums kadru daļa un algu grāmatvedība nav vienā personā un drukājam rīkojuma vienu eksemplāru ko liekam klāt pie iesnieguma. Vai mēs vienīgie drukājam? 🙂 Tāpēc šobrīd nesaprotu kā labāk darīt.

Accepted solution
Eva Kalniņa
CHAMPION *

autors Eva Kalniņa

Risinājums saņemts. Paldies!

autors Mija Zaļūksne

@Eva Kalniņa - paldies par informāciju!

 

Vai variet padalīties, kāds bija problēmas risinājums - ja nu vēl kādam lietotājam tas kādreiz noder?

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām