I_N_G_A
CONTRIBUTOR *

Avansa izdevumu dokuments

autors I_N_G_A

Labdien!

 

Kad veidojam Avansa izdevumu dokumentu, tad, "Pamatojums" laukā no Attaisnojamo izdevumu pieteikuma (kuru aizpilda darbinieks) ielasa 1) "Izdevuma veids" nosaukumu un 2) "Piezīmes" tekstu!

Kas būtu jādara, lai Avansa izdevuma dokumenta laukā "Pamatojums" ielasās tikai "Izdevuma veids" nosaukums?

2 ATBILDES 2
Marika8
CHAMPION **

autors Marika8

Labdien, 
Lai nebūtu jāver jauna tēma, līdzīgs jautājums par šo virzienu: 
Vai pamatojuma lauka aizpilde avansa izdevumu dokumentiem, kuriem tiek piesaistīts kreditora rēķins, arī nav labojams? Šobrīd tajā iekrīt informācija par pilnu PVN arī gadījumos, kad PVN ir tikai 50% (autotransporta izdevumu gadījumos). Šobrīd maksājumos jau vairs vispār PVN summu reti uzrāda, tāpēc būtu jauki, ja varētu veikt korekcijas un PVN uzrādīt korektā apmērā. (50% no rēķinā uzrādītās summas)

Accepted solution
Diāna Bomiņa
VISMA

autors Diāna Bomiņa

Labdien, @I_N_G_A !

 

Pamatojuma lauka aizpilde avansa izdevumu dokumentiem, kas tiek ģenerēti no komandējumu atskaites vai manos izdevumos pieteiktā čeka - ir ieprogrammēts, ka automātiski aizpildās ar izdevuma veida nosaukumu un piezīmju lauku, ja piezīmes tika norādītas. Šo nav iespējams šobrīd labot.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām