Anonymous
Neattiecas

Avansa norēķinu dokumentu sarakstā vairs nav iespējams kopēt dokumentu

autors Anonymous

Versija 535.9 pazudusi iespēja kopēt dokumentu.

7 ATBILDES 7
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Labdien!

Avansa norēķinu dokumentu saraksta funkcija ir apvienot visus norēķinu personu dokumentus. Šajā sarakstā nav iespējas pievienot jaunus dokumentus, tāpēc arī nav iespējas kopēt jau esošos. Izmantot iespēju kopēt var kādā no šiem sarakstiem:

Dokumenti->Avansa norēķini->Darbības->Naudas saņemšanas dokumenti

Dokumenti->Avansa norēķini->Darbības->Naudas izdevumu dokumenti

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Nolēmu pamēģināt šo darbību, jo esam arī izmantojuši. 

Ceļš : Dokumenti- Avansa norēķini (izlasē "Avansa norēķini"). Vienkāršo atlases nosacījumu pozīcijas ir periods un konkrēta persona (var arī bez tās). Atveroties sarakstam, ar peles labo pogu vai Shift+F2 sanāk kopēšana konkrētam Avansa norēķinam.

Pārnesās dati konkrētai personai un piezīmju lauks. Tos koriģē, bet izdevumu dokumenti jāvada jauni. 

Informatīvi - strādājam 535.versijas 11.laidienā

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Ir divi atsevišķi saraksti:

Avansa norēķinu dokumentu saraksts

Avansa norēķinu saraksts

 

Sākotnēji minējāt, ka Jums ir pazudusi iespēja kopēt avansa norēķinu dokumentus, tāpēc mūsu atbilde bija, ka tāda iespēja nekad nav bijusi. Ja tomēr bijāt domājusi kopēt pašus avansa norēķinus, tad šī iespēja tiešām darbojas kā esat aprakstījusi un neesam konstatējuši, ka tā kādā brīdī būtu bijusi pazudusi. Kopēt var gan ar minēto taustiņu kombināciju, gan arī ar peles labo klikšķi, izvēloties "kopēt". 

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Ai, ne gluži. Pazudusi kopēšanas iespēja bija "einarsb".

Par cik esmu arī kopējusi, jo mums daudz tādu personu un tās regulāri atkārtojas, tad iedomājos,- vai tiešām nu vairs nav tādas iespējas? (nesem uzlikām jaunu versiju). Šī iemesla dēļ nolēmu pārliecināties. 

Un pārliecinājos - strādā gan!  Un tas ir patīkami.

Ja izmanto ceļu caur "darbības", tad ir izvēle tikai uz saņemšanas vai izdevumu dokumentiem, bet ar "pelīti" to darīt var.

Šeit rakstot domāju palīdzēt virtuālajam kolēģim ar variācijam plašājā programmas klāstā. Zinu, ka sistēma var daudz, ja vien zin ar kādiem paņēmieniem. Un jāatzīst, ka daudz "fīčas" tieši komunikācijā ar reālā vidē Horizon strādājošiem var uzzināt. Un jauki, ka šāds portāls mums te darbojas.

 

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Sveiki!

 

No mans puses runa ir par sarakstu Dokumenti => Avansa norēķini => Avansa norēķinu dokumentu saraksts

Tiku pie vecākas Horizon versijas - 525.18 un tajā strādā dokumentu kopēšana izmantojot Shift+F2 taustiņus

 

Mums šobrīd ir versija 535.13 un kopēšana izmantojot Shift+F2 vairs nedarbojas...

Kolēģis, kurš vada norēķinus, to aktīvi izmantoja. Piemēram, ja biaj jāievada kāds senāks norēķins, kuršir bijsi pirms 2 mēnešiem, tad to kopējā sarakstā varēja ātri atrast un nokopēt. 

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Sveiciens cilvēkam kurš aizsāka šo tēmu! 

Tieši tas pats ceļš - un mums aŗi ir 535.versija, bet vēl 11.laidiens:  Shift+F2 strādā un tiek nokopēts Avans norēķins.

Te nu man jāsaka žēl kolēģim, kurš aktīvi darbojās ar to un izstrādātājiem novēlējums šo ērtību labot nākošajā laidienā. Lai veicas!

Accepted solution
Aiva Bondare
VISMA

autors Aiva Bondare

Labdien!

Patiesi žēl, ka Shift+F2 sarakstā "Avansa norēķinu dokumentu saraksts" bija Jūsu iecienīta darbība, jo tā bija programmas nepilnība, ka tāda iespēja tur bija iespējama. Pēc Horizon uzbūves saraksts "Avansa norēķinu dokumentu saraksts" ir atskaite, nevis dokumentu saraksts. Tas tika izveidots ar mērķi, lai kopā redzētu visus dokumentus no dažādiem moduļiem, kur iesaistītas avansa norēķinu personu kartītes un tajā nav paredzēts pievienot jaunu dokumentu. Līdzīgi kā piemēram saraksts "Pirmdokumenti" (Dokumenti -> Virsgrāmata). 

Iespēja izmantot Shift+F2 netika noņemta speciāli sarakstā "Avansa norēķinu dokumentu saraksts", bet gan vispār funkcionalitātei, kas Horizon veido atskaišu sarakstu.  Tur iespēja kopēt dokumentus nebūs pieejama.

Visos sarakstos, kas pēc savas uzbūves ir dokumentu saraksti un kuros var pievienot jaunu dokumentu, ir palikusi iespēja izmantot dokumentu kopēšanu gan ar peles labo pogu, gan ar Shift+F2.

Veiksmi darbos!

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām