Kristiine
CONTRIBUTOR **

Brīdinājumi par līguma izpildi

autors Kristiine (Atjaunots ‎26-07-2018 10:59 autors Mija Zaļūksne VISMA )

Labdien!

Kā korekti izveidot brīdinājumu par to, ka līgums ir sasniedzis 80 vai vairāk % izpildi, nepalaižot garām tos gadījumus, kad līguma izpilde ar vienu dokumentu ir izpildījusies par visiem 100%?

Un kā šo informāciju automātiski izsūtīt (līguma atbildīgajam) kad nosacījums iestājās un pēc tam ne biežāk, kā 1x mēnesī kā atgādinājumu.

3 ATBILDES 3
Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs (Atjaunots ‎26-06-2018 14:02 autors Vitālijs Puškovs )

Labdien!

 

Man diemžēl nav uz kā pamēģināt, bet varat mēģināt sekojoši -  skatīties bildēs

Kā arī nepieciešams uzstādīt Automatizētos darbus uz brīdinājums izsūtīšanu - 

Sistēma -Uzstādījumi  - Automatizētie darbi   - Jauns - Brīdinājums -Veids: Brīdinājums ģenerēšana - Izvēlas brīdinājumu un uzstāda biežumu un laiku 🙂

Screenshot_2.pngScreenshot_1.pngScreenshot_5.png

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Kristiine
CONTRIBUTOR **

autors Kristiine

Paldies par izsmeļošo informāciju, tomēr pēc šāda principa man jau ir veidots līguma brīdinājums (ar mazām niansēm), kurš pilnvērtīgi strādā tikai tajā gadījumā, ja automātiskais darbs ir katru dienu, kas nozīmē, ka atbildīgie katru dienu saņem e-pastu... (mums dokumentu aprite ir liela un tas nozīmē, ka rīt jau var būt līgums izpildījies par visiem 100% un pielikts statuss "saistības izpildītas" - kas manā filtrā ir vēl viens kritērijs, lai nesūtītu neaktuālu info)

Vajadzība ir mazliet savādāka - kā šo brīdinājumu nodefinēt tā, lai to nevajadzētu ģenerēt katru dienu, bet drīzāk vienu reizi, kad fakts iestājas un tad 1x mēnesī kā atgādinājumu.

Accepted solution
Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Diemžēl brīdinājumu nevar izveidot uz faktu un, lai pēc tam to neskatās, jo brīdinājums tiek veidots uz sarakstu un skatās visus ierakstus. Šo var izveidot kā faktu, ja tiem, kuri  >=80 % izpildīts, tiek pielikta kaut kāda pazīme, grupa, papildrgupa u.t.t. Tādā veidā brīdinājums izslēgs, kuriem jau ir šī pazīme un skatīsies tikai tos, kuri nesen parādījās sājā diapozonā. 

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām