Anonymous
Neattiecas

Institucionālie sektori pie krājumu norakstīšanas

autors Anonymous

Vai ir iespēja pie norakstīšanas pavadzīmes norādīt arī institucionālo sektoru (Dokumenti - Noliktava - Jaunā pavadzīme - Norakstīšana)? Kur?

Skatoties virsgrāmatas datus (Atskaites - Virsgrāmata - Kontu apgrozījums), piemēram, kontam 2114  Saimniecības materiāli un kancelejas preces un atķeksējot visas dimensijas, t.sk. institucionālais sektors (IS), pie norakstīšanas IS neparādās, līdz ar to pa šo dimensiju šis konts nesaslēdzās.

1 ATBILDĒT 1
Accepted solution
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Sveiki @Anonymous!

 

Norakstīšanas pavadzīmēs pievienot (norādīt) Institucionālo sektoru nevar, jo šis klasifikators ir Uzņēmumu saraksts atbilstoši institucionālajiem sektoriem, ko savā mājas lapā uztur Centrālā statistikas pārvalde.

 

Līdz ar to sistēmā sektoru var norādīt visiem tiem dokumentiem, kuros pieejams/norādāms klients, kas var būt gan juridiska persona, gan fiziska persona.

Tāpat skatoties no publiski iesniedzamo pārskatu veidlapu viedokļa - krājumu kontu, tāpat kā pamatlīdzekļu konti, nav jāatšifrē un jāiesniedz vadoties no šī klasifikatora.

 

Par cik krājumu konts 2114 nav uzņēmumu/personu uzskaites konts, tad šim kontam  sektoru pēc būtības nevajag.

Šis konts no sistēmas loģikas viedokļa nav paredzēts pārbaudīšanai pēc sektora pazīmes.

 

Sīkāk par sektoriem:

http://www.csb.gov.lv/dokumenti/institucionalie-sektori-30938.html

 

Ja rodas papildus jautājumi, droši jautājiet 🙂

 

Veiksmīgu dienu!

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām