JBarro
CONTRIBUTOR *

CSV izrakstīto rēķinu imports - vai ir iespējams?

autors JBarro

Nepieciešams importēt ŗēkinus no dažādām marketplace platformām. Es ļoti negribu meklēt kādu kas izprot PEPPOL un taisīt nezkādas tur integrācijas... Varbūt ir kāds cits variants, bet ne XML?

5 ATBILDES 5
Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Pa lielam pietiks pāris rokas un pāris stundas, lai izveidotu darbus ar macrosiem Excelī  🙂 ja macrosi ir normāli saveidoti, tad katra csv rēķina apstrāde aizņems pāris sekundes

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Alvis
CONTRIBUTOR ***

autors Alvis

csv japārdzen uz excel, tad ar ar formulām un citām excel fīčām aizpildam horizon excel veidni un iemoprtējam iekšā horizon, strādā ļoti labi. klients tā menesī importē ap 400 rēķinu sadalot visu pa līgumiem un struktūrvienībām. tā kā iespēja ir atliek tik izkost un ieviest. protams tas čakars atmaksājas tikai 4-5 mēnesī, jo pirmajā reizē izvidot ir japasvīst.

autors Artūrs Ernštreits

varu palūgt vēl precizēt biznesa scenāriju? Pareizi saprotu, ka citā platformā tiek ģenerēts realizācijas rēķins, kuru gribam importēt Horizon kā realizācijas rēķinu? Kas notiks ar maksājumiem vai tie ienāks vēlāk un kurā sistēmā?

Ludmila_M_
CHAMPION ***

autors Ludmila_M_

Citā platformā tiek ģenerēts realizācijas rēķins, kuru grib importēt uz Horizon.

Maksājumi ienāk tajā pašā platformā ( parasti), bet var arī citā ( paypal, vai banka). Uz uzņēmuma bankas kontu tad tiek pārskaitīta summa, pēc platformas komisiju atskaitīšanas.

Accepted solution
Aldis_PC_Konsultants
PARTNER

autors Aldis_PC_Konsultants

Excel ir lielisks palīgs - izmantojot to datus var pārkonvertēt rēķinu vai pavadzīmju importa veidnē un importēt Horizon. Ideāli ja ir zināšanas par Excel PowerQuery datu modeļa iespējām, tad var sasniegt samērā augstu automatizāciju.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām