Anonymous
Neattiecas

Cenas veidošana precei

autors Anonymous

Interesē automātiska cenu veidošana precēm pēc formulas: iepirkuma cena + uzcenojums procentos. Piemēram: iepirkuma cena +30%.

6 ATBILDES 6
Accepted solution
Nauris_arise_lv
PARTNER

autors Nauris_arise_lv

Var izmantot Pārcenošanas protokolu (Pamatdati->Noliktava->Pārcenošana). Kā Sākumcenu norāda, piemēram, <Pēdēja iepirk.cena uzņ.> un formulā ieraksta attiecīgu koeficientu.

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Paldies! Tas ir labs risinājums. 

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Diemžēl tāda funkcionāla nav programmā. 

Vispirms jāievada iepirkuma cena ( Piegādes cena) un tad kartītē ievadīt Pārdošanas cenu.

Var rēķināt ar kalkulātoru vai paprasiet, lai kāds IT vai Excel specialist Jums izveido veidni pārdošanas cenu ievadei, kura ņems preces iepirkuma cenu un pēc formulas Jums aprēķinās pārdošanas cenu, kuru arī ielasīsies programmā caur Veidnes ielādi

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
GMuiznieks
PARTNER

autors GMuiznieks

Vitālij, jūsu atbilde ir ļoti nekorekta. HORIZON ir laba preču cenošanas funkcionalitāte no iepirkumu dokumentiem (arī no iekšējās kustības dokumentiem). Tāpat ir ērta preču cenošana no vienas Pārdošanas cenas uz citu Pārdošanas cenu. Ir iespējams uzstādīt daudz noklusētos nosacījumus, kas padara pārcenošanas protokola apstrādi ar ļoti zemu darba laika patēriņu.

autors Lana Garonska

Ar pārcenošanas protokola palīdzību var ieveidot formulas un piemērot konkrētu formulu Pārdošanas cenas aprēķinam.

Sistēmā ir iespējams arī izveidot konfigurāciju, kur automātiski tiek uzģenerēts pārcenošanas protokols piem. brīdī, kad piegādātājs mainījis iepirkuma cenu.

Šos uzstādījumus iespējams mainīt Sistēma-Uzstādījumi-Kontroles un vides paramteri-Pārdošanas cenas->Pārcenošanas ģenerācijas veids

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Paldies! Mēģināsim.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām