Anonymous
Neattiecas

Noliktava - periodiskā uzskaite

autors Anonymous

Labdien! 

Kā konfigurēt krājumu uzskaiti, ja kokmateriālu ražošanas uzņēmums pielieto periodisko inventarizācijas metodi kad krājumus atspoguļo bilancē tikai gada beigās pēc inventarizācijas. Visu gadu iepirktie izejmateriāli grāmatori uzreiz izmaksās, ne bilancē.

Jautājums ir kā Hotizon sistēmā var veikt krājumu uzskaiti, ja pa gadu netiek reģistrēti krājumi noliktavā (caur bilances kontu)?

 

Paldies. 
Ae cieņu, 

Anda 

1 ATBILDĒT 1
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Labdien,

 

Ja vēlaties veikt krājumu uzskaiti Horizon un palikt pie noliktavas periodiskās uzskaites, to ir iespējams darīt - krājumus uzņemt noliktavā un pa taisno grāmatot uz izdevumiem. Faktisko krājumu atlikumu krājumu kontā fiksēt ar inventarizācijām. 

 

Protams atbilstoši jāpielabo kontējuma shēmas, piemēram, Saņemšanas pavadzīmē krājumu konta vietā jāizvēlas izmaksu konts, Pārdošanas pavadzīmēs jāizņem pašizmaksas pargrāmatojuma rinda.

Kā arī daļa noliktavas dokumenti, piemēram, Norakstīšanas pavadzīme, vispār nebūs jāgrāmato.

 

Šādā gadījumā noliktavas modulī jūs redzēsiet visu periodā saņemto daudzumu un summu, bet virsgrāmatā visa summa atradīsies izdevumu kontā.

Ieteikums no mūsu puses tomēr būtu izskatīt iespēju lietot nepārtaukot uzskaiti kā rezultātā varētu redzēt reālos atlikumus gan modulī, gan arī virsgrāmatā.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām