Iva___
CONTRIBUTOR **

Daļēji apliekamais ienākums - apbedīšanas pabalsts

autors Iva___ (Atjaunots ‎24-01-2019 11:35 autors Mija Zaļūksne VISMA )

Vai kādam izdodas korekti aprēķināt apbedīšanas pabalstu? Man programma ietiepīgi rēķina saskaņā ar iepriekš noteikto neapliekamo 213.43 EUR - neņem vērā to, ka Daļēji apliekamo ienākumu konfigurācijā, saskaņā ar izmaiņām no 01.01.2018., ir izveidota jaunā rindiņa: 250 EUR no 01.2018.

8 ATBILDES 8

autors Anita Barbane

Labdien,

"izveidota jaunā rindiņa" - vai tika veidots jauns ieraksts Pabalstam vai esošais ieraksts tika labots un papildināts ar jauno summu?

Iva___
CONTRIBUTOR **

autors Iva___

Paldies! Laikam viltus trauksme, piedošanu! Iepriekš rēķināju kā atsevišķu samaksas veidu norādot arī nodokļus. Tagad, piemērojot pilnu aprēķinu, iedz.ienākuma nodoklis piemērojās pareizi:) Bet sociālais tomēr sāk rēķināties jau pēc 213.43 EUR pārsniegšanas. Vai sociālajam neapliekamais nepaaugstinājās uz 250 ? 

autors Anita Barbane

Sociālam nodoklim arī paaugstinās neapliekamā summa. Lai palīdzētu, vai varētu atbildēt uz manis iepriekš uzdoto jautājumu?

Paldies!

Iva___
CONTRIBUTOR **

autors Iva___

Saskaņā ar konfigurācijas norādījumiem lapiņā Daļēji apliekamais ienākums "Bēru pabalsts" Summa/procents tika papildināts ar jaunu rindiņu (zem iepriekšējā 213.43), kurā tika ievadīts 250 no 01.2018.

autors Anita Barbane

Diemžēl šis izskatās pēc nestandarta gadījuma. Būtu jāskatās kā sistēma nokonfigurēta. Līdz ar to, iesaku vērsties pie sava Horizon konsultanta.

Lai veicas darbos!
Anita

Accepted solution
Iva___
CONTRIBUTOR **

autors Iva___

Tomēr atradu, kur bija vaina - Ieturējumu veidos algas nodokļiem vēl no brīža, kad pārgājām uz eiro, lapiņā "Daļēji" Apbedīšanas pabalstam nebija norādīts jaunizveidotais EUR bēru pabalsta aplikšanas veids. Līdz šim tā problēma "neizlīda" laikam tāpēc, ka programma piemēroja "veco" neapliekamo summu 150 Ls pārvērstu uz EUR - 213.43.

autors Mija Zaļūksne

Paldies, @Iva___, ka padalījāties ar risinājumu un prieks, ka izdevās atrast kļūdu! 🙂

autors Gunta-irfinanses

Vajag apskatīties, vai nav neaktīvs Daļēji apliekamais ienākums Bēru pabalstam, kurš faktiski ir izmantots nodokļu aprakstos un kurā nav uzlikts jaunais slieksnis.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām