kbistrova
CONTRIBUTOR *

Darba algas aprēķins - korekcija nodokļos

autors kbistrova

Labdien!

 

Nesen esam pārnākuši uz Horizon no citas grāmatvedības programmas, kur IIN tika ieturēts par vienu centu vairāk un tādējādi izmaksājamā summa bija par vienu centu mazāk. Vai ir iespējams koriģēt  Horizon sistēmu tā, lai nevajadzētu mainīt darbiniekam bruto darba algu?

3 ATBILDES 3

autors Gunta_MKFinanses

Es ieteiktu šo 1 centu ievadīt šeit. Dokumenti ->Algas->Aprēķina dokumenti->korekcijas. Korekciju iekļaut aprēķinā.

Gunta_AlianseTM
PARTNER

autors Gunta_AlianseTM

Var uztaisīt speciālu ieturējumu veidu (piemēram, "IIN korekcija"), kuram kontējums ir tāds pats kā IIN un kurš netiek aplikts ne ar kādiem nodokļiem, lai būt izmaksa pareiza un kontējums virsgrāmatā IIN būtu pareizs. Vienīgā problēma ir tāda, ka personas kontā darbiniekam šis VIENS cents būs atsevīšķā ailītē un arī Paziņojumā par IIN tas viens cents nebūs pie IIN - jākoriģē manuāli EDS atskaitē.  Periodiski, pārceļot datus no kādas citas sistēmas ar šo nākas saskarties un citu risinājumu neesmu atradusi :(((

Labdien!

Situācijās, kad dati Horizon tiek salīdzināti ar iepriekšējo sistēmu un ir nodokļu nesakritība, ieteicams ir izmantot Korekcijas dokumentus, jo tad summas aiziet uz aprēķinu un atskaitēm pareizi.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām