IlzeLo
CONTRIBUTOR **

Darba algu izmaksu saraksta projekta pārnešana uz ģenerēto IZMU

autors IlzeLo

Labdien!

Vai ir iespējams pārnest Izmaksu saraksta projektu uz ģenerēto darba algu maksājumu - līdzīgi kā piesaistīto dokumentu dimensiju pārnešana uz maksājumu? t.i., ja ģenerē maksājumus no "Izmaksu saraksts uz bankām"

4 ATBILDES 4

autors Modrīte Šiškova

Labdien!

Algu modulī ievadīto projektu izmaksu sarakstā nav patreiz iespējams automātiski pārnest uz maksājuma uzdevumiem. Projekta informācija parasti tiek vadīta personas amata datos vai dokumentos un veicot algas aprēķinu, tiek piesaistīta pie attiecīgajiem kontiem. Veicot izmaksu un veidojot maksājuma uzdevumus piesaistītais projekts automātiski arī aiziet uz maksājuma uzdevumu (projekta dimensiju). Ja ir nepieciešamība uz maksājuma uzdevumu pārnests no izmaksu saraksta, tad vēlams pieteikt Klientu atbalsta sistēmā izmaiņu pieprasījumu.

IlzeLo
CONTRIBUTOR **

autors IlzeLo

Labdien!

 

Paldies par atbildi. Kādas darbības jāveic, lai no amata datiem projekta dimensija tiktu pārnesta uz maksājuma uzdevumu?

Accepted solution
Modrīte Šiškova
VISMA

autors Modrīte Šiškova

Ieliekot projekta dimensiju personas amatu datos, tā piedalās algas aprēķinā un parādās kontējumos. To var pārbaudīt, kad tiek veikts algas aprēķins konkrētam darbiniekam un tad uz šo aprēķina rezultātu rindiņu nospiežot Darbības - Kontējumi. Izskatā vēlams ielikt Projekta kodu.

Ja attiecīgā izmaksas summa par šo projektu ir jāpārskaita no atsevišķa bankas rēķina, tad veidojot izmaksu sarakstu un pievienojot aprēķina rezultātu izvēlas no <Izmaksu dalīšana -> No kontējumiem>. Iezīmē visas kontējumu rindiņas, kas attiecās uz konkrēto projektu, un izvēlas. Izmaksu sarakstā būs tikai tās summas, kuras darbiniekam attiecās uz konkrēto projektu.  Šādām izmaksu rindām veidojot automātiski maksājuma uzdevumu aizies arī projekta dimensija. 

 

 

IlzeLo
CONTRIBUTOR **

autors IlzeLo

Paldies! Sekojot norādēm, amata datu projekta dimensija automātiski tika pārnesta uz IZMU sadalījumu un no sadalījuma uz grāmatojumu.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām